Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Anielska brama

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja zrobiłem przez caly czas grania 2 ZE. Raz kupiłem dropa do zadań glownych i raz do osiagniec. Za drugim razem wpadlo mi KZE a znajomej anielska brama. Żadne z nas praktycznie nie robiło ZE więcej niż 3-4 razy...Czysty fart.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mój drop
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: brama.jpg, 
wyświetleń: 665, 
rozmiar: 90.5 KB, 
ID: 2077.  

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Brawo gryziu
    Ale znajac Gizmo to on i tak nie uwierzy xD

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przepraszam, pisałam o KZE, chodziło mi oczywiscie o zakazane zwykłe bo o nich mowa tylko nie wiem co screen ci da, stoi sobie ta brama u mnie na wyspie, ale nijak nie udowodnie ci kiedy mi wpadła i jak często robie zakazane

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia

  6. #16
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Jednak wpada w szoku jestem Tylko czemu mi na tyle prób nie wpadła jeszcze, a machnę se jeszcze jedne zaraz

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Juz ci tlumaczylem ze to nie jest 2% z sumy zrobionych przygod tylko 2% na kazda jedna pojedyncza probe....

  8. #18
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gizmo ja miałam podobnie z wieżą wiedzmy, trafiłam dopiero tak koło setnej przygody, znajomi też nie dostawali wieży gdy ze mną robili, czyli wychodzi 300 lotów bez wieży.
    Z odkrywcą ostatnio też miałam podobnie, wyszkoliłam na dodatkowe złoże, tylko jego wysyłałam na wszystkie poszukiwania, dopiero chyba za pięćsetnym razem dodatkowe złoże trafił.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Juz ci tlumaczylem ze to nie jest 2% z sumy zrobionych przygod tylko 2% na kazda jedna pojedyncza probe....
    to akurat wiem i tu nie ma co tłumaczyć, ale na ponad 2,500 prób zebranych od wszystkich graczy 1 mogłaby komuś z nich wpaść. To już raczej nie przypadek tyle prób. Robię do oporu aż wpadnie przed chwilą 1 skończona zaś brak, wieczorem next będzie terminacja terminacja i jeszcze raz terminacja.

    Porzucaj kostką z 6 oczkami to na 100 prób na pewno kilka razy ci wypadnie 6 oczek

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Statystyka się kłania.
    Szansa na bramę wynosi 2% (nie wiemy czy po wprowadzeniu KZE nie zostało to zmienione).
    Czyli teoretycznie na 50 prób powinna wpaść brama. Ale tak nie jest.
    Przy 50 próbach szansa na bramę wynosi 64% a nie 100% jak się wielu wydaje.
    Przy stosunkowo niewielkiej ilości prób (a tak trzeba traktować nawet kilkaset prób) w grę wchodzi element nieuwzględniany w klasycznej statystyce czyli SZCZĘŚCIE albo PECH
    Jeżeli zmieniono szansę na 1% to przy 50 próbach szansa wynosi 39% a 100 próbach 63%.
    Figle rachunku prawdopodobieństwa

    Co do kostki - szansa na to, że na 6 prób nie wypadnie szóstka wynosi 67% - nie możesz porównywać dwóch różnych szans w takiej samej ilości prób.
    Szansa na szóstkę w pojedynczej próbie to 16,67%, na bramę (prawdopodobnie) 2%.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 29.06.2014 o 11:52

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.