Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113

Wątek: TSO na Andku

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    trochę......

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problem z grą

    Zaczełam grać od wczoraj, dzisiaj chciałam zagrać ale na tablecie - android 4.2.2 i nie mogę otworzyć gry, brak flash playera, którego nie da się w żaden sposób zainstalować, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę zapytanie, ale czy to znaczy, że grać mogę tylko na laptopie bądź komputerze stacjonarnym?

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możesz grać na Puffin Browser (w wersji płatnej), ale zdecydowanie nie jest to dobry pomysł. Da się wykonać na tym najbardziej podstawowe czynności w krytycznych sytuacjach, ale z pewnością nie nadaje się do regularnej gry.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To nie jest problem gry, tylko urządzenia.
    ponieważ android nie wspiera już od jakiegoś czasu flash playera to delikatnie mówiąc lepiej się nie męczyć na tablecie.
    Można kombinować jak to napisał Larxand, ale często to przypomina mękę niż przyjemność z gry.

    Raczej tylko stacjonarny komputer.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nexo 10.3G śmigło na sieci 3g aż miło, nawet da się bufować budynki u znajomka na Puffinie.

    Ale teraz testuje lepsiejsze cudo.

    Otóż : DELL VENUE 8 PRO - jest na pokładzie Windows 8.1 , ale da się też zasadzić na to jednocześnie ANDKA 4.4.2 KiciKici TaśTaś ...

    zobaczymy co sobą to zaprezentuje.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    TSO na Andku

    Ponieważ 5.07 wybieram się na urlop a do 12 trwa event i chciałbym dojść do ostatniego dnia i dostać ten wspaniały magazyn poszukuję rozwiązania działającego na Andku (4.3).
    przeszukałem to forum i kilka innych i próbuję uruchomić Flasha pod różnymi przeglądarkami ale zawsze kończy się na komunikacie informującym o konieczności aktualizacji Flash playera.
    Czy ktoś ma doświadczenia z działającym w tej chwili rozwiązaniem tak żeby dało się zalogować i kliknąć kolejny dzień z kalendarza eventowego

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też jestem ciekawy działania TSO na różnych wersjach Androida.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znam tylko jedną przeglądarkę która pociągnie flash na andku: Puffin Web Browser Jedyny jej minus to: supports Adobe Flash during the daytime everyday (It usually starts from 8 am to 4 pm, but the duration is subject to change without prior notice) Flash działa tylko w dzień.

  9. #19
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Dosc systematycznie uruchamiam TSO w Puffinie wlasnie. W wersji kupionej - flash dziala cala dobe
    And 4.1.2 i 2.3.3 - nie wiem jak jest na nowszych wersjach
    Dziala tez na And 2.2

    Granie jest ograniczone (przygody raczej odpadaja, handlowac sie da, ale ciezko idzie), wysylac geologow, grubasow mozna. maile odbierac mozna, budowac mozna i nawet w ograniczonym stopniu da sie zbierac pokemony

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie nie wyskakiwała opcja wyboru dziennych nagród za logowanie w Puffinie. Poza tym przygody zdecydowanie odpadają. Swoją drogą ciekawe jak działa na Asusie Book T100.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.