Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł

Głosujących
211. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    152 72.04%
  • Nie

    59 27.96%
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Wątek: Nowy, powalająco drogi, wielki i efektowny budynek w grze.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    umiejętności moga sie nakładac, pozatym lepiej bedzie szkolic gienka do walk
    i nie do podrozy

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    innym fajnym budynkiem moze byc np. Epickie targowisko handlowe dla lubiących bawic sie w handel.

  3. #13
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pomysł zaczerpnięty z anno?
    szybszy powrót wojsk? aby więcej klepać nonstop tych samych przygód? nie. ps nie weszło jeszcze ulepszanie gienków.
    większy limit populacji? są wieże i lodówki, którymi spokojnie możemy zrobić sobie duży limit.
    jeżeli już ma pobierać surowce i kosztować krocie to musi dać coś czego nie można uzyskać obecnie dostępnymi budynkami.
    "Everybody lies"

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł wart przynajmniej zastanowienia.

    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    szybszy powrót wojsk? aby więcej klepać nonstop tych samych przygód? nie.
    Jesteś przeciwny, bo mógłbyś robić więcej przygód (szybciej podróżować między nimi)? No niech będzie, że rozumiem.

    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    większy limit populacji? są wieże i lodówki, którymi spokojnie możemy zrobić sobie duży limit.
    Jeśli taki budynek miałby zajmować 4x4 czy nawet 6x6 i oferować miejsce dla 5k człowieków, to pozwoliłby odzyskać miejsce 30 lodówek i wież.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Pomysł wart przynajmniej zastanowienia.
    Jesteś przeciwny, bo mógłbyś robić więcej przygód (szybciej podróżować między nimi)? No niech będzie, że rozumiem.
    -może masz frajdę z wykonywania po raz n-ty tych samych przygód. skoro tak to taki bonus bylby przydatny. ja już od dawna nie czerpie przyjemności z "klepania" przygód

    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Jeśli taki budynek miałby zajmować 4x4 czy nawet 6x6 i oferować miejsce dla 5k człowieków, to pozwoliłby odzyskać miejsce 30 lodówek i wież.
    -już widzę jak dadzą budynek co kosztuje bardzo dużo i mieści 5k ludzików (może za 40k klejów?! )
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 18.06.2014 o 12:32
    "Everybody lies"

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Jeśli taki budynek miałby zajmować 4x4 czy nawet 6x6 i oferować miejsce dla 5k człowieków, to pozwoliłby odzyskać miejsce 30 lodówek i wież.
    To nie za bardzo opłacalne, bo teraz można lodówki poustawiać po kątach gdzie daleko jet do magazynu, duży budynek oznacza zabieranie cennego miejsca pod przemysł. Jakoś wspaniałe rezydencje nie stały się zbyt popularne, ludzie kupują 1 żeby mieć, ale nie jest to alternatywa dla innych rezydencji.

    Przyspieszenie drogi generała jest fajne chociażby wtedy gdy zapomnimy jakiegoś wojska, mieliśmy wtopę i trzeba coś dosłać, kupujemy loota. Była już zresztą mowa o w innym wątku aby dali szybszego gienka za łodygi.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Misiorww: tak po prawdzie, to nie mam już frajdy z niczego w tej grze, dlatego mało krytycznie podchodzę do pomysłów graczy. Niech zwyczajnie dadzą coś, co pozwoli takim znudzonym malkontentom jak ja znaleźć jakikolwiek cel i frajdę.
    @Piwonia: Bardziej niż o opłacalności myślę o atrakcyjności (motywacji do grania, do logowania się w ogóle). A o opłacalności myślę kiedy robię jakiś biznes w RL albo kiedy się zastanawiam czy ten sam serek kupić w Oszą czy Biedronie Poza tym jeśli chodzi o lodówki, to nawet jeśli mam je poupychane po kątach, po pousuwaniu ich, będę mógł pobawić się w puzzle - tu przesunąć, tam podstawić, i miejsce na 4x4 na pewno mi się wykroi. A że budynek będzie 2 czy 22 sekundy dalej od jakiegoś magazynu.... Mój Boże, no to będzie.

    Btw, 3x szybszego grubasa dostaliśmy, mimo że wyuczyliśmy standardowych do szybszego poszukiwania wszystkiego. Dlatego też nie łączyłbym pomysłu na szybsze podróże z drzewkiem generała.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już bym wolał jakieś narzędzia (jakieś bale) do przeniesienia wspaniałej rezydencji na wodę niż jakieś takie pomysły,
    bo ta wspaniała rezydencja to już w ogóle nie byłaby pożyteczna jak będą takie nowe pomysły dot. limitu osadników.

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Viollisa Zobacz posta
    umiejętności moga sie nakładac, pozatym lepiej bedzie szkolic gienka do walk
    i nie do podrozy
    Czy lepiej to zalezy od 2 rzeczy:

    - czy bedzie sie dalo go szkolic do walk
    oraz jakie beda bonusy, bo jest spora szansa ze beda bezuzyteczne.

    Ale to jest temat na inna dyskusje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    większość w guildie

    Ja jestem za ale moze niech zrobia osobna wyspe guildi na ktorej przez jakies pol roku trzeba by wplacac jakies milionowe kwoty przez guildie i niech to idzie w pkt osiagniec i za kazde wydarzenie tez niech bedzie jakos podzielone na guildie zeby jakas rywalizacja byla pomiedzy guildiami... i jestem za tym by w osiagnieciach bylo tez zeby np znalezc 1000 strachow na wroble i takie rzeczy... K-o-k-s

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.