Zamknięty wątek
Strona 72 z 88 PierwszyPierwszy ... 22 62 70 71 72 73 74 82 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #711
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez redjul Zobacz posta
    za to co teraz powiem obrazi się na mnie parę osób, ale na ich zdaniu akurat mi nie zależy.
    Osoby które oszukują w grze są oszustami i złodziejami w życiu.
    Bo niby skąd się bierze okradanie pracodawcy (lewe zwolnienia, wykorzystywanie samochodu służbowego itp.) i państwa (zaniżanie dochodów, lewe faktury, zatrudnianie na czarno itd)? Co smutniejsze takie osoby nie uważają że kradną tylko (i tak są postrzegane przez część społeczeństwa) że są zaradne.
    A bo pracodawca jest be, mało płaci itp. A bo państwo okrada, politycy to złodzieje itd.
    Zawsze szukają winnych gdzieś tam nie widząc jej u siebie.
    A czy tutaj jest inaczej?
    To nie oni są winni że ukradli - to bb bo jest be, bo im to umożliwiło.
    I tak jak w realu mówię -złodziejstwo to złodziejstwo a nie zaradność tak tu powiem dokładnie to samo.
    huehuehuehuehuehuehuehuehuehue.^^

  2. #712
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Za to co teraz powiem obrazi się na mnie parę osób, ale na ich zdaniu akurat mi nie zależy.
    Osoby które oszukują w grze są oszustami i złodziejami w życiu.
    Bo niby skąd się bierze okradanie pracodawcy (lewe zwolnienia, wykorzystywanie samochodu służbowego itp.) i Państwa (zaniżanie dochodów, lewe faktury, zatrudnianie na czarno itd)? Co smutniejsze takie osoby nie uważają że kradną tylko (i tak są postrzegane przez część społeczeństwa) że są zaradne.
    A bo pracodawca jest be, mało płaci itp. A bo państwo okrada, politycy to złodzieje itd.
    Zawsze szukają winnych gdzieś tam nie widząc jej u siebie.
    A czy tutaj jest inaczej?
    To nie oni są winni że ukradli - to BB bo jest be, bo im to umożliwiło.
    I tak jak w realu mówię -złodziejstwo to złodziejstwo a nie zaradność tak tu powiem dokładnie to samo.
    Ukradłeś tylko jeden? Czy tylko dwa?

  3. #713
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Za to co teraz powiem obrazi się na mnie parę osób, ale na ich zdaniu akurat mi nie zależy.
    Osoby które oszukują w grze są oszustami i złodziejami w życiu.
    Bo niby skąd się bierze okradanie pracodawcy (lewe zwolnienia, wykorzystywanie samochodu służbowego itp.) i Państwa (zaniżanie dochodów, lewe faktury, zatrudnianie na czarno itd)? Co smutniejsze takie osoby nie uważają że kradną tylko (i tak są postrzegane przez część społeczeństwa) że są zaradne.
    A bo pracodawca jest be, mało płaci itp. A bo państwo okrada, politycy to złodzieje itd.
    Zawsze szukają winnych gdzieś tam nie widząc jej u siebie.
    A czy tutaj jest inaczej?
    To nie oni są winni że ukradli - to BB bo jest be, bo im to umożliwiło.
    I tak jak w realu mówię -złodziejstwo to złodziejstwo a nie zaradność tak tu powiem dokładnie to samo.


    Santo Subito - tyle w temacie i Amen

  4. #714
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Za to co teraz powiem obrazi się na mnie parę osób, ale na ich zdaniu akurat mi nie zależy.
    Osoby które są de.bi.lami w grze są d.ebi.lami i idiotami w życiu.
    Bo niby skąd się biorą wygłupy wobez pracodawcy (lewe zwolnienia, wykorzystywanie samochodu służbowego itp.) i Państwa (zaniżanie dochodów, lewe faktury, zatrudnianie na czarno itd)? Co smutniejsze takie osoby nie uważają, że zdiociały tylko (i tak są postrzegane przez część społeczeństwa) że są mądre.
    A bo pracodawca jest be, mało płaci itp. A bo państwo okrada, politycy to złodzieje itd.
    Zawsze szukają głupszych gdzieś tam nie widząc własnej głupoty u siebie.
    A czy tutaj jest inaczej?
    To nie oni są winni że zdurnieli - to BB bo jest be, bo im to umożliwiło.
    I tak jak w realu mówię -de.bi.lizm to de.bi.lizm a nie mądrość tak tu powiem dokładnie to samo.

  5. #715
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Za to co teraz powiem obrazi się na mnie parę osób, ale na ich zdaniu akurat mi nie zależy.
    Osoby które oszukują w grze są oszustami i złodziejami w życiu.
    Bo niby skąd się bierze okradanie pracodawcy (lewe zwolnienia, wykorzystywanie samochodu służbowego itp.) i Państwa (zaniżanie dochodów, lewe faktury, zatrudnianie na czarno itd)? Co smutniejsze takie osoby nie uważają że kradną tylko (i tak są postrzegane przez część społeczeństwa) że są zaradne.
    A bo pracodawca jest be, mało płaci itp. A bo państwo okrada, politycy to złodzieje itd.
    Zawsze szukają winnych gdzieś tam nie widząc jej u siebie.
    A czy tutaj jest inaczej?
    To nie oni są winni że ukradli - to BB bo jest be, bo im to umożliwiło.
    I tak jak w realu mówię -złodziejstwo to złodziejstwo a nie zaradność tak tu powiem dokładnie to samo.
    Ja się mogę jedynie podpisać pod tymi słowami.
    Wykorzystaliście buga, sprawa się, sprawa się wylała, to wypada siedzieć cicho i oddać to co się Wam nie należy. Teraz okradacie BB, potem okradniecie obcych na handlu, a pewnie na koniec znajomych w gildii.
    Na mnie też możecie się obrażać, wolę mieć jako znajomych osoby które stawiają uczciwość na pierwszym miejscu.

  6. #716
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja mam tylko jedno pytanie do Ubi. Dlaczego powołujá sié na zasady fair play, skoro sami ich nie respektują? Przecież korespondencja z nimi to jest czysta kpina i paranoja. Ludzie tracą wojska, premie, surowce - support to najzwyczajniej w świecie olewa. Może tak - skoro już tak trąbią o fair play - także w tej kwestii się wypowiedzą. Zrobili błąd, który był zgłaszany wielokrotnie, a teraz chcą ukarać za swoich informatyków-patałów zwykłych graczy

  7. #717
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgaduje ze jutro na stówe bany polecą. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktos oddaje 20 magazynów i nic, zadnego dzięki, a także ktoś nie oddaje 20 magazynów i byle upomnienie nie rób tak na drugi raz. To by była wtedy afera wieksza niż ta teraz. Wiec bany beda napewno.

  8. #718
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SUBGOKU Zobacz posta
    Zgaduje ze jutro na stówe bany polecą. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktos oddaje 20 magazynów i nic, zadnego dzięki, a także ktoś nie oddaje 20 magazynów i byle upomnienie nie rób tak na drugi raz. To by była wtedy afera wieksza niż ta teraz. Wiec bany beda napewno.
    napewno to Kopernik nie żyje

  9. #719
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ja się mogę jedynie podpisać pod tymi słowami.
    Wykorzystaliście buga, sprawa się, sprawa się wylała, to wypada siedzieć cicho i oddać to co się Wam nie należy. Teraz okradacie BB, potem okradniecie obcych na handlu, a pewnie na koniec znajomych w gildii.
    Na mnie też możecie się obrażać, wolę mieć jako znajomych osoby które stawiają uczciwość na pierwszym miejscu.
    co to za jakaś nowa moda? - jestem uczciwa(y) i możecie się na mnie obrazić


    szkoda, że BB postępuje wg zasady jesteśmy nieuczciwi i możecie się na nas obrażać

  10. #720
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Nie rozumiem dlaczego piszemy tu o nieuczciwości i złodziejstwie.
    Zgodnie z regulaminem tej gry konto (i wszystko co się z nim wiąże) jest własnością BB. Sprzedaż konta jest prawnie zabroniona i skutkuje odpowiedzialnością fizyczną przed prawdziwym, nie wirtualnym sądem. Co ciekawe, nawet jeżeli taka czynność zajdzie, też nie można jej nazwać złodziejstwem tylko złamanie umowy. Niech mi ktoś wytłumaczy, jak więc w wyniku jakiegokolwiek błędu w grze można cokolwiek ukraść? Skoro w wyniku błedu w grze wirtualne przedmioty trafiają na nie twoje konto, to jest złodziejstwo? W polskim prawie nie ma zdefiniowanej własności wirtualnej, chyba że się mylę...
    Całą zabawę w settlersy można porównać do przekładania z lewej kieszeni do prawej kieszeni powietrza. Za tą czynność właściciel spodni karze sobie płacić. My płacimy, wtedy przekładamy dwa razy więcej lub dwa razy szybciej, nie płacimy - przekładamy raz na dzień. Przyjemność mamy z samego gmerania komuś w kieszeniach :P
    Natomiast nie potrafię pojąć tego co się dzieje z graczami, kórzy rzucają się na innych graczy tylko i wyłącznie z tego powodu, że udało im się w kieszeni wymacać dziurę...
    Nie pojmuję, aczkolwiek przyjmuję świadectwo jakie sami sobie wystawiają. Nawet nie trzeba na nich wymyślać epitetów, sami się określają...

    Sytuacja w jakiej znalazło się BB jest interesująca, z czysto ludzkiego (zwyczajowego, marketingowego, biznesowego) punktu widzenia. Przecierają szlak w wirtualnej rozrywce. Wielu wychowano w duchu: "Pokorne ciele dwie matki ssie, harde żadnej". Wielu wybacza innym ich uczynki, jak wyrażą skruchę i żal. Wielu wydaje swoje pieniądze na rozrywki dobrowonie, nie pod przymusem. Jak wielu się naraziło BB?
    Mam uznanie dla firmy, marki i ludzi, którzy stworzyli TSO, lecz wiele mądrości wyraził Cyceron mówiąc:"„Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum” i skonny jestem wybaczać, ale gdy padnie z ich strony "mea culpa mea maxima culpa".
    Spolaryzowanie graczy, zamęt i sianie chaosu (nawet przez brak odpowiedzi CM na tym forum) wpływa na mnie jako klienta, na moje wybory. Konkurencja na rynku jest olbrzymia i jest dla mnie ważne czy ktokolwiek dostanie perma w związku z tą sytuacją.
    Ostatnio edytowane przez wikasettful ; 23.07.2014 o 14:24

Zamknięty wątek
Strona 72 z 88 PierwszyPierwszy ... 22 62 70 71 72 73 74 82 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.