Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czy leci z nami pilot?

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia

    Czy leci z nami pilot?

    Od rana nie mogę się zalogować do gry. Wiem, wiem, że to nie nowość, jedni mieli taki problem wczoraj, inni mają dzisiaj, a jeszcze inni przed paroma dniami. Czy jest ktoś odpowiedzialny w BB za kontakty z graczami? Nie mów mi BB_Xaar, że próbujecie, że się postaracie bo wszystko to już czytałem w innych Twoich wypowiedziach. Najbardziej irytuje mnie brak jakiejkolwiek informacji. A przecież wystarczyłoby napisać: Wiemy, że jest problem, próbujemy go rozwiązać, za brak możliwości logowania damy klejnoty, abyście mogli otworzyć kolejne okno eventowe..
    Jeśli nie masz żadnych informacji, to też to napisz, a ze swej strony atakuj firmę, że chcesz coś napisać ludziom, a nie wiesz co.
    Twoje milczenie odbieram jako totalne olewanie graczy. Może dostanę bana, ale nic mnie już w tej grze nie zdziwi.

    PS. Ciekawe, gdzie jest tak "elokwentny" moderator Zakręcony? Dlaczego też milczy?
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oh, autopilot jest załączony.
    Ja to nie mam żadnych problemów z logowaniem, a jeśli mam to z powodu dodatkowej konserwy w toku.
    Okienko z kalendarza można otworzyć później, nie ma pośpiechu, bo i tak tam nie ma zbyt wielu ciekawych rzeczy.
    Na stronie głównej można było zobaczyć coś takiego:
    22.06.2014Występujące utrudnienia [rozwiązane]
    Drodzy Gracze,
    o obecnie występujących utrudnieniach już wiemy - dziękujemy za zgłoszenia.
    Dział techniczny analizuje całą sytuację.
    Gdy pojawią się dalsze informacje, dam znać.
    Aktualizacja
    Utrudnienia występujące w grze nie powinny już się pojawiać.
    BB_xaar

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    PS. Ciekawe, gdzie jest tak "elokwentny" moderator Zakręcony? Dlaczego też milczy?
    Milczę na prośbę graczy. Nie mogę napisać nic ponad to, że też miewam problemy, a problem jest analizowany.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.