Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dziękuję :)

  1. #1
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Dziękuję :)

    Drodzy Gracze,

    od jakiegoś czasu ogłoszenia są publikowane znacznie częściej przez BB_Teromort, niż przeze mnie.

    Skąd ta zmiana?
    Otrzymałem możliwość rozwoju w kierunku, który bardzo mnie interesuje. Obecnie trwa tzw. "okres przejściowy",
    w którym moja aktywność na The Settlers Online stopniowo zanika, a obowiązki przejmuje BB_Teromort.
    Zajmuje się on polską wersją gry od roku 2012, a więc z pewnością go kojarzycie.

    Z pewnością nie zapomnę chwil spędzonych razem z Wami - polska społeczność gry charakteryzuje się ogromną kreatywnością
    i pomysłowością. Świadczą o tym choćby prace przesyłane na organizowane konkursy, tworzone poradniki,
    czy spora ilość stron zewnętrznych, które są związane z projektem.

    Pragnę bardzo podziękować osobom, które zaangażowały się w proces tworzenia polskiej społeczności gry The Settlers Online.
    Jak doskonale wiecie, bywają chwile lepsze i gorsze, jednak zawsze można liczyć na Wasze wsparcie i zrozumienie.

    Jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzone chwile!

    BB_xaar
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 01.07.2014 o 09:28
    W razie pytań związanych z The Settlers Online, proszę pisać do BB_Teromort (szczegóły).

  2. #2
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Witam wszystkich bardzo serdecznie,

    jak już Xaar wspomniał wyżej, przypadnie mi rola polskiego Community Managera. W samym projekcie jestem obecny od mniej więcej dwóch lat, jednak do tej pory było to przeważnie pomaganie przy różnych zadaniach oraz sporadyczna komunikacja. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć przynajmniej połowę wysokości poprzeczki, jaką postawił Xaar.

    Pozdrawiam,
    BB_Teromort

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.