Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: miejsca stacjonowania garnizonow i powrot z przygod

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat

    miejsca stacjonowania garnizonow i powrot z przygod

    witam
    milo by bylo gdyby generalowie wracali na to samo miejsce na wyspe z ktorego wyruszyli na przygode
    troche czasu sie marnuje na szukanie i przestawianie garnizonow
    szczegolnie to musi byc meczace dla graczy, ktorzy maja duzo budynkow w s1

    literowka mi sie wkradla, oczywiscie chodzilo mi o STACJONOWANIE
    Ostatnio edytowane przez ju8iler ; 02.07.2014 o 00:36

  2. #2
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    A w gwieździe nie masz tych generałów ?
    Po kiego marnować czas, szukać ich po wyspie i przestawiać (nie wiem po co przestawiasz, ale jak to lubisz, to sobie przestawiaj),
    skoro wystarczy kliknąć na danego generała w gwieździe i już go masz.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Chyba chodzilo mu o to ze przy wiekszej ilosci nie wszyscy sie buduja na wyspie
    A wyciaganie takiego majora zeby sie zbudowal czasem denerwuje

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie przy takim wyciąganiu z gwiazdy zablokowałam sobie 2 miejsca na wyspie, od tygodnia mam tam miejsca pod budowe garnizonów widmo

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mundek_May przestawiać trzeba chociażby po to żeby kolejni mieli gdzie wylądować. Są też osoby które nie lubią klikać na generała z gwiazdy tylko na mapie.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po mojemu na to samo miejsce wracać nie muszą. Ale dobrze by było, gdyby lądowali na mapie a nie w gwieździe. W S1 mam plac defilad dla generałów a i tak po każdej przygodzie otrzymuję komunikat o braku miejsca na wyspie. To z kolei powoduje, że przy każdym wysyłaniu na przygodę, zawsze jakiś delikwent wymaga wcześniejszego rozstawienia.

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja również mam taki "plac defilad".
    I każdy generał ma tam swoje miejsce. Dzięki temu od razu widzę czy wysłałem dobrych generałów i odpowiednią ilość.
    Z reguły całe wojo ładuję do kwatermistrza/kwatermistrzów ale czasami pakuję również do innych generałów i wtedy łatwiej mi kliknąć na obóz generała na wyspie niż szukać go w gwieździe.
    Dlatego jak dla mnie pomysł bardzo dobry.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W zasadzie powyżej pewnej ilości generałów bez placu defilad się nie obędzie.
    Na pewno lądowanie w wyznaczonym przez gracza miejscu byłoby ogromną wygodą.

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedys była propozycja aby powstał nowy budynek w którym można by było zarządzać generałami, bo jak ma sie ich juz kilkunastu to jest udręka

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    chodzi mi o to aby generalowie trafiali na to samo miejsce, w koncu im blizej Wladyki tym szybciej ruszaja na przygody (przed Wladyka mam plac Defilad), no i lubie miec porzadek na mapie
    a ze stoja posegregowani to nawet nie patrze co to za general, klikam, przydzielam, wysylam, szybko sprawnie
    biorac pod uwage ostatnie chece z serwerami i coraz bardziej zaawansowane zadania czy to dzienne, czy to Gildii, to szybkosc gra role

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.