Zamknięty wątek
Strona 37 z 88 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 47 87 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #361
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Czarci Gaj
    Propozycja brzmi następująco: Wszyscy gracze, którzy nie skorzystali z bug'a powinni dostać tyle magazynów ile udało się uzyskać graczom z niego korzystającym. Nie zabierać tylko dać. Fair Play? :>

  2. #362
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ufo_22 Zobacz posta
    Tyle mogą. Co pogadać postraszyć.błędy zgłaszane z testowego. Nawet własnego regulaminu czytać nie potrafią. Na Cinskim nie było iakiego problemu. Inna ekipa?
    Chinski serwer jest wydawany przez innego developera i ma sie nijak do naszego...

  3. #363
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Czyli ci co pobrali po 20 magazynów to doznali większych problemów z grą od tych co nie skorzystali z buga? Pozwalają każdemu zostawić sobie po jednym magazynie, czyli i tak te osoby będą do przodu.
    Piwonia, jestem odplatnym graczem i nie przeszkadza mi ze wielu graczy gra za darmo - bo taka jest ta gra. Tak samo nie przeszkadza mi ze ktos wzial nawet i 30 magazynow - choc sam tylu nie wzialem - bo to nie gracze zafundowali sobie taka mozliwosc . Jak juz wiele razy bylo pisane , ten bug byl zglaszany na testowym wielokrotnie i to nie tylko przez polskich graczy , ale przez wiele narodowosci i juz w pierwszy dzien istnienia kalendarza na normalnych serwerach okazalo sie ze bledy nie sa wyeliminowane . Dlaczego tylko graczektorzy nie zdazyli na ta "promocje" graja teraz takich uczciwych , po fakcie kazdy kto sie spoznil bo np nie ma tyle czasu na gre moze napisac "nie bralem bo to nieuczciwe" , a pewnie przez pierwsze godziny byl zly , ze jemu sie nie udalo . To poprostu zazdrosc , ktora teraz przerodzila sie w radosc bo choc nie udalo sie wtedy wziac magazynu , to przynajmniej teraz sie mnie nie czepiaja.

    Mnie ciesz ze niektorzy sie na tym dorobia , ja swoje rozdalem i mam satysfakcje i nie zamierzam za ponad 2 lata bledow ze strony BB czuc sie w jakikolwiek sposob winny. Nawet ostatnio zbugowaly mi sie koszary na premce , cala szlag trafil i BB nawet nie raczylo mi oddac 1 dnia premium. Teraz polecam im tylko zmiane ekipy na bardziej odpowiedzialna, ktora pomoze im uniknac takich strat.

    Byc moze pomyslalbym jeszcze o zwrocie tych magazynow , ale nie po tym jak napisano ze "mozna je odkupic w sklepie" bo to pachnie mi celowym dzialaniem majacym na celu poprawienie sprzedazy klejnotow- tzw szantazem.

  4. #364
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam nadzieję, że nie otrzymujemy odpowiedzi nie dlatego, że mają nas w nosie, ale dlatego, że myślą jak wyjść z twarzą z tej całej sytuacji . Jest jeszcze sporo czasu na to, i życzę bb powodzenia .

  5. #365
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Podzielam opinię tych graczy, którzy są za nieoddawaniem magazynów.Też bym nie oddała.Sama jestem w tej części graczy (rzekomo?!) grających fair-play "udało" mi się złapać tylko 2 magazyny. Ale jak można obarczać winą, za swoją niekompetencję, graczy? Ja już dawno wyleciałabym z pracy na zbite 4 litery za taki brak profesjonalizmu???? Skoro błąd był zgłaszany na testowym i skoro był identyczny problem na starcie eventu, to jak możemy my gracze być "karani" za braki i niedoróbki "fachowców programistów" ????Niech polecą najpierw głowy w polskim oddziale BB a potem "karajmy" graczy !!!!! Chociaż karanie w tym przypadku jest bezpodstawne.Jak można po tygodniu od zakończenia eventu "zorientować" się że coś poszło nie tak? Podobno problem z bugiem był zgłaszany od razu.Kpina i jeszcze raz kpina tacy pracownicy w mojej firmie długo by nie zagrzali miejsca ooooo nie.

  6. #366
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    A kiedy ludziom zwroca premium i surowce ktore stracili przez konserwacje konserw i brak mozliwosci logowania przez kilka dni?
    W życiu się tak nie uśmiałam I kto to mówi? ^^ Człowiek, który wyśmiewał każdego gracza borykającego się z JAKIMKOLWIEK z problemów występujących w trakcie tego eventu.... Człowiek, któremu "wszystko działa."

    Zmieniłeś front, bo nachapałeś się magazynów???

  7. #367
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    W polskim? Przeciez tutaj tylko tlumacza nowosci przyslane z Niemiec
    Tam powinny powyrzucac mase osob

  8. #368
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli ktokolwiek odda te magazyny to będzie po prostu niepoważny. W żadnym wypadku nie zamieszczajcie magazynów w gwieździe. Ludzie, przeciez jak tu dziesiątki razy było już wspominane ten błąd był zgłaszany jeszcze na serwerze testowym od 2 miesięcy. To co zrobiliśmy, tj. skorzystaliśmy z buga, było przyzwoleniem programistów. Nie zareagowali w porę, mimo obecności błędu przy testach. Wprowadzili go do gry i tak zostało. Tak z nieco innej beczki teraz, bo widzę, że niektórzy mówią o tym, że zabranie magazynów to wyłudzenie. Otóż nie, jest to skorzystanie z błędu ŚWIADOMIE dopuszczonego przez programistów przez programistów. Z drugiej strony zaś, pojawia się informacja na mojej skrzynce, że mam zwrócić magazyny. "Delikatnie" sugerująca, że mogę kupić je za klejnoty i tego samego dnia pojawia się promocja klejnotów. Jeśli nie zwrócę magazynów dostanę bana. Nieważne czy inwestowałem w tę grę pieniądze czy też nie. Upraszczając, TO jest właśnie próba wyłudzenia, a jest to czyn karalny. Ktoś wspomniał o napisaniu do UOKiK - dobry pomysł. Można to zrobić dopiero gdy się bana dostanie. Polecam przestać się martwić czy ktoś dostanie bana czy też nie. Nikt go nie dostanie, a nawet jeśli to go zaraz będą ściągać. Sami narażają się na odpowiedzialność karną. Ich wewnętrzny regulamin, który był przez Was/Nas akceptowany nie ma mocy prawnej w Polsce.

  9. #369
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    Więcej pytań i odpowiedzi na temat "Ulepszonego Magazyn"

    link do niemieckiego Forum jak ktoś umie szprechać:
    http://forum.diesiedleronline.de/threads/109704

    lub dla tych co nie szprechają tłumaczone przez Góógla ( nie chce mi się tłumaczyć):

    Spoiler
    BB_Pandur
    Community Manager

    Więcej pytań i odpowiedzi na temat "Poprawa magazyn"
    Osadnicy Miłość i osadnicy, jak w punkcie zwrotnym kilka pytania były zadawane w trakcie piątkowej nocy, tu i teraz, jak ogłosiła podsumowanie.




    Ile magazyny zostały usunięte mnie?
    To zależy od tego, jak wiele magazynów z kalendarza na ostatni dzień (sobota, 12 lipca) zostały wykonane:
    1 magazyn = Dobra, nie ma rezygnacji
    2 magazyny = Dobra, nie ma rezygnacji
    3 magazyny = Dobra, nie ma Usunięte
    4 magazyny = skreślenie z 3 magazynów
    5 magazyny = skreślenie z 4 składów
    magazynowych muszą być przechowywane od 4 związanej z kalendarza.

    Ale dlaczego niektórzy gracze utrzymać trzy magazyny, tylko jedną?
    Różnica ta nie używania błędu, ale " Celowe wykorzystanie "błędu. do 3 składach nie jest możliwe dokładne określenie, czy wielokrotne usunięcie bardzo się celowo. Przykładowo, może być drugi magazyn z działać nieporozumienie. Trzeci magazyn może być wynik testu, itp. Krótko mówiąc, nawet tych, którzy nie tylko 2 składy dodatkowo podniósł, to nie robi z najlepszych intencji, ale nie uczyniły z najgorszych intencji. Od 3 dodatkowych składów ma intencji, a jeśli dobrowolne Bug-Korzystanie założyć. W związku z tym, że granica została sporządzona.






    I będzie karane przez pomyłkę przez Blue Byte, że nie jest "fair play"!
    Po pierwsze, żaden z graczy nie będzie karane. Tylko zwrot nadwyżki magazynów żądano. Gracze, którzy nie skorzystali z błędu, dlatego może również zatrzymać do 3 łącznie, ponieważ nie możemy być pewni, że błąd kalendarz celowo została wykorzystana.

    Istnieje wiele błędów w grze, które były eksploatowane, nie było nikogo ukarać. Dlaczego teraz?
    Poprzednie błędy i inni gracze, którzy to wykorzystane, nie są dostępne dla tego tematu do dyskusji.
    Ten "Poprawa magazyn" Kampania ma przypomnieć wszystkim o błędzie w końcu kalendarzowego
    w sobotę, 12 lipca doszło. jest błąd kalendarz początek zdarzenia był znacznie bardziej rozległe (cały kalendarz był otwarty). Dlatego też, ogólnie "odzyskiwanie" wszystkich zasobów tam uzyskane może być mowy. Odcinek pojedynczy budynek jest akcja do wykonania stosunkowo proste i wysokie bezpieczeństwo danych.



    W przypadku rozpoczęcia ograniczone morze nieruchomości i wsi szkoły miały być miał przez pomyłkę.
    Dlaczego to nie odzyskanych ?
    Możliwość ta zostanie zbadana. Oczywiście, musimy na jakiś czas i prosić o cierpliwość.

    Nie otrzymałem tak wiele składów z kalendarza, jak wskazany w mailu. Co teraz?
    Usunięcie magazynu został zapisany ze znacznikiem czasu i niepowtarzalnym w budynku ID konta gry. To nie jest faktycznie możliwe, że informacje przechowywane w bazie danych jest inny numer. Proszę skontaktować się z zespołem pomocy technicznej . Wybierz kategorię "Cheat & Hack" i temat "Improved magazyn wykorzystać."

    Mam tylko 4 magazyny, bo chciałem sprawdzić, jak jestem teraz karany?
    Również w tym przypadku musimy nalegać na powrót 3 magazynów. Jeśli zgłoszone błędy kalendarza w sobotę, 12 lipca, wsparcia, możemy założyć, że nie jest to "Bug-Korzystanie." W tym przypadku, należy wysłać wiadomość na nasze wsparcie . Wybierz kategorię "Cheat & Hack" i temat "Improved exploit" oraz magazyn o mittele oryginalny numer biletu jako dowód. Mimo to, trzy magazyny zostaną usunięte z konta. To nie jest automatyczne usuwanie "wyjątki" konfigurowalny. Dlatego będziemy w bilecie wsparcia można znaleźć rozwiązanie.



    Dlaczego nie dasz nam magazyny, to twoja wina!
    Każdy magazyn w grze, że nie zamierza tam wylądował, rzucając równoważenie zawiedli. Nie tylko te magazyny znajdują się w obrocie, to będzie również, na przykład na kolejnych imprezach itp. nic więcej "wartości". Ponadto, trudno jest wyjaśnić, dlaczego gracz może, na przykład, 10 zachowują Ulepszone magazyny, ale inni byli uczciwi i tylko jeden lub dwa mam.

    Dlaczego gra nie została wyłączona, gdy zdała sobie sprawę z błędu?
    Ten konkretny błąd gry można wykorzystać tylko wtedy, gdy świadomie i z premedytacją zrobiłem. Magazyny nie latać przez siebie w pewnej liczbie w menu gwiazdy. Wyłączenie z gry będzie miał, ale dla wielu graczy oznacza ich wyspę w soboty nie jest w stanie uczestniczyć. Oprócz uciążliwości, inne skutki byłyby następnie ponownie zostały wyciągnięte, na przykład, załamał się kopalnie, bo wizyta na wyspie nie było możliwe. Gra jest wyłączona dopiero, gdy w przeciwnym razie są dane gry w niebezpieczeństwie zniszczone (błędy strefy utraconego postęp gry, itp.).

    Tam nie ma nic lepszego, bardziej spersonalizowane rozwiązanie?
    Mieliśmy (jak opisano w delegowania na forum / ogłoszenia), aby znaleźć sposób, aby nie karać z jednej strony przez pomyłkę i niezrozumienie, ale z drugiej strony, celowe wykorzystywanie karać błąd.

    Napisał galaktyk Gerd
    Witaj.
    prawdziwie uczciwe rozwiązanie, to może nawet nie istnieje jeszcze.
    Kilku piłkarzy nie wykorzystał błąd celowo i ukradkiem kilka magazynów, innych przypadkowo. Ja sam nie jestem pewien, czy jestem pierwszy i drugi w południe kliknięciu logowanie, bo gdyby został ponownie kolorowe, ikona, to musimy nadal być zdania, że jeden został zapomniany po raz pierwszy (tak długo, jak . nigdy nie słyszał o bug) Więc myślę, że Ubi ma obecnie w granicach ustalonego przez 3 łożyska wybranych środkowy bieg - bo gdzieś rzeczywiście Ahndungsgrenze należy wyciągnąć, a więc mogą być uznane w spoczynku, nikt nie narzeka, że robi MINUS.
    Galaxy Gerd naprawdę wyjaśnił środek odpowiednio i dobrze, gdzie nic nie jest do dodania.

    Dlaczego nie powie, co się dzieje, jeśli nie wrócę magazyny?
    Proszę spojrzeć po konserwacji w wiadomości (w grze). Wygenerowany komunikat informuje o dalszych krokach, jeśli to konieczne. Ponadto, obsługa jest do Twojej dyspozycji. Wybierz kategorię "Cheat & Hack" oraz przedmiotu "Improved magazyn wykorzystać". Możemy wyjaśnić tę sprawę z 01:01 zaangażowanych podmiotów, a nie w miejscu publicznym, jak zawsze, w przypadku problemów z grą.

    Jestem wkurzony na ... Blue Byte, wyzyskiwaczy błędów, BB_Pandur ...!?
    Proszę: Wystarczy wyłączyć. Shutdown. "Ne cola. To nie pomaga, ktoś nadal obrażać na forum lub rozmawiać z innymi graczami i / lub Blue Byte. Komentarze również na inne tematy, takie jak "Regulamin", kwestii prawnych, innych Flubs itp. nie będą dyskutować w związku z błędem magazynowej. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i starają się pomóc każdemu graczowi. W masie, która jest trudna, jednak sprawiają, że zły, obraźliwych komentarzy i "off-topic" w odpowiednim rodzaju sprzężenia zwrotnego nie prostsze.

    Mam jeszcze pytania, na które nie udzielono odpowiedzi w tym. Z kim mogę się skontaktować?
    Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej. Wybierz kategorię "Cheat & Hack"
    i temat "Poprawa magazyn wykorzystać." można wziąć udział jakiekolwiek pytania w tej sekcji zwrotnego na właściwym temacie. Zwróć uwagę na kodeks postępowania i pobytu na temat "Poprawa magazynu."
    Pozdrowienia BB_Pandur





    Ostatnio edytowane przez BB_Pandur (Dzisiaj o 11:24 zegar)




    a tak poza tematem polskie CM jest do bani
    Ostatnio edytowane przez eryk_dzaffar ; 19.07.2014 o 13:08

  10. #370
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co z tego wynika?
    To, że PL Support "pracuje", a raczej zlewa nas od pn do pt 9-19, a w Niemczech potrafią działać cały czas ;] Tydzień im zajęło żeby się zorientować w babolu, a teraz gracze mają 3 dni na niby "oddanie" magazynów - żenada. Do końca roku to by można było zrozumieć - chociaż nie - to nie jest wina graczy tylko niekompetencja programistów BB, więc niech teraz sami kupią - nam wyślą, a my im je możemy oddać ;]

Zamknięty wątek
Strona 37 z 88 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 47 87 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.