Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Kopalnia granitu (wersja 2)

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Ta kopalnia to poroniony pomysł, chyba że planują ograniczyć lub w ogl zapodać nie wpadanie granitu z przygód wtedy może i ona by sens miała jakiś.
    To bylby jeszcze bardziej poroniony pomysl, bo stworzylby tylko gigantyczna dysproporcje pomiedzy ludzmi ktorzy grali dluzej i nachapali sie granitu grubo powyzej tego co potrzebowali na upgrady a cala reszta.

    Poniekad to jest jeden z glownych powodow dla ktorych cala koncepcja kopalnii granitu obecnie nie ma sensu - bo ze wzgledu na szereg zewnetrznych czynnikow (premium, powszechnna dostepnosc przygod, silni generalowie, zoptymalizowane poradniki pozwalajace farmic przygody, dostepnosc poszukiwaczy ktorych mozna miec kilkunastu i codziennie wysylac po skarby) to z punktu widzenia bilansu na serwerach granitu jest obecnie spora NADPRODUKCJA w stosunku do realnego zapotrzebowania. Gdyby taki budynek pojawil sie 2 lata temu to moglby stanowic wsparcie wydobycia rzadkiego surowca, obecnie jest po prostu zbedny.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 14.07.2014 o 09:59
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez rycha86 Zobacz posta
    Co myślicie o tym zwiększeniu poboru surowca w stosunku do produkcji (3:1) ?
    TOTALNY BEZSENS... to już niechby zwiększyli czas produkcji, byłoby przynajmniej logicznie. Jednak lepiej przygody robić.

  3. #13
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Koszty podnoszenia lvl budynku nie są złe ale przy jednej kopalni tego nie odczujesz ...
    Jak byś tak miał +4(szt) to można coś powiedzieć
    Kupiłem i już żałuje

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    wg mnie poza czasem produkcji kopalnia jest ok, zamiast 50 min powinno być około 30, niestety ode mnie to nie zależy
    ten poprawiony stosunek wydobycia do ilości w złożu jest wg mnie ok, w przeciwnym razie gra zostałaby "zalana" granitem równie bardzo jak i monetami, których wartość powoli zanika zupełnie.
    Jednakże nie martwcie się na zaś..... mikstury nieskończonej energii zostały zmodyfikowane po jakimś czasie więc i tu może tak będzie kiedyś

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gilek26 Zobacz posta
    ten poprawiony stosunek wydobycia do ilości w złożu jest wg mnie ok, w przeciwnym razie gra zostałaby "zalana" granitem równie bardzo jak i monetami, których wartość powoli zanika zupełnie.
    W takim razie chyba nie do konca rozumiesz na czym polegala zmiana.

    Wczesniej kopalnia dawala (bez buffow i doladowan) 1000 granitu z blizej nieokreslonego zloza, teraz daje dokladnie tyle samo granitu w takim samym tempie z ilosci bazowego surowca rownej 3000, czyli wprowadza na rynek dokladnie tyle samo surowca. Jedyna roznica polega na tym, ze spadla efektywnosc doladowan, co samo w sobie jest strzalem w stope bo jeszcze zmniejsza atrakcyjnosc tej kopalnii.

    Poza tym nawet jesli upgradujesz ja na lvl5, to dalej dziennie wydobywa chyba cos kolo 140 granitu, czyli pare razy mniej niz przyzwoity gracz moze zdobyc z przygod (ktorych wykonywanie paradoksalnie nie jest tak limitowane jak kupowanie kopalnii a nagrody maja jeszcze dodatkowy boost w postaci premium). I jesli rynek ma byc czyms zalany to wlasnie z tego powodu, a nie z powodu marnych 140 granitu z kopalnii (ktorej wiekszosc i tak nie kupi bo taka ilosc klejnotow mozna znacznie lepiej spozytkowac).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.