Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Wątek: TSO na Andku

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    ja na starym tablecie 2.2 odpalałem TSO i powiem ze jak podłączyłem myszkę to o wiele lepiej się gra, plusem puffina jest sekundowe ładowanie się gry

    do przesuwania mapy to najlepiej jak coś to używać pada, co znajduje się w prawym dolnym rogu obok klawiatury
    Ostatnio edytowane przez mxxx3 ; 22.06.2014 o 22:30

  2. #22
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Do przesuwania - myszka albo po prostu numerki sektora.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    lepszym jest photon browser smiga po całej wyspie bez problemu bez wpisywania sektorów flash playera włącza sie ręcznie Jeden minus to jest że po użytkowaniu ponad pół roku (lub dłuzej nie pamiętam kiedy instalowałem po raz pierwszy ) flesh nie odpala ręcznie trzeba zainstalować za kazdym razem apke na nowo

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    PHOTON WEB BROWSER i nie ma nic lepszego.

    Reklamy nie przeszkadzaja za bardzo. Śmiga wszystko super. Ładuje się TSO szybciej niz na Windowsach ( no to zależy jaki się ma sprzęt, ale DELL VENUE 8 wymiata ), nawet przygody da się robić proste

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki wszystkim za odpowiedź.
    Póki co wybrałem PHOTONa.
    Szału nie ma, ale do tego żeby się zalogować zebrać premię za codzienne logowanie i ewentową wystarczy.
    Można nawet wysłać grubasów i zrobić coś z produkcją na wyspie.
    Jedyny kłopot to fakt, że taka krótka akcja zabrała 25 MB więc w roamingu odpada - ale jak będzie jakieś Wifi to będzie dobrze

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Oprócz puffina

    Witam. Mam kolegę, którego nie przekonam, żeby zapłacił 7 zł za puffina. Jeśli ktoś zna bezpłatną aplikację na fona (alternatywa dla puffina), proszę o jej nazwę. Może być z reklamami, albo powolna, ale żeby dało się grać. Z góry dzięki

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Photon Browser, da się grać z reklamami, flasha trzeba manualnie włączyć ikoną błyskawicy i dopiero wchodzić na stronę settlersów

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Przy okazji, interesuje mnie jaki trzeba mieć sprzęt, by gra działała na tablecie.
    Taki najpopularniejszy tablet Samsung Galaxy Tab 3, mający 1 GB RAM i dwurdzeniowy Atom 1600 MHz, daje radę?
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ja gram na fonie samsung galxy s2 i działa super

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    niestety tylko puffin, ten photon to sie nie nadaje do niczego, zawsze mozesz wypróbowac bezpłatna wersje puffina

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.