Zamknięty wątek
Strona 58 z 88 PierwszyPierwszy ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #571
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Atakujcie BB a nie siebie nawzajem >.>

  2. #572
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    słuchajcie niektórzy myślą że te magazyny to jest nie wiadomo co widzę to tylko magazyny nic więcej przecież klejków to to nie wytwarza większości tutaj chodzi zupełnie o co innego
    Właśnie o BB które wiedziało a nic nie zrobiło nawet nie odpowiedziało w tym wątku ani razu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #573
    Licho_nie_śpi
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    No chyba trzeba byłoby być frajerem, żeby nie korzystać z okazji i nie nałapać kilku ulepszonych magazynów
    Regulamin regulaminem, zasady fair play zasadami...
    ...Poza tym tym którzy tak postulują o uczciwości wobec BB i zwrocie magazynów, zalecam zastanowienie się nad tym czy BB zawsze byli uczciwi wobec graczy...
    Jak ktoś jest szubrawiec, to Ty do kompletu być nie musisz.
    Jeśli jednak koniecznie chcesz być, to bądź - pójdziesz w niedzielę do swojego kościółka, wyspowiadasz się, dostaniesz za pokutę dowolną mantrę 3-10 razy do wybeblania i będziesz już miał czyściutkie sumienie.

    Taka moralność ...

  4. #574
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawe czy kogoś zbanują?

    W sumie tacy rozwinięci gracze to już im dochodu nie generują, bo maja wszytko co im potrzebne, więc co im zależy, na ich miejsce przyjdą nowi którzy chętnie kupią klejnoty aby sobie ułatwić. Czy BB straci twarz/opinie takim posunięciem ? hmm wątpię, bo aby coś stracić najpierw trzeba to mieć.

  5. #575
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    Rangarock , to poprostu pisze ktos , kto nie byl w grze i nie udalo mu sie skorzystac z okazji . Ja uwazam to za nagrode za wszystkie te utrudznienia z wejsciem do gry i wszelkimi problemami z nia zwiazanymi . Chca zadoscuczynienia - niech zwolnia programistow ktorzy dopuscili do takiej sytuacji a nie daja nam promocje na gemy by sobie choc czesc z tego odbic.
    jaka nagroda? a dla tych co mieli utudnienia z wejsciem do gry a nie sciagneli magazynow to gdzie nagroda? zastanow sie co piszesz? a ze programisci dali du,,py to inna sprawa.dla mnie to dziecinada ,,mi moga dac bana mimo tego ze nie mam magazynow do zwrotow ,boi to tylko gra ,a nie zycie ,chyba ze ktos juz tak jest zrzyty z ta gra ze dalby sie wydymac za jakis tam magazyn lub silos

  6. #576
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Dziwne że o tym jakoś nie było widac tematów no ale to były/sa bugi na których sie korzystało, więc ludzie siedzieli cicho. Z magazynami to samo by było gdyby BB nie stwierdziło ze trzeba oddać
    Pewnie były ale zostały usunięte. O bugu z magazynami też się temat pojawił, ale go usunęli.

  7. #577
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja też stwierdzam oddam bez dwóch sztuk bo nie mam a kupować za klejki nie będe najwyżej znajdę inna grę choć mam już 49 poziom i fajnie się grało ale fakt jest taki czemu za błędy my płacimy- gracze???? A co z tymi magazynami i innymi rzeczami z poczatku eventu też gracze połapali i jest ok dla mnie - to poprostu przykro że tak nas traktuja!!!!

  8. #578
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak napisałam że sory to mnie zbluzgali i mam kupić i już a to już jakieś naciaganie graczy więc możliwe że to moj ostatni wpis bo jutro już mnie nie będzie innym życzę miłej gry!!!!!

  9. #579
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A to jutro jest 24???
    Chyba przespalem 2 dni hehe

  10. #580
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez MARIUSZ9920 Zobacz posta
    jaka nagroda? a dla tych co mieli utudnienia z wejsciem do gry a nie sciagneli magazynow to gdzie nagroda? zastanow sie co piszesz? a ze programisci dali du,,py to inna sprawa.dla mnie to dziecinada ,,mi moga dac bana mimo tego ze nie mam magazynow do zwrotow ,boi to tylko gra ,a nie zycie ,chyba ze ktos juz tak jest zrzyty z ta gra ze dalby sie wydymac za jakis tam magazyn lub silos
    Zastanowilem sie co pisalem. Poczytaj caly watek , tu nie chodzi tylko o te magazyny, tylko wlasnie o te dwa niefortunne slowa "fair play ". Ja mam na wyspie wszystko co mi potrzeba , kiedys nawet kupilem troche gemow - niewazne. Swoje magazyny oddalem ludziom (mam oddac 5) i dla mnie cala ta zadyma nie jest o to ze musze je oddac , tylko o wspomniane "fair play ". Ja chce tylko naprawiania bledow natychmiast po ich ukazaniu sie . Chce by support traktowal nas powaznie i np ludziom takim jak ty nie utrudnial swoim brakiem profesjonalizmu gry . A to , ze wlasnie duzo placzkow zada zbanowania nas tylko dlatego ze nie zdazyli i oni wziac magazynu - to fakt. Zal mi kazdego gracza , ktory wzialby te magazyny gdyby mu sie udalo , badz gdyby sie o tym dowiedzial , bo duzo graczy ucieszylby fakt ze dostali takie magazyny bo gemy maja tylko z logowan. Meczy mnie juz ponad 2 letnia "przygoda" z TSO gdzie pelno jest obiecanek wciskania nam kitu i dupereli na pocieszenie . Dosc mam bzdetnych odszkodowan za niemoznosc zalogowania sie , konserwy po konserwie i dodatkowe konserwy po konserwie. Takze wydaje mi sie ze ludzie tu piszacy chca glownie "fair play'" takze ze strony BB i UBI.

Zamknięty wątek
Strona 58 z 88 PierwszyPierwszy ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.