Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 113

Wątek: TSO na Andku

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Ja polecam photon browser, tez ma wbudowanego flasha i jest za darmo ale wyświetlają się reklamy. Nowej wersji flasha nie ściągniesz bo adobe przestał wspierać wersje dla androida jakiś czas temu. Można oczywiście kombinować ale lepiej skorzystać z puffina lub photona, gdyż są przystosowane do gier w przeglądarkach.

  2. #42
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Co do starszej, dostepnej jeszcze w sieci wersji FP pod androida - jest problem.
    Ściągnałem, zainstalowałem i chciałem uruchomić TSO pod Dolphinem - niestety, pojawił się komunikat ze potrzebna jest najnowsza wersja FP a takiej nie ma pod Androida.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj

    Settlersi na Anroida

    Cześć. Mam takie pytanie czy wiadomo coś o Settlersach na platformę mobilną Android/IOS? Jest już chyba odpowiedni moment żeby poruszyć ten temat ponieważ telefony mają już sporą moc obliczeniową i mogą uciagnac wymagające tytuły (WoT Blitz, Asphalt 8, Modern Combat 5). Wielu użytkowników skorzystaloby z tej opcji, a na nową grę na urządzenia mobilne skusiło by się dużo nowych osób.

  4. #44
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Wątki zostały połączone.

    Przed napisaniem nowego tematu proszę o skorzystanie z wyszukiwarki, aby uniknąć dublowania.

    Pozdrawiam
    Mod Victoria

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    przydałaby się oficjalna wersja na androida ale na photon browser śmiga samsung galaxy s2
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    a co z urządzeniami działającymi na Windowsie?

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Przebendow Zobacz posta
    a co z urządzeniami działającymi na Windowsie?
    Właśnie dlatego wolę Adroida :P
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #48
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Na tablecie 8", na Adnroidzie, Puffin - juz nawet jestem w stanie robic przygody

  9. #49
    Lipek
    Zamiast Puffina mozna sciagnac flasha samodzielnie na Andka (nie jest wspierany przez Adobe, ale instalka jest), zainstalowac FireFoxa albo Dolphina (przegladarki) i w ich ustawieniach wlaczyc obsluge flasha. Dziala u mnie na Xperii Z3. Uwaga! Na Androidowym Chrome taki trick nie przejdzie. Mobilny Chrome nie wspiera flasha.

    Opis jak to zrobic. Po angielsku ofkoz. Jak beda problemy to piszcie do mnie na priv to zrobie krotki video tutorial.

    http://gadgetguideonline.com/android...roid-lollipop/
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 08.07.2015 o 20:53

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Granie w TSO na jakimkolwiek dotykowym ekranie nawet z Win 8.1 to sport extremalny (moja opinia).

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.