Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej a beznadziejni experci- komentatorzy.

  1. #1
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj

    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej a beznadziejni experci- komentatorzy.

    Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, ze narzekamy na grę, na bugi, na moderatorów, na brak możliwości zalogowania do gry i tysiące innych drobiazgów, które uprzykrzają nam grę w TSO. Co wy na to, by ponarzekać na przekaz jaki serwuje nam polska TV ?
    Czy nie denerwuje Was to, ze zamiast mieć przyjemność oglądania meczy z tej pięknej i niepowtarzalnej imprezy, to jesteście zmuszani do słuchania bełkotu i słowotoku pseudo-komentatorów ? Nie mam na myśli tych profesjonalnych komentatorów ,czyli panowie Szpakowski, Laskowski, Iwanski, czy Jasina.
    Chodzi mi o tych pseudo-expertow, którzy nie pozwalają czasami dojść do głosu tym pierwszym a którzy swoim bełkotem i słowotokiem odbierają przyjemność oglądania meczy. Oto ci ludzie, których "Przeglad sportowy" dumnie określa tak-> :... czterej eksperci najwyższej klasy: Grzegorz Mielcarski (wielokrotny reprezentant Polski, od kilkunastu lat ekspert telewizyjny współpracujący z TVP przy największych imprezach), Marcin Żewłakow (reprezentant Polski, od dwóch lat związany z TVP jako jej stały ekspert, współkomentował spotkania EURO 2012), Rafał Ulatowski (trener, jeden z asystentów Leo Beenhakkera, związany TVP od kilku lat, współkomentował mecze EURO 2012) oraz Kamil Kosowski (wielokrotny reprezentant Polski, ekspert piłkarski).
    Przyznam szczerze, ze własnie dzięki tym czterem panom expertom a zwłaszcza Ulatowskiemu, którego głosik kastrata doprowadza mnie do białej gorączki zacząłem oglądać transmisje z meczy na ARD i ZDF, gdzie słucha się jednego komentatora, który po prostu komentuje mecz a nie wymądrza się jak ww experci.. Codziennie pisze maile do TVP , na stronę Ulatowskiego i na jego profil na FB, mając nadzieje, ze gościu sobie w końcu odpuści i przestanie obrzydzać kibicom oglądanie meczy.
    Może to poskutkuje. A jak Wy oceniacie prace tych czterech dodatkowych expertow i ogólnie sam pomysł, by dwóch komentatorów komentowało mecz ?
    Ostatnio edytowane przez Mundek_May ; 06.07.2014 o 02:03 Powód: literowki spowodowne procentami

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mundek_May Zobacz posta
    Nie mam na myśli tych profesjonalnych komentatorów ,czyli panowie Szpakowski
    Hehe, Szpakowski i profesjonalista? To właśnie on doprowadza mnie do tego, że wolę oglądać Mundial w niemieckiej telewizji (niemiecki lektor). Maradonna przy piłce.. ROTFL

  3. #3
    Lipek
    Szpakowski - Maradonna przy piłce (piłkę ma Messi), no i nie wiem dlaczego Szpakowski zwierza nam się że marszczy rano... Zawsze jak gra Argentyna to mówi Szpaku że marszczy rano - spoko...

  4. #4
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja własnie lubię Szpakowskiego. Własnie za te jego przejęzyczenia i wpadki. Przez te kilka dziesiątek lat oglądania rożnych meczy przyzwyczaiłem się do niego.
    W dodatku ma fajny ton głosu i nie przeszkadza w oglądaniu, jak Ci inni pseudo-experci, którzy szczytują podczas niekończącego się słowotoku.
    Przeżyło się swego czasu, jak to wychodzą na boisko Beldzy i Holendrowie, puszczenia Baką lewą stroną ,niecelne trafienie,
    czy bliźniaków de Boer, z których większość gra w Barcelonie. To i wczorajszego Maradonę tez się przeżyje.
    Do tego musiałem wczoraj ostro Ulatowskiemu w rajtuzy nawrzucać na FB, bo mnie pierun zablokował.
    A tyle jeszcze radosnych rzeczy chciałem mu napisać.
    Ostatnio edytowane przez Mundek_May ; 06.07.2014 o 16:42 Powód: dopisek o Ulatowskim - komentatorze wszechczasow.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.