Zamknięty wątek
Strona 73 z 88 PierwszyPierwszy ... 23 63 71 72 73 74 75 83 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #721
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ha dowiedziałem się dzisiaj że jakbym chciał się poskarżyć na support to mogę wysyłając mail w to samo miejsce tylko napisany ... UWAGA ... PO ANGIELSKU.

    Kosmos , wszędzie angielski zakazany na chatach na forum ale skarga no ba TYLKO ANGIELSKI.

    No i nadal nie wiem ile MAGAZYNÓW ZABIORĄ 7 czy 25 , oni też nie wiedzą ile mi zabiorą... super grunt to mieć zaufanie do producenta gry.

    a wy nadal bijcie pianę bez żadnego efektu.

  2. #722
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Ha dowiedziałem się dzisiaj że jakbym chciał się poskarżyć na support to mogę wysyłając mail w to samo miejsce tylko napisany ... UWAGA ... PO ANGIELSKU.

    Kosmos , wszędzie angielski zakazany na chatach na forum ale skarga no ba TYLKO ANGIELSKI.

    No i nadal nie wiem ile MAGAZYNÓW ZABIORĄ 7 czy 25 , oni też nie wiedzą ile mi zabiorą... super grunt to mieć zaufanie do producenta gry.

    a wy nadal bijcie pianę bez żadnego efektu.
    byle by Ci potem nie dodali więcej tych magazynów niż masz bo tutaj to nigdy nie wiadomo

  3. #723
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Ha dowiedziałem się dzisiaj że jakbym chciał się poskarżyć na support to mogę wysyłając mail w to samo miejsce tylko napisany ... UWAGA ... PO ANGIELSKU.

    Kosmos , wszędzie angielski zakazany na chatach na forum ale skarga no ba TYLKO ANGIELSKI.

    No i nadal nie wiem ile MAGAZYNÓW ZABIORĄ 7 czy 25 , oni też nie wiedzą ile mi zabiorą... super grunt to mieć zaufanie do producenta gry.

    a wy nadal bijcie pianę bez żadnego efektu.
    wystarczy pomyśleć ... przecież możliwe i w sumie to jest na 100% pewne, że osoby które są "nad" naszym CM oraz nad osobami które pracują w polskim supporcie, po prostu nie rozumieją skarg po polsku, dlatego proszą aby skarga była skierowana w języku, który zrozumieją. Nie jest to polska gra, zrozum, że są inne wersję językowa a sama siedziba producenta gry znajduje się w Niemczech.

  4. #724
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobra a to że GEBELSY mają czas do 30tego lipca na oddanie magazynów ? Jest jakieś info u nas ? Co nasz komunikacyjny robi ? Nie wspomnę że po zalogowaniu się do gry mamy informację o rozpoczęciu Eventu.

  5. #725
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podejście BB jest bardzo interesujące. Chcą karać ludzi za swoje błedy. Zrobiliście buga to nie marudzcie że Ktoś ma pare wiecej magazynów. Nikt z zewnątrz nie namieszał w Waszych serwerach by sie wzbogadzić. Straszycie ludzi banem jak nie oddadzą. Naiwne to jak myślicie że ktokolwiek cokolwiek odda. Kto daje i odbiera sie w piekle poniewiera... Kogo zbanujecie stracicie klientów

  6. #726
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nadal nie wiem ile magazynów mi dzisiaj zabiorą 7 czy 25 ?

    Powtarzam BB kolejny raz skoro nie słyszycie !!!!!!!!!!

    Mam oddać 7 magazynów w gwieździe mam 25 ile mi zabierzecie ? 7 czy 25 ?

    ps. nie piszcie już postaw je na mapie, oddaj komuś , sprzedaj itp. Ma tam leżeć więcej magazynów niż mam oddać bo TAK MA BYĆ I TAK SOBIE JA SAM POSTANOWIŁEM celem sprawdzenia poprawności działania GRY. Skoro od tygodnia nie potrafią odpowiedzieć jak to będzie to SAMI NIE WIEDZĄ i ja za to mam być winny ?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 23.07.2014 o 15:39

  7. #727
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    heheheh
    jutro oni ci będą winni...

  8. #728
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Dobra a to że GEBELSY mają czas do 30tego lipca na oddanie magazynów ? Jest jakieś info u nas ? Co nasz komunikacyjny robi ? Nie wspomnę że po zalogowaniu się do gry mamy informację o rozpoczęciu Eventu.
    Info to się pojawiło dzisiaj. Traktowałbym to raczej, jako drugie ostrzeżenie, możliwe że sporo osób na niemieckich serwerach nie umieściło ulepszonych magazynów i dlatego zamiast banować sporą ilość osób woleli dać drugie ostrzeżenie, albo możliwe że jak BB zobaczyło jakie zamieszanie wprowadzili i jak mały % postąpił zgodnie z wytycznymi, woleli dać dodatkowy tydzień zamiast banować. Pamiętajmy, że przy obecnej konserwacji zostanie wprowadzony jeden ulepszony magazyn na targowisko gildyjne.


    btw. ja nie muszę oddawać żadnego ulepszonego magazynu, ale wole je jednak ustawić na wyspie. Z ich konserwacjami nigdy nic nie wiadomo :P

  9. #729
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    To pewnie jak u nas nieoficjalnie ktoś z elity przestępców zwróci na w razie czego te magazyny do gwiazdy i na ten sam pomysł wpadnie spora grupka to nie będzie ulgi czasowej - dlatego trzeba być twardym :P. Ja to jakoś zawsze mam te pseudo szczęście, że gdy jest możliwy bug-using za który nawet nie ma kary to akurat pracuję, a tu musiałem akurat siedzieć w domu. I szczerze mówiąc jakoś mi się zwątpiło w to, że to wykryją i z tym coś zrobią - dlatego teraz czekam na wyrok. Pan BB_Teromort widocznie woli grać w jakiegoś CS-a przez co nie może się oderwać i tu zajrzeć.
    Pozdrawiam

  10. #730
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak się zastanawiam, co się stanie, dajmy na to ktoś nabrał 4 magazyny i oddał 3. Ktoś inny nabrał 4 i nie oddał żadnego. Czy faktycznie dostanie bana? W pytaniu chodzi mi o to, czy BB będzie konsekwentne w ściganiu nadmiarowych magazynów?
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

Zamknięty wątek
Strona 73 z 88 PierwszyPierwszy ... 23 63 71 72 73 74 75 83 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.