Zamknięty wątek
Strona 11 z 88 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pamietam moja historie znikajacych silosow na handlu sprzed ... 2 lat ? silosy widmo ? ... nie wiem ile wtedy stracilem wiec prosze o umieszczenie ich w gwiazdzie przy najblizszej konserwacji w 24.07 - naturalnie tych ktorych mi brak ... zgodnie z zasadami "Fair Play" ... czy tez "Użytkowania"...

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Śmieszy mnie to bulwersowanie się graczy, którzy zgarnęli kilka magazynów. Złamali regulamin i jeszcze narzekają, że mają okazję załatwić sprawę bez poniesienia konsekwencji (oddanie magazynów nie uważam za żadną konsekwencję, to jest zwyczajna sprawiedliwość). Pewnie nikt z tych oszustów nie dostanie bana, bo by BB musiało zbanować za dużo graczy, a szkoda. Najgorsze jest to, że jeśli ktoś dostał trzy magazyny, to jest bezkarny.
    Czekam na hejty

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    do BB

    zgadzam sie w 100% z BROWAReq , czemu teraz sie ocknęli , znalezli sposób na podreperowanie budżetu , według mnie powinni pociagnać do odpowiedzialności osoby które ten kalendarz programowali to moze wreszcie skoncza sie niedoróbki w grze , jak jeden z drugim programista dostana po kieszeni
    było tyle juz bugów w tej grze ze nawet nie potrafie policzyc i niektóre były bardziej szkodliwe dla BB niz ten , poprostu teraz znalaz sie cwaniak i pomyslał ze na bugu tez moga zarobic , a co sie stanie jak specjalnie zaczna robic takie "promocje" a potem beada kazac sobie oddawac , to jest absurd.
    jezeli beda chcieli zwkluczyc z gry tzw "nieuczciwych graczy " to moga sie prawdopodobnie pożegnac juz z tą gra , bo prawie kazdy pobrał te magazyny ,
    porostu niech BB zacisnie zęby i przyzna sie do winy i przestanie popełniac błedy i obciążac graczy , bo to na dobre nie wyjdzie
    pozdrawiam

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BrakujeNickow Zobacz posta
    Śmieszy mnie to bulwersowanie się graczy, którzy zgarnęli kilka magazynów. Złamali regulamin i jeszcze narzekają, że mają okazję załatwić sprawę bez poniesienia konsekwencji (oddanie magazynów nie uważam za żadną konsekwencję, to jest zwyczajna sprawiedliwość). Pewnie nikt z tych oszustów nie dostanie bana, bo by BB musiało zbanować za dużo graczy, a szkoda. Najgorsze jest to, że jeśli ktoś dostał trzy magazyny, to jest bezkarny.
    Czekam na hejty
    a jak złamali regulamin ? wykorzystując nieudolność programistów ?

  5. #105
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BrakujeNickow Zobacz posta
    Śmieszy mnie to bulwersowanie się graczy, którzy zgarnęli kilka magazynów. Złamali regulamin i jeszcze narzekają, że mają okazję załatwić sprawę bez poniesienia konsekwencji (oddanie magazynów nie uważam za żadną konsekwencję, to jest zwyczajna sprawiedliwość). Pewnie nikt z tych oszustów nie dostanie bana, bo by BB musiało zbanować za dużo graczy, a szkoda. Najgorsze jest to, że jeśli ktoś dostał trzy magazyny, to jest bezkarny.
    Czekam na hejty

    A czy ty dostales jakies specjalne "prezenty" za to ze z ich winy gra nie dzialala niektorym osobom przez kilka dni? (wyslania sensownych prezentow tym osobom nie uwazam za zadna konsektencje, to jest zwyczajna sprawiedliwosc)

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BrakujeNickow Zobacz posta
    Śmieszy mnie to bulwersowanie się graczy, którzy zgarnęli kilka magazynów. Złamali regulamin i jeszcze narzekają, że mają okazję załatwić sprawę bez poniesienia konsekwencji (oddanie magazynów nie uważam za żadną konsekwencję, to jest zwyczajna sprawiedliwość). Pewnie nikt z tych oszustów nie dostanie bana, bo by BB musiało zbanować za dużo graczy, a szkoda. Najgorsze jest to, że jeśli ktoś dostał trzy magazyny, to jest bezkarny.
    Czekam na hejty
    Kolego , nie życzę sobie abyś mnie nazywał oszustem, żądam abyś mnie przeprosił

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    jezeli uznali,że moglo sie zdarzyc zgarnac 3 magazyny i to jest w normie i nikt nie bedzie musial oddawac nadwyzki to ja chcialabym wiedziec dlaczego inni moga pozostawic sobie tylko 1 magazyn?? a dlaczego nie 3 ?? skoro 3 wolno bylo wziac ...

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    prawda jest taka ,że albo nie odebrali Ci których nie było albo niedoróbki jak ten ciut wyżej co mu nicków zabrakło

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    niech banuja ja nie oddam bo nie oszukalem tylko dostalem z kalendzrza

  10. #110
    grim_reaper
    Rangarock , to poprostu pisze ktos , kto nie byl w grze i nie udalo mu sie skorzystac z okazji . Ja uwazam to za nagrode za wszystkie te utrudznienia z wejsciem do gry i wszelkimi problemami z nia zwiazanymi . Chca zadoscuczynienia - niech zwolnia programistow ktorzy dopuscili do takiej sytuacji a nie daja nam promocje na gemy by sobie choc czesc z tego odbic.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 88 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.