Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mała ciekawostka"=))))

  1. #1
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Mała ciekawostka"=))))

    Wszyscy czasami mamy problemy ze sprzętem którym się posługujemy... Mi ostatnio myszka padła, więc szukałem najprostrzego sposobu, aby sobie grę ułatwić i znalazłem, oto rezultaty:
    Pod Avatarem jest takie "menu", ale wcale nie trzeba go rozwijać aby skożystać z niektórych, podstawowych opcji, zaczynając od lewej jak podjedzie się myszką w zaznaczony obszar na czarno można wyłączyć i włączyć dzwięk tła, czyli ćwierkające ptaszki itp (trzeba czekać aż się chmurka pojawi, dopiero kliknąć)
    Następnie najeżdżając jak to widać na screenie poniżej, można wyłączyć efekty dźwiękowe typu: kopalnia się zapadła, grubas coś przyniósł itp
    Ale najfajniejsze jest zastępstwo myszki, trzeba uważać, aby się nie wylogować, aż pojawi się chmurka pod przyciskiem wylogowania:

    po czym otwiera nam się sterownik
    a co jest w sterowniku kamerki najfajniejsze???? Można go przenosić wszędzie gdzie się tylko sobie życzy, mi pasuje w dolnym rogu jak mysza pada"=PP
    i to tak ooo!!!Teraz stawiam wyzwanie!! ile na screenie najwięcej okien możecie otworzyć???
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przykładowo czy ktoś z was otworzy więcej okien niż na screenie????



    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Dobreeee

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Od dołu:
    -magazyn
    -koszary
    -gospodarstwo
    -ozdoba
    -handel
    -okno budowania
    -sterowanie obrazem
    Kto da więcej?

    Trochę dziwne to okno wiadomości u Ciebie, normalnie jest przyciemniony ekran.

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdy naciśniesz na przygodę ekran się rozjaśnia, w ten sposób:
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.