Zamknięty wątek
Strona 43 z 88 PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43 44 45 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #421
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tylko ze wczoraj wieczorem BB_Pandur na niemieckim serwerze potrafil odpisywac...
    Nawet dzisiaj zamiescil dodatkowe informacje o problemie ktora sa w tym watku kilka stron wczesniej

  2. #422
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powiem tak banda złodzieju z BB - dostane bana trudno więcej czasu bede miał dla rodziny ja nic nie strace a oni tak tzn ludzi ja nic nie oddaje

  3. #423
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Prawda jest taka, wszyscy wiedzieli o bugu, nie zrobiono nic, co by mogło temu zapobiec.
    Uważam, że administracja wyraziła na to zgodę, było 1000 sposobów by temu zapobiec.

  4. #424
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lobodan11 Zobacz posta
    Prawda jest taka, wszyscy wiedzieli o bugu, nie zrobiono nic, co by mogło temu zapobiec.
    Uważam, że administracja wyraziła na to zgodę, było 1000 sposobów by temu zapobiec.
    dokładnie tak choć skoro wiedzieli to mowa o tym że był to błąd jest bzdurą bo jeśli oni jawnie umieścili taką wersję z powiedzmy to "błędem" to błędu nie ma jest promocja po prostu, no sory taki mamy klimat kto zdążył to ma

  5. #425
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Temu napisalem ze od tamtej pory jest totalna kpina i olewka z graczy

    Wiele bledow zglaszanych nie jest poprawiane od poczatku gry (chocby migajacy szept)
    Ale ich naprawa nie da BB zadnego zysku wiec to olewaja bo po co sie wysilac dla graczy
    Buahahaha - największy błąd w dziejach tej gry - migający szept. Nie no, co niektórym graczom chyba upał doskwiera.

    Wysil się, i napisz listę prawdziwych błędów.

  6. #426
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja jakos nie odczulem zadnych innych ktorych nie naprawili
    Wiec mnie uswiadom

  7. #427
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już widzę jak banują, strzelam, od 10-15% graczy xD Zbanują ich i co? Kto im klejki kupi? Spadnie im sprzedaż klejnotów o 30 % w okresie banu i o kolejne procenty po tym okresie, bo ludzie swoje odcierpią, i albo porzucą grę albo oleją finansowanie BB. Najmądrzejsze co BB może zrobić to kłaniać się napisać że ich wina i proszą graczy o wzrot możliwie największej ilości magazynów. Niestety, BB stosuje totalitarne metody sprawowania okazjonalne pieczy nad grą. Czyżby Stalin zmartwychwstał?

  8. #428
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ja jakos nie odczulem zadnych innych ktorych nie naprawili
    Wiec mnie uswiadom
    Zastanów się co piszesz! To są te błędy czy ich nie ma? Zaprzeczasz temu co napisałeś wcześniej.
    A w czym mam cię uświadamiać? Napisałeś, że gra ma błędy a jako przykład podajesz migający szept, który jest dość wątpliwym błędem, a raczej niedogodnością.
    Podaj mi listę konkretnych błędów, o których tak się lekko wypowiadasz ale nie pisz mi o migającym szepcie.

  9. #429
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ty chyba grales w pokemony, bo w innych grach zglaszane na testowym bledy sa usuwane przed wprowadzeniem update, a nie bezczelnie zostawiane zeby pozniej nabic kase straszac banem, ale nie ma co sie rozpisywac w koncu konie tez sie nie skarza na klapki na oczach, wazne ze jest codziennie pasza

  10. #430
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Już widzę jak banują, strzelam, od 10-15% graczy xD Zbanują ich i co? Kto im klejki kupi? Spadnie im sprzedaż klejnotów o 30 % w okresie banu i o kolejne procenty po tym okresie, bo ludzie swoje odcierpią, i albo porzucą grę albo oleją finansowanie BB. Najmądrzejsze co BB może zrobić to kłaniać się napisać że ich wina i proszą graczy o wzrot możliwie największej ilości magazynów. Niestety, BB stosuje totalitarne metody sprawowania okazjonalne pieczy nad grą. Czyżby Stalin zmartwychwstał?
    i to z ich winy przecież to było wiadomo przed wprowadzeniem to może być ich gwóźdź do trumny niestety bo jak mnie zbanują to już tu nie wrócę nigdy a jestem z nimi od samego początku...

Zamknięty wątek
Strona 43 z 88 PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43 44 45 53 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.