Zamknięty wątek
Strona 18 z 38 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 380

Wątek: Tak sie nie da grac!!!! Ciagle problemy z serwerem!!!!

  1. #171
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    do d..y od 20:00 do teraz (22:25) żadne próba nie dała możliwości zagrania. Co się do cho...y jasnej dzieje ??????

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    no i ponownie problem z zalogowaniem na Złotej Górze ... ale cóż Niemcy grają to support kciuki trzyma więc nie ma komu błędów naprawiać

  3. #173
    Osadnik Awatar Dwardssad
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Ponad 2 lata sobie pogrywam w giere i zdarzały sie różne sytuacje - teraz z tym 'jiwentem' i to co sie dzieje - słowo: ŻENADA
    C.E.N.Z.U.R.A !

  4. #174
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez wojowniczka0712 Zobacz posta
    Mam odpalona przygode zaprosiłam gracza ale mnie wywaliło i od godz. 12:30 nie chce mi sie gra załadować to jakaś porażka a najlepszy jest komunikat : FILE LOADING FAILED. THE CLIENT WAS UNABLE TO LOAD A DATA FILE. DELETE YOUR BROWSER CACHE AND TRY AGAIN. Mam nowiutka przegladarke wersja z czerwca 2014 ledwo ja zainstalowałam i jedyna strona na która próbuje się dostać to settlersy jaka pamiec podreczna przecież jest pusta bo zadna inna strona nie zostala zapisana???Pięknie mnie teraz obsmarują na grze że jestem nieuczciwa i to z waszej winy bo nie mogę sie dostać na gre!!!!!!!!! Zróbcie coś z tym do jasnej anielki bo to już nie jest zabawne !!!!!
    A co ma nowiutka przeglądarka do cache Flash Playera?! Każda przeglądarka ma swój cache. Natomiast FlashPlayer ma cache wspólny dla wszystkich przeglądarek. Poczytaj jak wyczyścić cache FlashPlayera.

  5. #175
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    też nie mogę się zalogować kolejka logowania skacze raz w górę raz w dół masakra

  6. #176
    Yarogniew
    MOD_Ziva - ale ja nie mam fejsbuka :P , to po pierwsze, a po drugie, skąd mam wiedzieć, że informowałaś w grze, skoro nie mogę się do niej zalogować? taka kobieca logika?

    To może jeszcze mi napisz, co jutro mam zrobić z tą ''luką'', która pojawi się po dzisiejszym dniu w ciągłości logowań - ''luką'' powstałą z Waszej winy.
    Ostatnio edytowane przez Yarogniew ; 30.06.2014 o 22:58

  7. #177
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Do gry się zalogowałem, ale o zadaniach event'owych można zapomnieć. Może lepiej jak się ten Mundial skończy - przynajmniej wróci normalność

  8. #178
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dobrze ze mecz leci to macie czas naprawic gre za ten czas

  9. #179
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ewent niestety nie udany od samego początku. Cały czas jakieś problemy z logowaniem występują i nie ma jak zaliczyć tego ewentu. W jaki sposób mamy pozbierać te kolekcje jak nie można wejść do gry?

  10. #180
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Kolejeczka logowania? I do tego sprawnie dziala?
    Nowosc jakas ;p

    Jednak nie^^
    Miejsce 4 i zawiecha

Zamknięty wątek
Strona 18 z 38 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.