Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Anielska brama

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia

    Anielska brama

    Witajcie forumowicze
    Mam do was takie pytanko: czy w ostatnim czasie wpadla komus z was anielska brama z zakazanych eksperymentow?
    Najlepiej jakbyscie mieli screena bo kolega Gizmo nie moze uwierzyc ze ona dalej wypada z tej przygody

  2. #2
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Trudno uwierzyć jak się zrobiło 64x ZE i brak jej, kumpel twierdzi, że zrobił 117x ZE i też bramy zero
    Też jestem ciekaw czy komuś w ostatnim miesiącu wpadła, najlepiej jakbyście podali ile przygód zrobiliście to statystykę zrobimy jaki procent wpadalności jest!

  3. #3
    Royalvee
    Ostatnio jak się robiło zakazane do zadań, to słyszało się że często kze wpada, o anielskiej cisza...

  4. #4
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Royalvee Zobacz posta
    Ostatnio jak się robiło zakazane do zadań, to słyszało się że często kze wpada, o anielskiej cisza...
    KZE wpada co 6 drop czyli co 2 przygody osobie, chodzi głównie o bramę!

  5. #5
    Royalvee
    Jeszcze raz napisze, o anielskiej cisza... w eterze

  6. #6
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Kwestia szczęścia. Ja bramę trafiłam w drugich ZE, ale wieżę wiedźmy, dopiero po dwóch latach robienia MB (od czasu, do czasu, ale jednak w dziesiątkach liczonych)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    trafiłam anielską brame może z miesiac temu, byłam na dropka u kolegów co robili zakazane pod osiągniecia, w sumie do dziś jestem w szoku bo to moje pierwsze kze było chyba w tym roku

  8. #8
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wikista Zobacz posta
    trafiłam anielską brame może z miesiac temu, byłam na dropka u kolegów co robili zakazane pod osiągniecia, w sumie do dziś jestem w szoku bo to moje pierwsze kze było chyba w tym roku
    Screen jakiś daj jako dowód bo na razie to puste słowa są, a po drugie z KZE brama nie leci

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    to po co pytasz jak nie wierzysz.
    ja z okradać dostalem biały zamek dopiero po kilku setkach zrobionych przygod, dwa lata zajelo. a niektorzy maja nimi zapchane wszystkie sektory.
    nie rozumiem dlaczego jak cos jest przykladowo 1% szans to ludzie zakładają że na sto razy MUSI im wpaść raz.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    na sto to chyba liczyć nie umiesz 64 przygody razy 3 dropy plus od kumpla co też robił 117 razy te 3 dropy plus od pół roku pytam ludzi, którzy robią czy wpadła im bramą odpowiedź zawsze jest jedna cytuje: "chyba kpisz, żadnej bramy nie było" dlatego ten temat jest by zobaczyć czy w ogl w dropie jest bo suport wymijająco odpowiedział

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.