Zamknięty wątek
Strona 51 z 88 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51 52 53 61 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #501
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez NowySwiat_PL02 Zobacz posta
    dokładnie pianę tutaj najbardziej biją tzw. PASERZY
    Paserzy i Ci którzy nic nie wyrwali ponad norme...

    P.S To jak-oddajecie...?

  2. #502
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Na waszym miejscu bym poczekal do srody z decyzja
    Moze jeszcze sie cos zmieni do tego czasu kto to wie...

  3. #503
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale BB nieżle sobie to wymyśliło...Ktoś sprzedał/dał komuś te magazyny a teraz musi kupić i wrzucić do gwiazdy..A jak nie ma surowców na zakup? To za klejnoty można-nawet w promocji były niedawno...
    Zbanują pół serwera...?

  4. #504
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SUBGOKU Zobacz posta
    nie oddadzą ci co mają multi konta, i te multikonta pojdą na straty, a głowne konta pozostaną

    inna sprawa tych co mieli zawsze jedno konto i jedyn nazbierali po 10 magazynów ci mają nie lada dylemat co bedzie dalej

    napewno nie szkoda gry, bo mając wysoki level +48 to i tak niema w grze co robic bo zna sie wszystko, szkoda tego poswieconego czasu, w moim przypadku to juz chyba 4 lata

    a od siebie moge polecic zmiane clash of clans na ktorego sie przerzuciłem i jest to moja głowna gra a settlers to takie 10 minut dziennie

    ja należe do osob, które maja oddac (w sumie nieduzo bo 5szt, a w gwieździe miałem 18) ... ile sie udało włożyłem na wyspe, a reszte eozdałem .... mam tylko 1 konto i jakos juz sie pogodziłem z ewentualnym banem ... a co do clash of clans to wczoraj sobie tam zrobiłem konto za namowa kumpla z pracy więc żelu po rozstaniu z BB nie bedzie mimo tego ze spokojnie kilkanascie magow moge do gwiazdy przywrócic, bo stoja na 1lvl

  5. #505
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Był gdzieś oficjalny komunikat co grozi za dobrowolne "nie oddanie" magazynów czy pojawiające się tutaj informacje o banie to tylko wytwór wyobraźni graczy?

  6. #506
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jedynie takie cos:
    Czy dostanę bana, jeśli zdobyłem w ten sposób 4 lub więcej Ulepszonych magazynów?
    Jeśli umieścisz z powrotem w Menu gwiazdy wszystkie (oprócz jednego) Magazyny zdobyte 12 lipca, ban nie zostanie nałożony.

  7. #507
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kilka wersji językowych ma termin do 22.lipca, więc zobaczymy co u nich się będzie działo.

  8. #508
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak sobie przeglądałem forum i trafiłem tu.Ciekawy temat , ciekawe wpisy.
    Ale najciekawsze jest to, ze temat ma juz 45 stron mniej lub bardziej trafnych spostrzeżeń, ale mod wypowiedział sie może ze 3 x. I to w bardzo ważkiej sprawie. Mianowicie godzin pracy suportu.
    To jest TOTALNE OLEWANIE LUDZI GRAJĄCYCH W TĄ GRĘ.
    Tak tylko napisałem bo juz i mnie zaczyna sie przelewać to totalne olewanie graczy, i kompletny brak profesjonalizmu ludzi odpowiedzialnych za ten cały projekt.

  9. #509
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    ja tam mam tylko 1 magazyn
    ale jeśli ktoś ma czas to polecam przeczytać regulamin gry jeśli jest tam zapis o takich błędach to sorki magazyny cza oddać (uważam ze wszyscy powinni oddać) co maja więcej jak 1 (bo w takim razie zgodnie z zasadami "Fair Play" i wyrównania szans graczy powinienem i wszyscy którzy dostali 1 dostać jeszcze 2 tak aby 3 były normą a może nawet więcej za uczciwość bo przecież ktoś przypadkiem klika w nagrodę i nie zauważa że zamiast 1 dostaje 3/5/18 magazynów i wydaje mu się że jest tak wyjątkowy ze dostał bonus od BB ) zgadzam się z przedmówcami ze błędów jest dużo i mnie też one doskwierają jednak w przypadku takiej gry zastanówcie się kto jest naszym przeciwnikiem - bezpośrednio to jakieś tam ludziki o ustalonej wytrzymałości i sile ataku oraz zasoby i możliwości zabudowy wyspy o których decydują Ci którzy tą grę programują. Jak w każdej grze i w tej są błędy które mogą powodować pewną przewagę (tym którzy je znajdą) a w tym przypadku widać wyraźnie ze zostaniecie ukarani za to ze nie potraficie trzymać jęzora za zębami (trzeba było się nie chwalić i sprawy by nie było)

  10. #510
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Iwoste Zobacz posta
    Tak sobie przeglądałem forum i trafiłem tu.Ciekawy temat , ciekawe wpisy.
    Ale najciekawsze jest to, ze temat ma juz 45 stron mniej lub bardziej trafnych spostrzeżeń, ale mod wypowiedział sie może ze 3 x. I to w bardzo ważkiej sprawie. Mianowicie godzin pracy suportu.
    To jest TOTALNE OLEWANIE LUDZI GRAJĄCYCH W TĄ GRĘ.
    Tak tylko napisałem bo juz i mnie zaczyna sie przelewać to totalne olewanie graczy, i kompletny brak profesjonalizmu ludzi odpowiedzialnych za ten cały projekt.
    Mod tylko pilnuje czatu......................................
    Narzekaj na BB_Teromorta bo to jego zadaniem jest informowanie graczy

Zamknięty wątek
Strona 51 z 88 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51 52 53 61 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.