Zobacz wyniki ankiety: Czy przydałoby się zmodyfikować działanie koszar i dodać możliwość ulepszenia ich?

Głosujących
148. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie, zgadzam się.

    127 85.81%
  • Tak, ale w innej formie, niż opisana.

    14 9.46%
  • Nie mam zdania na ten temat.

    1 0.68%
  • Uważam, że zmiany są zbędne.

    6 4.05%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Zmodyfikowanie sposobu działania koszar i możliwość ulepszenia na 6. poziom

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Zmodyfikowanie sposobu działania koszar i możliwość ulepszenia na 6. poziom

    Mam propozycję dotyczącą powoływania jednostek w koszarach. Mianowicie można by to zrobić tak, jak działa okno wybierania surowców do handlu. Konkretnie okienko z liczbą do wpisania ile jednostek chcemy wytrenować, z ograniczeniem do max biorąc pod uwagę surowce potrzebne do rekrutowania danego wojska i ilość bezrobotnych osadników. Argument "za" to: krótszy czas i mniejsza liczba kliknięć przy powoływaniu większych (tj. kilka tysięcy) jednostek jednego typu.
    Druga sprawa to podniesienie koszarów na 6 poziom lub wyżej. Rozwiązaniem mógłby być cement. Argument "za" to: gracze z poziomem 50. i zaawansowaną gospodarką, tak, jak moja nie musieliby czekać na produkcję wojska pomiędzy rozpoczęciem kolejnych przygód.
    Edit: Napisano też pomysł, aby można było by przesuwać kolejkę szkolenia jednostek wojskowych. Koniec Edit:
    Wszystkich, którzy popierają mój pomysł proszę w ankiecie o wybranie opcji aprobującej zmianę a tych, którzy mają jakieś dodatkowe sugestie proszę o wpisanie się pod tym tematem.
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Kolejna próba , temat stary, może teraz się uda ? Zdecydowanie popieram Podziwiam graczy którym jest to zbędne , może mają niski level i nie myślą perspektywicznie ?
    Tak to ciekawe. mogliby napisać komentarz, ale interesuje mnie też ta część głosujących, którzy twierdzą, że zmiana jest potrzebna w innej formie niż opisana. to jest zastanawiające jakie pomysły mi umknęły. Gdyby był komentarz mógłbym zaktualizować pierwszy post.
    Pozdrawiam
    gracz BaDdOg88
    Ostatnio edytowane przez BaDdOg88 ; 01.07.2014 o 13:36 Powód: aktualizacja tematu po przeczytaniu komentarzy

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Popieram

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To z tym wpisywaniem liczby jednostek to koniecznie, najlepiej już dawno temu bo między innymi obowiązek kliknięcia "tysioncpincet" razy żeby armie zrobić spowodował że przygód nie robię

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem za a nawet przeciw

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    To już dawno powinno być. Taka modyfikacja jest prosta i znacznie poprawia grywalność...

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Brakuje opcji w ankiecie "Po co głosować, skoro BB i tak to oleje".

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem za !!!

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Za***iście by było agatka101 d;-)

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.