Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104

Wątek: logowanie do gry, serwer przeciążony, nie można wysać odkrywców na poszukiwania,

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    i dupa premka zaraz sie skonczy, czlowiek sie zabija a tu duuuuppppaaaaaaaa matczyna na wymianie wisi zakazanego rad juz konczy a ja w czarnej duuuupppp

  2. #22
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    mam podobny problem... odpalone premium, bohaterski czeka by kliknąć "powrót" i nic do cholery zrobić nie można

    przy każdej próbie wbicia na mapę przygody... po długim czasie oczekiwania "serwer przeciążony" i relog
    Sic parvis magna..

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    wszystkie serwery sie posypały czy jak zwykle tylko polskie? Jak mówi JKM kasa poszła a min 10% zarąbano i teraz mamy takie efekty. Najlepsze jest to ze wogóle mało to kogo obchodzi bo sami zobaczcie te problemy sa juz dobre 2 lata odkiedy pamietam zawsze na event sa takie jaja dla graczy. Wiec albo jest nas za dużo albo ktoś umiejetnie umie wyprowadzac kase z tej firmy przeznaczona na serwery. Ciekawe jak by własciciel zareagował ze w takim kraju jak Polska ciagle ktos im kase zwija a jak sie pytaja o nas to mówi Server in Polen Scher Gut. Wir haben kein problem. Alles schpiler happy.

  4. #24
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem nas wyspie tylko co z tego dałem znajomemu łapki po 5 minutach znikły nie mam ja ani on bufa geolog wysłany po rude złota wraca po minucie nic nie znajdujac odkrywcy w ogóle nie wyrzuszaja, zeby dac 1 atak na przygodzie to 5 minut na zmiane wojska i 3 relogi

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Na stronie głównej jest napisane, że problem został usunięty i nie powinien się już pojawiać.Niestety cały czas mam problem z wejściem do gry, a nawet jak sie to uda, to za moment i tak wypadnę.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Pelagia777 Zobacz posta
    Na stronie głównej jest napisane, że problem został usunięty i nie powinien się już pojawiać.Niestety cały czas mam problem z wejściem do gry, a nawet jak sie to uda, to za moment i tak wypadnę.
    U mnie problemy z logowaniem pojawiły się dopiero po tym, jak ogłosili na głównej, że są już rozwiązane, grrrr...

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bo to jest problem pełzający. Z Czarciego przeniósł sie na inne serwery, tylko trudno go wytropić. Dział techniczny musi to jeszcze parę razy przeanalizować.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    serwer przeciążony... spróbuj później... mamy ciebie głęboko w poważaniu...

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    serwer przeciążony.spróbuj później. Walimy młotkiem w stacje serwerowe bo tylko takie mamy pomysły naprawy

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Słoneczny Gród problemy z odebraniem przedmiotów kolekcjonerskich z wyspy.Nie idzie ich umieścić w swoich zasobach , tylko poświata na tych elementach . Masakra !!!

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.