Zamknięty wątek
Strona 3 z 88 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #21
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Mam nadzieję, że należy rozumieć to dosłownie.
    To znaczy, że osoby które nadużyły buga dostaną informację o konieczności zwrotu magazynów.
    Bez tej informacji dawanie bana byłoby hm, nieetyczne. Niektórzy mogli to zrobić nieświadomie i nawet o tym nie wiedzą.
    Wprawdzie potem niby można się odwoływać ale to jest udowadnianie że nie jest się wielbłądem.
    Tak dokładnie. Dostałem potwierdzenie ze strony BB_Teromort'a , że wszystkie osoby których dotyczy to ogłoszenie, otrzymają pw w grze. Teraz fajnie jakby ktoś się pochwalił jak to ogłoszenie wygląda bo mają rozsyłać te wiadomości dzisiaj.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Ja dostałem informację z dokładną ilością magazynów jakie mam umieścić w gwieździe celem ich zwrotu. I pewnie bym oddał bo i tak tam leżą, ale zawarty w wiadomości zwrot, że leży im na uwadze dobro graczy (wyrównywanie szans) to szczerze mówiąc mam to "gdzieś". Jakoś multikont nie kasują.

  3. #23
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kamtor Zobacz posta
    zostaje ban
    no to czekamy,

    za błedy się płaci, ale w tym przypadku za błąd BB zapłacą gracze, bo nie mają honoru, za dużo kasy im uciekło i teraz szukają zwrotu, dużo znajomych dostało do zwrotu w graniach 15-20 mag więc w tym przypadku trzeba by było kupić klejnoty za 100 zł = masowe bany = zamknięcie serwerów.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    Miałem zamiar kończyć grę przez tego buga. Napchałem towarami magazyny wielu graczom.
    Do tych wszystkich hien, którzy wykorzystali buga magazynowego żeby się wzbogacić kosztem innych graczy - mam nadzieję, że was zbanują.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez bromo_pl Zobacz posta
    Ja dostałem informację z dokładną ilością magazynów jakie mam umieścić w gwieździe celem ich zwrotu. I pewnie bym oddał bo i tak tam leżą, ale zawarty w wiadomości zwrot, że leży im na uwadze dobro graczy (wyrównywanie szans) to szczerze mówiąc mam to "gdzieś". Jakoś multikont nie kasują.
    Możesz zrobić screena jak to wygląda tak z czystej ciekawości, jeżeli i tak nie zależy ci na grze.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez emuq Zobacz posta
    no to czekamy,

    za błedy się płaci, ale w tym przypadku za błąd BB zapłacą gracze, bo nie mają honoru, za dużo kasy im uciekło i teraz szukają zwrotu, dużo znajomych dostało do zwrotu w graniach 15-20 mag więc w tym przypadku trzeba by było kupić klejnoty za 100 zł = masowe bany = zamknięcie serwerów.
    tak dokładnie tak WSZYSTKO DLA KASY, nawet ***neli promocje Klejnotów he he żeby kupić, BB powinno za te błedy ponieść konsekwencje a nie gracze a zamiast tego to jeszcze zarobią sporo $$$

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    1. Błąd BB nie graczy.
    2. Osoby które wzięły 2 lub 3 magazyny są bezkarne ?!
    3. 4 magazyny zgranołeś 3 oddaj i mając na uwadze dobro graczy jesteś 2 do tyłu względem innych.
    4. ROLL BACK - jak jest porządna firma i przyznaje się do błędu, cofa serwer i naprawia błąd. A nie egzekwuje od graczy zwrotów i straszy banami.
    5. Od razu poproszę o bana, nie zamierzam nic oddawać. Z eventu dostałem od BB 4 magazyny. Tak jak pozwalała na to gra.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja to mam tylko pytanie jedno:
    chętnie oddam im te magazyny, co prawda to oni dali du.... i powstał błąd, ale mylić się rzecz ludzka, ja tylko chciałbym informacji czy mi oddadzą materiały jakie poświęciłem na rozbudowę tych magazynów ??

    ps. chętnie sie zatrudnię u nich jako programista, bo sobie zespół nie radzi....... same błędy robią

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    "Drogi bromo_pl, w grze wystapił błąd związany z Kalendarzem Wydarzenia letniego. Możliwe było kilkukrotne odebranie nagrody głównej (Ulepszony Magazyn). Udało Ci się odebrać 4 Ulepszonych Magazynów z kalendarza, tym samym wykorzystać błąd, aby wzbogacić Swoją wyspę. Jako że chcemy aby nasi gracze grali uczciwie oraz respektowali „Zasady Gry”, prosimy abyś umieścił w menu gwiazdy wszystkie Ulepszone Magazyny (oprócz 1). Zostaną one usunięte z menu gwiazdy podczas kolejnej przerwy konserwacyjnej.

    Szczegółowe informacje/ FAQ dotyczące powyższego tematu znajdziesz na forum gry.

    Dziękujemy za Twoją pomoc i współpracę.

    Zespół The Settlers Online"

    a magazyn z początku eventu tez ludzie mają oddać, kpina.
    Ostatnio edytowane przez bromo_pl ; 18.07.2014 o 17:54

  10. #30
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wrzucajcie screeny z wiadomością jak to wygląda ;-) a pytania do supportu to już mail lub odpowiednia zakładka w pomocy.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 88 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.