Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Nie da się skonczyć meczy finałowego

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Nie da się skonczyć meczy finałowego

    D Admina nie da się skończyć meczu finalnego , wchodzę regularnie do gry zbieram kolekcje i nie ma tylu elementów. Kupuję paczki za klejnoty i pojawiaja sie nie potrzebne elementy zamiast np. butów. Dla niskich lev graczy jest to mordęga a nie zabawa. Proszę o rozdanie paczek a elementami kolekcjonerskimi .
    Arek

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Z wyspy wpada za malo to fakt ale od tego masz przygody z ktorych do 80 kolekcji wpada (premium nie wliczam)

    Wystarczy grac aktywnie i oszczednie uzywac znajdek z wyspy a spokojnie mozna zrobic wszystkie mecze (chociaz 5 dni na final to troche malo dla niskich lvli)

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak ale ja włączałem tylko mecz a teraz nie mogę po 11 dni przygody zrobię , to jak ma działać?
    Domaga się dogrywki i rzutów karnych , przecież to jest mecz !!

  4. #4
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ciezko to wyposrodkowac 50lv moga zrobic kilka przygod dziennie plus kupne dropy i kilku grubasow z takiego pakietu meczyki pojda wszystkie bez problemu.. niskie lv gdzie przygode robia raz na kilka dni nie stac ich na dropy i maja moze 2-3 grubasow z pewnoscia meczykow wszystkich nie zrobia...

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Elementy kolekcjonerskie osiągają kosmicznych cen.
    Kup se Panie grad strzał z handlu po 1k monet lub trochę więcej i rozwal te obozy gradami

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdybyś był na moim serwerze to bym Ci pomógł z tymi elementami. Jeżeli masz problem z tymi znajdźkami to poszukaj na serwie, może ktoś CI pomoże za drobną opłatą.

    P.S. Tornados - taa, po 80 wpada z lepszych przygód a i tak nie ma się pewności co wypadnie. Przygody i dropy z znajdźkami też są najbardziej opłacalne dla wyższych poziomów ...

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Caly mecz finał jest nieopłacalny wszystko co idzie kupić za te piłki z meczy nie ma takiej wartości jak wygrana . 1 but kosztuje 400 monet na wadze? Ja potrzebuje 100 but do finału a mam już kilka obozów pokonane? Po meczu finalu jest 350 pilek. Proste obliczenia

    Za finałowy mecz otrzymuje się 350 pilek ?
    199 klejnotow daje 250 piłek
    350 klejekt daje 100 monet w kupcu !!
    Potrzebuje 100 botow a sa po 400 monet ?
    Gdzie tu logika ?

    Proszę o prezenty taki na zakonczenie eventu dla wszystkich w postaci butow sprężyn itd ..
    Ostatnio edytowane przez wlep_net ; 13.07.2014 o 13:27

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cene nakrecili gracze....
    Ale racja ze butow leci najwiecej, a mokrej trawy chyba najmniej...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wlep_net Zobacz posta
    Caly mecz finał jest nieopłacalny wszystko co idzie kupić za te piłki z meczy nie ma takiej wartości jak wygrana . 1 but kosztuje 400 monet na wadze? Ja potrzebuje 100 but do finału a mam już kilka obozów pokonane? Po meczu finalu jest 350 pilek. Proste obliczenia

    Za finałowy mecz otrzymuje się 350 pilek ?
    199 klejnotow daje 250 piłek
    350 klejekt daje 100 monet w kupcu !!
    Potrzebuje 100 botow a sa po 400 monet ?
    Gdzie tu logika ?

    Proszę o prezenty taki na zakonczenie eventu dla wszystkich w postaci butow sprężyn itd ..
    Nie sugeruj się cenami materiałów w sklepie, bo to nic nie pomoże, one są absurdalne i tyle. Tymczasem kupienie piłek za klejnoty było dość opłacalne w tym evencie. W poprzednich przelicznik nie prezentował się tak korzystnie.
    I powiem Ci to co mojemu znajomemu, nie sugeruj się ofertami wystawianymi na handlu. Są one tak samo miarodajne, jak pojęcie Kaczyńskiego o piłce nożnej.
    Zawsze, ale to zawsze wystawiaj swoje oferty. Zacznij od jakiejś ilości surowca i obserwuj czy jest zainteresowanie, czy nie ma. Jeżeli nie ma to zwiększ ilość surowca, o ile możesz, lub zmień surowiec. Osobiście akceptuję mało ofert z handlu. Większość z nich akceptuję, gdy po prostu nie chce mi się czekać na wyprodukowanie jakiegoś surowca.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Cene nakrecili gracze....
    Ale racja ze butow leci najwiecej, a mokrej trawy chyba najmniej...
    Gracze często przekraczają granicę wartości jakiegoś produktu. Ale po części takie buty i sprężyny były towarem deficytowym. Więc ich wyższa cena w stosunku do tych znajdziek przynoszonych przez odkrywców jest jak najbardziej prawidłowa. To, że oferty na handlu czasem przekraczały boskie wyobrażenia, to całkiem co innego.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.