Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł

Głosujących
211. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    152 72.04%
  • Nie

    59 27.96%
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: Nowy, powalająco drogi, wielki i efektowny budynek w grze.

  1. #71
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez King_Piotr_I Zobacz posta
    Nawet niezły pomysł, tylko co to znaczy długo. Jestem już grubo po czterdziestce i chcę DOŻYĆ.
    Wystarczy, że przy ludkach do osiągnięć wykwalifikowanie wszystkich zajmie mi 15 LAT!!!
    Wszystko jest kwestią pieniędzy
    Kup na wadze odpowiednią ilość Powrotów, zrób je a będziesz miał dość ksiąg żeby podnieść wszystkich

  2. #72
    Lipek
    Pod warunkiem że mu regularnie będą leciały w dropie (manu, tomy i księgi), zamiast kleju i zajączków (w moim przypadku kilkanaście powrotów i zero ksiąg).

  3. #73
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Wszystko jest kwestią pieniędzy
    Kup na wadze odpowiednią ilość Powrotów, zrób je a będziesz miał dość ksiąg żeby podnieść wszystkich
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Pod warunkiem że mu regularnie będą leciały w dropie (manu, tomy i księgi), zamiast kleju i zajączków (w moim przypadku kilkanaście powrotów i zero ksiąg).
    Odpowiednią znaczy tyle, żeby w końcu mieć tyle ile trzeba
    A czy będzie to 20 przygód czy 200 to zupełnie inna para kaloszy

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Pomysł fajny poproszę coś w rodzaju gwiezdnych wrót do natychmiastowego transportu wojska na przygody i na wyspy PvP (tak wiem nigdy się nie doczekamy). Niech ma z 10 leveli. Niech wzorem Bajkowego Zamku zacznie działać od lv5 100 ludzi raz na 24h do 1000 ludzi raz na 2h na lv10. Ma kosztować dużo za każdy up nie tylko surowców ale i też czasu - up lv9->lv10 rzędu 30 dni.

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kannen Zobacz posta
    Mam mieszane uczucia w sumie... Niby ok bo coś by się działo, ale jak każdy wie - nikt nie lubi przepłacać i zbyt długo czekać na efekty... Znam dużo osób z 50 lvl co nie mają ludwisarni np bo to nieopłacalna inwestycja a co dopiero
    Dlatego wlasnie nikt nie kupuje kopalni kleju
    (bold powyzej moj )

  6. #76
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Dlatego wlasnie nikt nie kupuje kopalni kleju
    ((...)
    Chyba jednak kupuje.
    Na samym początku kopalnie były bez limitów, bardzo szybko wprowadzono limit 5 żeby po roku podnieść do 10.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Pod warunkiem że mu regularnie będą leciały w dropie (manu, tomy i księgi), zamiast kleju i zajączków (w moim przypadku kilkanaście powrotów i zero ksiąg).
    MANU -83
    TOMY -23
    KSIĘGI -21
    62 POWROTY
    1 drop bez premki wpadł na 2x manu + 2x księgi
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    62 powroty, strata masy czasu i wojska a wszystko po to by wymaksować 3 grubasów lub geologów... i znów nuda

    co do propozycji

    problem nie tkwi w wielkości ale w sensie stawiania takiej budowli, która po pewnym czasie przestanie być jakimkolwiek atutem w grze,

    błędem BB, który powiela w każdej swojej grze online jest całkowity BRAK RANKINGU,
    obecnym systemem osiągnięć można sobie o dupę strzelić,
    to nie jest żaden ranking, raczej jeden z elementów rankingu,
    wzięcie pod uwagę wszystkiego /dosłownie wszystkiego... populacji, budynków, ich stopnia ulepszenia, ilości zgromadzonych surowców, ilości zawartych transakcji, stanu wojska/, listy rankingowej graczy uaktualnianej na bieżąco, pozwoli nabrać tej grze prawdziwego sensu, da każdemu z nas prawo rywalizacji a co za tym idzie wymusi na nas stawianie wszystkiego, nawet z pomocą klejnotów by zapewnić sobie jak najlepsze miejsce na liście rankingowej,
    /nie muszę mieć całego serwera w "znajomych" by porównywać osiągnięcia, do tego z kartką papieru i ołówkiem zapisywać co ile czego ma, zresztą w chwili obecnej mam w nosie ten cały system, który nie odzwierciedla rzeczywistych osiągnięć graczy... BB dało nam coś, co praktycznie jest wielkim bublem/

    i proszę przestać podawania Anno Online za jakikolwiek przykład... tam 1/3 graczy już zrezygnowała z gry z powodu polityki BB, nie pomoże już teraz zmiana sposobu budowania monumentów czy wprowadzone walki PVE... za późno ktoś poszedł po rozum do głowy by naprawić poprzednie błędy

    reasumując powyższą propozycję... jeśli budynek będzie niósł za sobą wymierne korzyści /nie takie badziewne jak w przypadku magazynu drewna/ to jestem na tak, w innym wypadku jeśli będzie chodziło tylko o szpan z posiadania budowli to.. NIE

  9. #79
    Początkujący Osadnik Awatar DankanDara
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nawet skrócenie powrotu do 5 minut to lepsze niż nic. Mam już wszystko i teraz i szkoda mi przestać grac jak już tyle czasu zainwestowałem. Teraz loguje się na 15 minut dzienne, żeby grubasków wsyslac i kogos zeznajomych zagadac to wszystko. Nie ma nic do roboty. Czekam na cos nowego.

  10. #80
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 25.03.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.