Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie mieć możliwość handlu na przygodzie?

Głosujących
153. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    140 91.50%
  • Nie

    13 8.50%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Wprowadzi możliwości handlu podczas przygody.

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.05.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak najbardziej trafiony pomysl, przy obciazonych serwerach przejscie z przygody na wyspe trwa wieki, pozniej wyslanie i zaakceptowanie zaproszenia kolejne wieki i powroc do przygody, poznalbym historie powstania biblii odkad zaczale mgrac w tso i robic przygody, tyle to czasu zajmuje)

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Kontrowersyjność ? Ja jestem oczywiście za, gdyż każde udogodnienie robi grę bardziej przyjazną i grywalną. Dla osób którym to nie pasuje też jest rozwiązanie "nie korzystaj z tego" . Gdybyśmy tak podchodzili do każdej nowej propozycji dalej gralibyśmy w Settlers I . Dla Tarczyńcy należy się garść kryształów!

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wolfwill Zobacz posta
    Jestem na nie!
    Dlaczego?
    Bo gra w pewnym sensie ma swoje prawa, fizykę, ba! nawet fabułę... Jeśli dzieje się to w czasach w których wojsko podróżuje konno, istnieją rzemieślnicy czyli w swego rodzaju średniowieczu to chyba telefony a tym bardziej teleportacja nie istnieją. Jeśli nie można w przygodzie czy na innych wyspach np. odbierać wiadomości... ogółem robić tego co robimy na własnej wyspie to tym bardziej handel nie może być możliwy jeśli chcemy zachować charakter gry. Poza tym gra nie opiera się wyłącznie na handlu...
    Rozumiem, że niektórzy w ogóle chcieliby by można było zarządzać wyspą niezależnie gdzie w grze się w danym momencie znajdujemy - ale taka gra traciłaby sens...
    Więc w tym wypadku wygoda nie idzie w parze jak sądzę z jej fizyką jak i intencją twórców gry.
    Wolfwill Jeżeli gra jest w pełni skończona to Się z Tobą zgodzę że nie ma co w niej zmieniać ale TSO zrobiło grę Beta. Czyli ingerują w nią bardziej i bardziej z roku na rok więc moim zdaniem to jest gra beta i wszelkie zmiany w grze są jak najbardziej na miejscu Nie mów mi że nie chcesz np handlować z innymi graczami będąc na byczku. chodzi tu o dziennie zadania itp bo chyba mnie nie zrozumiałeś czy np potwierdzenia dropa i wysłanie gienka na dalszą przygodę bez wchodzenia w wyspę

  4. #34
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł wkrótce zostanie przekazany!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #35
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    wątek został połączony z wcześniejszym identycznym tematem.
    Po raz kolejny apeluję o korzystanie z wyszukiwarki aby uniknąć dublowania.
    Jeżeli interesujący Was temat znajduje się w archiwum proszę o wysłanie wiadomości (PM forum) do BB_Penelopy lub moderatorów forum z prośbą o otwarcie i przywrócenie tematu.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

  6. #36
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o kilka dodatkowych argumentów "za".
    A co z blokadą jeżeli gra kilku graczy? Jak to widzicie?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #37
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Handel - jak najbardziej, ułatwiłoby to sporo.
    Czasem trzeba bardzo długo czekać na ofertę jakiej potrzebujemy. Jeśli akurat jest się na przygodzie i trzeba wrócić na główną wyspę często okazuje się, że ktoś był szybszy (albo miał po prostu lepsze łącze).
    Jeżeli sprzedaję dropa zmiana stref też tylko niepotrzebnie spowalnia rozgrywkę. Wyjśc z przygody, wystawić ofertę (co czasem trochę trwa), wrócić na przygodę albo czekać aż ktoś klepnie - do wyboru, (przy wybraniu wejścia na przygodę) znów wrócić na wyspę, sprawdzić kantor, wysłać zapki, znów na przygodę... wszystko trwa.
    Dodatkową niewygodną kwestią są lagi występujące zwłaszcza podczas większości wydarzeń. Kolejki logowania podczas zmiany stref potrafią wykończyć nawet przy najlepszym internecie Pół biedy jak wszystko tylko zwolni, czasem grę potrafi zawiesić i wywalić (każdy chyba kojarzy naszego ulubionego ciołka walącego młotem w komputer)
    Z propozycji komentujących:
    Przyjmowanie zapek do znajomych: jak najbardziej
    Przyjmowanie zapek do przygody: uczucia mam mieszane, z jednej strony wygodne, z drugiej nie przesadzajmy

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #39
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Otrzymałam informację, że pomysł nie zostanie zrealizowany.

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.