Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Poradnik : Pierwszy mecz fazy grupowej

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam się dziwnie napisany... ja bym napisała, że cyfra w okienku oznacza ogólną ilość premii potrzebnej do pokonania, a np faul/główka czy wślizg/podanie itp oznaczają premie, którymi można pokonać gracza... dłuższe zdanie ale chyba czytelnie, a o to tu chodzi, że w poradniku powinno być czytelnie przede wszystkim...

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A to, że akurat te mecze nie są specjalnie trudne do ogarnięcia to już inna bajka, jedni wolą myśleć drudzy idą na gotowe.... tak było jest i będzie zawsze

  3. #23
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Krejzoloczqo Zobacz posta
    Zgadzam się dziwnie napisany... ja bym napisała, że cyfra w okienku oznacza ogólną ilość premii potrzebnej do pokonania, a np faul/główka czy wślizg/podanie itp oznaczają premie, którymi można pokonać gracza... dłuższe zdanie ale chyba czytelnie, a o to tu chodzi, że w poradniku powinno być czytelnie przede wszystkim...
    To ja mam pomysl
    We czwartek widze poradnik do meczu 3 TWOJEGO autorstwa
    Bedziesz mogl sie wykazac a my pokrytykujemy jaki to zly

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    NIE OPŁACA SIĘ ROBIĆ TYCH MECZÓW NA BIEŻĄCO!

    jak byście wiedzieli co czeka w półfinale (bo na finał pewnie nie starczy premii) to byście poczekali do przedostatniego dnia eventu a dopiero wtedy mając wszystkie przedmioty kolekcjonerskie tak to ustawili żeby starczyło na jak najwięcej przygód. Po czym odpalamy 1 dzień premium i robimy po kolei mecze

    Generalnie mogę poradzić żeby tam gdzie to możliwe rozbijać rywali główką, czerwoną kartką oraz bodajże wślizgiem. Z pozostałymi trzeba się dobrze zastanowić bo przedmiotów których nie przynoszą odkrywcy nie starczy.

    Jest tu w dziale poradniki taki temat z kalkulatorem na event. Tam można sprawdzić co nas czeka w kolejnych meczach

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam, w zadaniach mam wygrać mecz fazy grupowej ale w menu Gwiazdy nie ma go, dlaczego?

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    dostaniesz jutro? zielone okienka oznaczają mecz. poczytaj najpierw forum dokładnie a później pytaj

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Buggser Zobacz posta
    No wiesz większości chodzi głównie o to żeby taki mecz w 5 minut zrobić i wrócić do normalnych przygody
    Witam.
    Moim zadaniem to nie tak.
    Taki poradnik pozwala na oszacowanie, czy mamy wystarczającą ilość przedmiotów do wyprodukowania "wślizgu, główki, itp."
    Zbyt wczesne rozpoczęcie przygody, gdy brak jest kilku bananów, butów czy innych przedmiotów może skończyć się klapą, gdyż przygoda trwa stosunkowo krótko.
    Dzięki temu poradnikowi, poczekałem 2 dni, pozbierałem na wyspie potrzebne przedmioty, i zrobiłem przygodę (wygrałem mecz).

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.