Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Co tym razem?

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jest! Na Google Chrome!

  2. #42
    Osadnik Awatar Dragonsmile
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Na innych serwerach - nie polskich - podobnie - biały (czasem - dla kontrastu niebieski) ekran.
    Nie wiem czy kogoś to pociesza .

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    juz wszedzie dziala chyba

  4. #44
    Fachura
    chcialem obsmarowac ubisoft na wszystkich portalach z reklamami gier online ale prawie wszedzie trzeba sie logowac przez facebook. Przekazcie swoim panom w szkopolandi nasi ukochani admini i modzi, ze specjalnie po powrocie z roboty zaloze konto na facebooku zeby powiedziec prawde wszystkim ludziom. Nikt juz sie nie zblizy to tego syfu

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    nic nie działa, szkoda slow, zenua

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie już dobrze, wyczyściłem przeglądarkę

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie bez czyszczenia wreszcie załapało, od 6.00 próbowałem, na Heros też to samo było, więc to nie cookies ;-)

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    i znow nie dziala...

  9. #49
    ThePeper
    A przestało działać bo wypadł http://static14.cdn.ubi.com odpowiedzialny za serwowanie obrazków i flasha z grą.
    Czyszczenie cookies i cache'u nic tu nie pomoże, przykre że nie ma jakiegoś backupu na nginx albo keepalive czy jakimś innym proxy.
    Amatorszczyzna.

  10. #50
    Heduan
    Już wypadł! Zmienił adres IP. Niestety albo cache dns w twoim systemie, albo twój serwer dns (tj. twojego operatora) spóźnia się i nie odświeża się na czas.
    Szkoda, że z tych wszystkich narzekających nikt nie podaje operatora, który hostuje mu internet. Wtedy można byłoby wyciągnąć jakieś wnioski. A tak to BB winne.

    Czasami warto pamiętać o czyszczeniu cache dns w swoich systemach a nie tylko o cache przeglądarki.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.