Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Problemy i niedomówienia z eventem

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest masa błędów , u niektórych nie występują , dlatego odsyłam do mojego wątka http://forum.thesettlersonline.pl/th...t-natychmiast-!!!!!!!!

  2. #32
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Jest masa błędów , u niektórych nie występują , dlatego odsyłam do mojego wątka http://forum.thesettlersonline.pl/th...t-natychmiast-!!!!!!!!
    Przeczytałem ten post i nic z niego nie wynika. Typowo polski post. Bez żadnych argumentów i faktów. Bardzo zły post wybrałeś.

  3. #33
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    W księdze pojawiło się zadanie "rozpocznij mecz towarzyski". Kliknąłem w gwiazdę, zakładka dodatki i wybrałem mecz. Zerknąłem jakie potrzeba premie aby pokonać przeciwników (żadna strzałka meldująca o wykonaniu zadania "rozpocznij mecz towarzyski" nie pojawiła się). Premie się zrobiły, ubiłem wszystkie, nazwijmy to obozy (użyłem 2x grad strzał bo brakło mi 2 trików). Dalej zero informacji o wykonaniu zadania. Wbijam na pomoc a tam doradzono mi abym rozpoczął byle jaką przygodę. Zacząłem dzieci sawanny. Bingo, zaliczyło zadanie "rozpocznij mecz towarzyski". Anulowałem przygodę dzieci sawanny. Pojawia się nowe zadanie "wygraj mecz towarzyski", ten który wcześniej zakończyłem. Rozumiecie jeden z drugim czy wam to w obrazkach przedstawić jak dzieciom z przedszkola???
    Poza tym jak jestem w przygodzie to mi nic nie miga o zaliczeniu zadania (z księgi).
    Urzekła mnie ta historia, ale nie o historię chodzi ale o problem, mecze są obecnie dostępne jednorazowo, tylko z terminarza (na testowym były jeszcze u kupca), również handel nimi jest nie możliwy, więc jedyne wyjście to napisać do zespołu wsparcia technicznego.
    Nie wiem czy spowodowane to zostało błędem gry czy gracza albo błędem gracza spowodowanym błędem gry. Ilość błędów w tym ewencie, jak to mówią nasi politycy, jest porażająca, programiści z BB wykazali się wyjątkowym gamoństwem, indolencją, ignorancją i arogancją oraz tym że mają graczy a zwłaszcza graczy z Polski w głębokim poważaniu, czytaj we w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę, a PEGI-7 nie pozwala jej użyć (tej nieszlachetnej już nazwy).
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 15.06.2014 o 15:46
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  4. #34
    Osadnik Awatar kaśkownik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Urzekła mnie ta historia, ale nie o historię chodzi ale o problem, mecze są obecnie dostępne jednorazowo, tylko z terminarza (na testowym były jeszcze u kupca), również handel nimi jest nie możliwy, więc jedyne wyjście to napisać do zespołu wsparcia technicznego.
    Nie wiem czy spowodowane to zostało błędem gry czy gracza albo błędem gracza spowodowanym błędem gry. Ilość błędów w tym ewencie, jak to mówią nasi politycy, jest porażająca, programiści z BB wykazali się wyjątkowym gamoństwem, indolencją, ignorancją i arogancją oraz tym że mają graczy a zwłaszcza graczy z Polski w głębokim poważaniu, czytaj we w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę, a PEGI-7 nie pozwala jej użyć (tej nieszlachetnej już nazwy).

    to miejsce gdzie BB ma "testerów" z Polski nazywa się zredukowana kość ogonowa;-) niby jakieś mięśnie są ale kość za mocno przyciska powodując przy tym wielkie uczucie dyskomfortu.

  5. #35
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Na testowym, mecze za rybkę były tylko do testowania, było o tym tam pisane

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    ewent się skończył , bo w magazynach nie mam możliwości produkcji ewentowej.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2014
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam taki problem:
    Ciągle w liście zadań mam "mecz towarzyski". Co jest? Już skończyłem/wygrałem a tu nic żadnego efektu???

  8. #38
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    włącz jakąkolwiek przygode, to Ci zaliczy.
    Po prostu rozpocząles mecz przed uskazaniem sie zadania

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rany ludzie czy wy czytacie w ogóle co inni piszą? Już w kilku tematach inni napisali, w tym ja, że nie zalicza zadania "dokończ mecz towarzyski" mimo zakończenia meczu. A Wy ciągle piszecie zacznij "dowolną przygodę to zaliczy".

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2014
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam zaczęty drugi mecz i towarzyskiego nie zaliczyło. może to chodzi o to, że inną niż z eventu, ale z nie jasnych przyczyn nie mogłem żadnej zacząć.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.