Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 113

Wątek: TSO na Andku

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    O ile mi wiadomo, to otwierając grę w puffinie, treść flashowa wykonuje się na serwerze w USA, a na tablecie się tylko wyświetla.
    A ja chciałbym wiedzieć jaki trzeba mieć sprzęt, by gra działała wykonując flasha na samym tablecie, używając na przykład Firefox'a.
    Potrafi się ktoś kompetentnie wypowiedzieć w temacie?
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  2. #32
    Lipek
    Nie sądzę aby jakikolwiek tablet czy smartfon miał przeglądarkę z opcją uruchamiania flasha. To ustrojstwo jest ciężkie i pamięciożerne. Jedynie programy takie jak Puffin (zasada działania podobna do zasady VPN) potrafią sobie poradzić ze stronami z flashem. Jaki sprzęt? Nie oczekuj jakichś specyfikacji. Zbyt wiele jest aparatów z Andkiem gdzie ich moc jest drastycznie różna. Powiem na swoim przykładzie:
    Samsung Galaxy Note (1st gen) Puffin zamula niemiłosiernie
    iPad Mini 3G+Wifi - śmiga, z rzadka lekka zacinka
    iPhone 3gs/iPhone 5 - śmiga jak ta lala

  3. #33
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Dosc czesto w czasia wakacji uzywam Puffina na tablecie (stary Galaxy Tab 1 z Androidem 2.3.3 - wiec dosc stary i wolny sprzet) i zauwazylem ze wszystko zalezy od lacza. Czesto sie strasznie muli ale bywaja i takie chwile ze dziala dosc sprawnie. Generalnie zauwazylem ze ostatnio dosc czesto sa problemy z polaczeniem sie z serwerem Puffina.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jako, że mam do czynienia z wieloma sprzętami zgadzam się z TedMruczkiem. Przede wszystkim łącze. Ja gram na androidzie 2.3.3 i działa super. Druga kwestia to zaśmiecenia naszego tableta/fona, ale to już kwestia prywatna

  5. #35
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Ja uzywam puffina na starym galaxy s2 i wszystko zalezy od lacza i pory dnia... Jak amerykanie spia to chodzi bez lagi
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Witam wszystkich..mam problem z flashem bo wyskakuje mi ze mam starsza wersje a niemoge pobrac nowszej..oczywiscie mowie o tablecie bo chcialbym grac w settlersow na tablecie ale obawiam sie ze chyba niemozna..prosze odp.czy da rady grac na tabletach..dzieki

    Czy mozna grac w settlersow online na tablecie?pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.03.2015 o 21:27 Powód: połączenie postów

  7. #37
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Mozna, sam gram - Android.
    Da sie zrobic prawie wszystko - ja mam najwiekszy problem z handlem (z suwakami) ale sie da.

    Przegladarka Puffin (miesiac za darmo, pozniej trzeba kupic) dziala bardzo dobrze

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wina samego Adobe, nie zawsze chce instalować się po pobraniu Instalatora. Inna sprawa ze na ich witrynie trzeba przy akceptacji licencji zjechać na sam dół i drobnym maczkiem zaakceptować warunki (wymuszenie by przeczytać te warunki).

  9. #39
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ta sama tematyka, więc pozwoliłam sobie połączyć wątki
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Ok dzieki wielkie..sprubuje takze z ta przegladarka

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.