Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: System Podbojów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    System Podbojów

    Witam proponuję zrobić jakiś system podbojów możliwość budowy portów i budynków obronnych oraz nowych jednostek morskich/lądowych.
    Ów system opierał by się na walce między graczami mogli by na siebie wysyłać wojska od 25 lvla i zdobywać nowe wyspy. Każda wyspa ma oddzielny lvl . Oczywiście powstałoby więcej serwerów. Na pewno trfałoby to dużo czasu aby wprowadzić aż tyle zmian ale gracze nie zaczęli by odchodzić po wbiciu 50 lvla wyspy.

    Mam nadzieję że zostanie wprowadzona możliwość ataków innych wysp oraz podbojów ich.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Gdybyś bracie poczytał forum, nie pisałbyś takich pierduł. Na ten temat były już setki tysięcy uderzeń w klawiaturę, tysiące postów i dziesiątki wątków na forum...... i dalej cisza.
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Stan58. Nie miej do niego pretensji że jest nowy a starzy odchodzą. Miej pretensje do BB że nie wprowadzają tego czego oczekują gracze. BB jest jak PO były obietnice i plany a tylko afera podsłuchowa z tego wyniknie.

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Nawet bardzo nowy, od 3 dni gra (szacunkowo).
    Na mój gust, nie przeczytał opisu gry zanim się do niej zalogował. Przeszedł kilka zadań z samouczka i mu powiało nudą.
    Tak, czy siak, to nie usprawiedliwia nie poczytania forum i zakładania kolejnego, n-tego postu na ten sam temat...

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To że nie przeczytał forum nie znaczy że w grze nie jest nudno.

  6. #6
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    toż przecież napisałam, że mu pewnie powiało nudą...

    (z mojej strony eot)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.