Zamknięty wątek
Strona 87 z 88 PierwszyPierwszy ... 37 77 85 86 87 88 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #861
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez danielo52 Zobacz posta
    Pomyśl zanim coś napiszesz, wszyscy są zbanowani permanentnie, tak wynika ze słów BB_Teremorta.
    Pomysl zanim cos napiszesz. Czy bany za magazyny sa pierwszymi jakie polecialy w tej grze? Niewiadomo bo nikt nie prowadzi publicznej statystyki. Mozemy sie jedynie domyslac odpowiedzi lub podejrzewac, ze skoro gra dziala juz tyle czasu to jakies bany polecialy. A skoro byly to niekoniecznie permy a jakies czasowe. A skoro sklepik z klejnotami jest ustawiony dla wszystkich jednakowo to i ludzi z roznymi rodzajami banow maja taki sam dostep do niego

  2. #862
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Fachura Zobacz posta
    Pomysl zanim cos napiszesz. Czy bany za magazyny sa pierwszymi jakie polecialy w tej grze? Niewiadomo bo nikt nie prowadzi publicznej statystyki. Mozemy sie jedynie domyslac odpowiedzi lub podejrzewac, ze skoro gra dziala juz tyle czasu to jakies bany polecialy. A skoro byly to niekoniecznie permy a jakies czasowe. A skoro sklepik z klejnotami jest ustawiony dla wszystkich jednakowo to i ludzi z roznymi rodzajami banow maja taki sam dostep do niego
    Człowieku, czy wy macie niektórzy zakodowane żeby się kłócić?
    Permy poleciały, słusznie czy nie, nie w tym rzecz, skoro się kogoś pozbyli z gry na stałe, to jak mogli zostawić takiemu komuś dostęp do zakupu surowców do tejże gry za realne pieniądze??
    Nie wiem jak było kiedyś, ty też nie, bo nie miałam bana i ty pewnie też nie więc jaki masz interes w tym żeby bronić takich nieuczciwych praktyk?
    Od graczy to się wymaga uczciwości tak?
    Zresztą chłopak pisze już w drugim wątku o tym i jakoś żaden MOD ani BB się nie wychylił z odpowiedzią więc to raczej nie jest takie oczywiste. Śledzę to bo sama jestem ciekawa odpowiedzi ale nadal żadnej nie widać od osób kompetentnych.

  3. #863
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gosia38 Zobacz posta
    (...) Śledzę to bo sama jestem ciekawa odpowiedzi ale nadal żadnej nie widać od osób kompetentnych.
    A są tacy w BB?

  4. #864
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A są tacy w BB?
    Hej Czerwoniutki
    No ja ciągle mam naiwnie nadzieję że są, chociaż jeden...
    Może pojawił się tam jakiś von Nogay w BB i mamy cyrk ale na każdego von Nogaya znajdzie się jakiś leniwy generał przecież
    Więc jest nadzieja jeszcze i nadal liczę jednak na odpowiedź, chociaż po pytaniu kolegi MOD zamilkł jak zaklęty... Zresztą BB też, ładnie odpowiadał na pytania kilka dni temu (czytaj: odsyłał do supportu) a jak to się pojawiło to zniknął i go nie ma...

  5. #865
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nam to sie raczej taki Hucuł trafił
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  6. #866
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A są tacy w BB?
    No, fajnie że jednak coś jeszcze potrafisz dostrzec niż tylko kwestię brania ulepszonych magazynów przez graczy i ich zbanowanie.
    Zawsze to miła niespodzianka

  7. #867
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    "Zgodnie z wiadomością otrzymaną w grze, Pański profil został zablokowany.

    Decyzja ta jest ostateczna, a możliwość odwołania się nie przysługuje."


    Na pytanie czy konto zostało już zablokowane "na amen" support ma tyle do odpowiedzenia....

  8. #868
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Arturo0828 Zobacz posta
    "Zgodnie z wiadomością otrzymaną w grze, Pański profil został zablokowany.

    Decyzja ta jest ostateczna, a możliwość odwołania się nie przysługuje."


    Na pytanie czy konto zostało już zablokowane "na amen" support ma tyle do odpowiedzenia....
    no to klops nie ma co liczyc na odblokowanie .skasowac konto i od nowa

  9. #869
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no ale bądź co bądź skrypt który wyliczył kto ile zabrał zadziałam im lepiej niż cały event tu trzeba przyznać BB dało rady szkoda że tylko tutaj....

  10. #870
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chemik83 Zobacz posta
    no ale bądź co bądź skrypt który wyliczył kto ile zabrał zadziałam im lepiej niż cały event tu trzeba przyznać BB dało rady szkoda że tylko tutaj....
    Bynajmniej nie jestem tego taki pewny.
    Gdyby zadziałał poprawnie nie byłoby tyle pomyłkowych banów.

Zamknięty wątek
Strona 87 z 88 PierwszyPierwszy ... 37 77 85 86 87 88 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.