Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 104

Wątek: logowanie do gry, serwer przeciążony, nie można wysać odkrywców na poszukiwania,

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hedman ja gram na Debianie nie na Windowsie
    Wykonaj standardowy pakiet czynności, bo już wszystko działa.

    Na początek proponuję IPCONFIG /FLUSHDNS.
    Może wpisać [ /etc/init.d/networking restart ] CO!
    Weź sobie żartów nie rób chciałeś błysnąć Ale ci nie wyszło CO!!

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co tak ucichło? Działa? Czy dzieci spać poszły? ;P hihi

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od godziny 16 nie udało mi się ani razu 'przedrzeć' do gry przez ekran wczytywania. Chyba trzeba dać sobie spokój na dzisiaj.

    Mam tylko nadzieję, że w miarę szybko problem zostanie usunięty i nie trzeba będzie za klejnoty otwierać okienek.

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niech oddadza moje stracone premie i fasole.

  5. #95
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez kravers-survival Zobacz posta
    Hedman ja gram na Debianie nie na Windowsie
    Może wpisać [ /etc/init.d/networking restart ] CO!
    Weź sobie żartów nie rób chciałeś błysnąć Ale ci nie wyszło CO!!
    1. Profilku nie wypełniłeś a wróżką nie jestem. Po za tym gdybyś chwilę pomyślał, to tak bzdetnego komentarza byś nie napisał.
    2. Zapodaj źrodło, z którego wynika, że to polecenie, które podałeś czyści cache DNS Debiana.
    3. Jeżeli nadal masz problemy, przyczyna może leżeć w dostawcy internetu w jego serwerze DNS. I proponuję zmienić serwer DNS na jakiś inny, np. 8.8.8.8 (o ile właśnie go nie używasz)
    4. Najgorszy przypadek, to lokalne cache twojego softu, które też mogą przechowywać nieaktualne adresy IP maszyn, na których stoi gra.

  6. #96
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Max9 Zobacz posta
    Nie GADAJ GLUPOT NIE MOGE SIE ZALOGOWAC OD 14, NA TRZECH ROZNYCH KOMPACH, Z TRZECH ROZNYCH MIEJSCACH I NIKT NIE MOZE WEJSC DO MNIE NA WYSPE PRZESTAN PIEPRZYC GLUPOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Sam pieprzysz. Jeżeli nie masz pojęcia o działaniu sieci to nie obrażaj swoją głupotą innych. Skoro inni mogą to pewnie BB na ciebie się uwzięło. Ech sieroctwo się szerzy.

    Skoro piszesz o trzech różnych miejscach i trzech różnych komputerach to ciekawe co masz na myśli?! Pokój, kuchnię i łazienkę? Czy np. trzy komputery pracujące w sieciach trzech różnych dostawców. Na tym przykładzie pokazuję tobie poziom twojego sieroctwa. Jeżeli nie chcesz pomocy to nie wydzieraj się na forum krzykaczu. Ani żaden forumowicz a tym bardziej BB nie wie, co się dzieje na twoim komputerze. Tym bardziej że większość graczy sobie już pomyka w gierce i o problemach zapomnieli. W moim poście podałem jedną z opcji, którą warto stosować po takich problemach jakie dziś wystąpiły z serwerami BB. JJest jeszcze wiele opcji, ale już mi się nie chce pisać. Powodzenia w graniu. Ja swój plan na dziś wykonałem 100 procentach bez żadnych problemów.

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Heduan
    Nie znam się, więc spróbowałem, "IPCONFIG /FLUSHDNS" nie dało efektu. Ja z przyjemnością przyjmę kilka rad -> co mogę zrobić z mojej strony by zadziałało
    Z góry dzięki.

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Heduan i ty sie doczekasz

  9. #99
    Początkujący Osadnik Awatar chewymosquito
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    szlak mnie trafi za chwile od 18 nie moge sie dostac na wyspe GRATULACJE WYCZYSC COOKIE I WEJDZIESZ CO ZA *******Y

  10. #100
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to dołączyłem do szerokiego grona wybranych przez BB podczas trwania eventu i odpalonego dzisiaj premium z opisywanym problemem logowania. Dzięki BB ale to jest nadal kiepska BETA. Znając ich super ogarniętych programistów tydzień bez TSO się szykuje
    PS: Tylko nie wiem czemu akurat mnie zawsze musi się to przydarzyć a inni grają. Nie wiem czy to tylko cały czas ci sami gracze mają te problemy. Chyba jesteśmy wybrańcami BB jako króliki doświadczalne ich kiepskich wersji.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.