Zamknięty wątek
Strona 45 z 88 PierwszyPierwszy ... 35 43 44 45 46 47 55 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #441
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hhhhmmm, ciekawy temat. Tzn. odpowiedź może być ciekawa. Ja popuszczę wodze fantazji i zamieszczą moją wersję ich odpowiedzi. Mianowicie "Bo tak". No bo co oni mogą odpowiedzieć. Sytuacja jest tak głupia, że czego by nie napisali to chyba nie wybrną.

    Właściwie to piszcie swoje pomysły ich odpowiedzi. A nóż ktoś trafi xD

  2. #442
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    same niewiniątka grają w tą grę
    Ostatnio edytowane przez FourFingersWoo ; 20.07.2014 o 02:13

  3. #443
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czy jak ktoś wiedział o bugu a nie wykorzystał go ani razu poprzez co nie wzbogacił się o magazyny to dostanie chociaż kanapkę z masłem? Bo ci co wykorzystali bug 3x to mogą sobie zatrzymać magazyny a uczciwi jak zwykle są ominięci w testamencie.

  4. #444
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Prometerion Zobacz posta
    Ty chyba grales w pokemony, bo w innych grach zglaszane na testowym bledy sa usuwane przed wprowadzeniem update, a nie bezczelnie zostawiane zeby pozniej nabic kase straszac banem, ale nie ma co sie rozpisywac w koncu konie tez sie nie skarza na klapki na oczach, wazne ze jest codziennie pasza
    Ja piszę że w innych grach za wykorzystanie bugów są kary --> BAN, a Ty do czego teraz nawiązujesz bo Twoja wypowiedź jest wzięta z niczego i coś napisałeś oO. Jeśli chodzi o to że wprowadzili event z bugiem i co z tego? Zrobili to świadomie czy nie bug to bug, jego wykorzystywanie jest zabronione.

    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    Ty to widzisz tak , ja to widze inaczej . Gdyby ten blad pojawil sie dopiero na serwerach gry to pewnie mialbys racje , skoro jednak nie tylko jedna nacja gra na testowym i to zglaszali wielokrotnie to przeginasz nazywajac tych co wzieli magazynyoszustami . Moze powinienes przeprosic i napisac raczej o technikach z BB i ich lekcewazeniu zglaszanych pewnie wielokrotnie bledow na testowym . Skoro BB stac na zatrudnianie takich partaczy - stac ich pewnie na takie straty . Nie pisz wiec o oszustach tylko o partaczach . A jesli dla ciebie celowe wprowadzenie bledu do gry i proba wyludzenia za to realnej kasy jest salomonowym rozwiazaniem to powodzenia w zyciu w realu .

    Mam oddac 5 szt , rozdane miedzy graczy . a nawet gdybym je mial - nie oddalbym.
    Nie mogę zrozumieć jednego, dlaczego większość z Was zachowuje się jak małe dziecko przed którym zostawiono lizaka i powiedziano że nie może go wziąć...ale to dziecko więc wiadomo że i tak weźmie bo co mu zrobisz. Tutaj tak nie ma. Wiadomo było że jest bug, nie naprawiono go (z przyczyn nikomu nie wiadomych za co BB powinno się wypowiedzieć) ale wykorzystanie go to nadużycie tak czy siak.
    Ostatnio edytowane przez xBeex ; 20.07.2014 o 03:06

  5. #445
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    niestety wziąłem 8 magazynów. Raz bo mi sie należało, drugi raz przez przypadek, trzeci raz przez drugi przypadek (tu byłbym usprawiedliwiony), czwarty raz chciałem zobaczyc skąd mam tyle magazynow w gwieździe, 5 raz czy jeszcze jeden sie zmieści, 6 raz czy już naprawili swój błąd, 7 raz już nie pamietam po co, 8 raz by sobie przypomnieć po co wziąłem siódmy.
    Ze 3 sprzedałem bo po co mi tyle i to była najgorsza decyzja w moim osadniczym życiu, trzeba by bylo teraz odkupić jakbym był uczciwy...
    Dobrze że jest promocja na klejnoty to ktoś może kupi, ja tam mimo tego że coś jest w zanadrzu na dzień dzisiejszy nie zamierzam ich wydawać na to żeby oddać pare magazynów, Nie zarobią panowie z BB na mnie bo to klejnoty z ich kopalni.
    A i tak wole jedną szkółke z błedu z poczatku ewentu niż 8 magazynow bo je można sobie kupić nawet za kamienie. Fair play... własnie dlatego wzialem te magazyny skoro takie fair play jak z początku eventu

  6. #446
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kolejny błąd - jeśli się kogoś zaprosi do przygody, a ta osoba nie przyjmie zaproszenia w ciągu kilku godzin to blokuje slot. Zaproszonemu wygasa wiadomość, a dalej wisi jako zaproszona w przygodzie i nie ma możliwości zaproszenia kogoś innego. Blokowanie paska w magazynie prowiantu i koszarach na 19-20 sztukach może też jest "niedogodnością", ale mimo wszystko jest to błąd od dawna olewany przez BB.

  7. #447
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z najbardziej prawdopodobnych :

    - nie potrafili naprawic
    - olali sprawe
    - naprawili ale fix nie dziala na serwerach produkcyjnych tak jak na testowym (bylo juz mowione ze roznia sie architektura)
    - naprawili ale fix spowodowal na tyle duzo regresji ze zdecydowali sie go nie puszczac
    - blad siedzial na tyle gleboko, ze nie zdazyli przed releasem przepisac kodu w setce roznych miejsc (biorac pod uwage ich wczesniejsze wybryki to jest calkiem prawdopodobne ze maja tam chaos).

    z mniej prawdopodobnych :

    - problem jest side-effectem innego ktory jest naprawiany/ naprawiony i fix do niego zostanie wgrany w innym terminie (aczkolwiek tutaj trudno spekulowac bo akurat ten blad ktory widzielismy byl na tyle powazny ze powinien byc priorytetowy).
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 20.07.2014 o 08:30
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #448
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam nadzieje że uczciwy gracze któży nie wykorzystali bugu dostaną jakiś mały prezent od BB.
    Ostatnio edytowane przez Ztagar ; 20.07.2014 o 08:58

  9. #449
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Już widzę jak banują, strzelam, od 10-15% graczy xD Zbanują ich i co? Kto im klejki kupi? Spadnie im sprzedaż klejnotów o 30 % w okresie banu i o kolejne procenty po tym okresie, bo ludzie swoje odcierpią, i albo porzucą grę albo oleją finansowanie BB. Najmądrzejsze co BB może zrobić to kłaniać się napisać że ich wina i proszą graczy o wzrot możliwie największej ilości magazynów. Niestety, BB stosuje totalitarne metody sprawowania okazjonalne pieczy nad grą. Czyżby Stalin zmartwychwstał?

    ja kupie klejnoty jako uczciwy gracz.
    Ostatnio edytowane przez Ztagar ; 20.07.2014 o 08:58

  10. #450
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tym zapraszaniem to u mnie jest ok, zaprosiłem kogoś, ale nie odp po 8h, wszedłem z wiadomości wysłałem i po chwili komunikat ze znajomy odrzucił zaproszenie

Zamknięty wątek
Strona 45 z 88 PierwszyPierwszy ... 35 43 44 45 46 47 55 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.