Zamknięty wątek
Strona 31 z 88 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 41 81 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #301
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ciekawi mnie tylko jedna rzecz w tym całym zamieszaniu, mianowicie taki wpis:
    " Nie mam już tych magazynów, co zrobić?
    Nie jest istotne, skąd pochodzą. Brakujące magazyny można dokupić w Sklepie"
    pojawia się w tym samym czasie wielka obniżka cen na klejnoty (100%)....
    Czy to całe zajście było z góry ukartowane przez BB?
    Ja niestety nie miałem możliwości skorzystania z bug'a ale dziwie się BB, że za swoje błędy chce wyciągać konsekwencje od graczy...

  2. #302
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja wciąż mam nadzieję że ktoś kompetentny z BB się w końcu ustosunkuje do tego, co my, użytkownicy, tu piszemy. Czemu mamy płacić za ich pomyłki i ponosić za to odpowiedzialność? Przecież to jest po prostu nie logiczne.

  3. #303
    psia_krew
    Cytat Zamieszczone przez bromo_pl Zobacz posta
    "Drogi bromo_pl, w grze wystapił błąd związany z Kalendarzem Wydarzenia letniego. Możliwe było kilkukrotne odebranie nagrody głównej (Ulepszony Magazyn). Udało Ci się odebrać 4 Ulepszonych Magazynów z kalendarza, tym samym wykorzystać błąd, aby wzbogacić Swoją wyspę. Jako że chcemy aby nasi gracze grali uczciwie oraz respektowali „Zasady Gry”, prosimy abyś umieścił w menu gwiazdy wszystkie Ulepszone Magazyny (oprócz 1). Zostaną one usunięte z menu gwiazdy podczas kolejnej przerwy konserwacyjnej.

    Szczegółowe informacje/ FAQ dotyczące powyższego tematu znajdziesz na forum gry.

    Dziękujemy za Twoją pomoc i współpracę.

    Zespół The Settlers Online"

    a magazyn z początku eventu tez ludzie mają oddać, kpina.

    A jeśli ktoś sobie kupił magazyny i trzyma je w gwieździe, a te chytrusy z BB zawiną te magazyny, to w jaki sposób ma udowodnić, że padł ofiarą ponownego błędu BB i czy może liczyć na zwrot uczciwie zakupionego na rynku towaru ??



    Cytat Zamieszczone przez MOD_Ziva Zobacz posta
    grlistek masz 4 magazyny zdobyte poprzez wykorzystanie błędu. Możesz zostawić sobie 1 z tych 4, więc 3 umieścić w gwieździe.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva
    Prawie 230 post wątku i odpowiada jakaś zakręcona moderatorka, a BB_Termofora dalej nie widać, a najważniejszy MOD ze wszystkich Zakręconych milczy i nie prawi swoich mądrości, jak to bywało wcześniej.



    Cytat Zamieszczone przez szperacz Zobacz posta
    Drogi Supporcie TSO, czy (lub kiedy) otrzymam zwrot premii i surowców, które straciłem poprzez błędy programistów?
    Drogi graczu: Odwal się od nas.

    Pozdrawiamy, Support TSO

    ================================================== ========================

    Dostałem z terminarza za odkrycie wszystkich okien jeden magazyn. Spyliłem go na rynku i dostałem gotowiznę za niego i jest git
    Gdybym jednak otrzymał szczęśliwym zrządzeniem losu więcej niż jeden, to sprzedałbym i te pozostałe ciesząc się zarobionym złotkiem. Skoro BB nawaliło błędów w grze, to niech teraz BB (programiści) wybeceluje kasiorę za te wszystkie utracone magazyny ze swoich kiermanek i odda swoim szefom, a zapewniam, że błędy w grze wnet znikną
    Ostatnio edytowane przez psia_krew ; 19.07.2014 o 01:54

  4. #304
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odebrałam z kalendarza łącznie 3 magazyny. 1 ten co powinnam dostać za otwarcie wszystkich okienek + 2 wtedy co był bug. Dostałam wiadomość że odebrałam 5 magazynów więc mam 4 oddać.
    To co, jeszcze mam im dokładać za ich błędy?! I to nie tylko ja zostałam tak źle policzona!!! Banda idiotów pracuje w BB.

    Chcą być fair?
    -To niech oddadzą wszystkim czas premium jaki stracili podczas ich bugów kiedy gra była niedostępna.
    -Co z magazynami które niektórzy odebrali sobie w 1 dzień eventu?!
    -Były bugi z koszami irmy i dopałkami do kopalni, niech może też się za to wezmą skoro chcą żeby było fair!!
    Żałosne jest że taka firma tak się ośmiesza o te "parę" magazynów.

    Moja propozycja?
    Zaspamujmy im strone na fb Tylko tak na fest Należałoby ich ośmieszyć.
    Ostatnio edytowane przez Cadaveria ; 19.07.2014 o 01:46

  5. #305
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pytania dwa:
    1: dokładnie do kiedy mamy czas oddać te magazyny?
    2: jeśli ktoś nie czytał wiadomości i usunął z myślą ze to reklama, to ile ma ich oddać?

  6. #306
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców

  7. #307
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale najważniejsze pytanie (przynajmniej dla mnie) to: czy jak ktoś wziął, postawił i ulepszył magazyny to mu zwrócą surowce wydane, czy człowiek będzie podwójnie w d**ę?

  8. #308
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    szanowni gracze, gdyby BB od poczatku grało uczciwie moznaby oddać magazyny, w przypadku mojej 1,5 rocznej kadencji na TSO i doświadczenia z BB (robienie nas w wała, znikających premii, surowców itd) magazyny które łyknąłem ponad planowo traktuję jako odszkodowanie za wcześniej poniesione straty, poza tym kazdy miał dostęp do błędu i mógł z niego korzystać, a teraz niech szanowne BB mnie zbanuje, ułatwi mi tylko decycje o olaniu gry która zaczyna sie psuć od jakiegos czasu
    z poważaniem i bez żalu

    ps żaden magazyn nie bedzie w gwiazdce, wszystkie są na 1 lvl na wyspie tak zostaną

  9. #309
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam

    Dlaczego mam być karany za błąd gry, którego twórcy nie potrafili naprawić przez 30 dni. Przecież pierwszego dnia eventu ten błąd się pokazał, było zatem dużo czasu na to by sprawdzić i poprawić, nie zrobiono tego, dla mnie to oczywiste, tak miało być.

  10. #310
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez lobodan11 Zobacz posta

    Dlaczego mam być karany za błąd gry, którego twórcy nie potrafili naprawić przez 30 dni. Przecież pierwszego dnia eventu ten błąd się pokazał, było zatem dużo czasu na to by sprawdzić i poprawić, nie zrobiono tego, dla mnie to oczywiste, tak miało być.
    masz racje, ktos miał się na tym wzbogacić, a że wyszło szydło z wora i dotarło za wysoko to teraz winny jest gracz

Zamknięty wątek
Strona 31 z 88 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 41 81 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.