Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Problemy i niedomówienia z eventem

  1. #1
    Lipek

    Problemy i niedomówienia z eventem

    Rozpoczął się event - dostaliśmy wszyscy przygodę mecz towarzyski. Ja swoją rozpocząłem i skończyłem. Mimo to nie chciało mi zaliczyć. Na szczęście na pomocy poradzili aby rozpocząć jakąkolwiek inną przygodę to zaliczy mi mecz towarzyski (tak się stało, rozpocząłem i anulowałem Dzieci Sawanny). Ucieszyłem się. Na krótko jednak. Kolejny rzut z zadaniami i jedno z pod-zadań to "wygraj mecz towarzyski". No to mam zonka. Ja już swój dawno ukończyłem i jestem w d..pie. Dzięki BB.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Mecz ten będzie dostępny w okienku terminarza w dniu 15.bm.
    Wszystkie mecze to te zielone okienka

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kolejny lancuch zadan nie kaze robic meczu towarzyskiego, tylko kolejne, które sa z terminarza jak wyzej napisane

  4. #4
    Lipek
    Mecz ten będzie dostępny w okienku terminarza w dniu 15.bm.
    Wszystkie mecze to te zielone okienka
    Nie sądzę. Wydaje mi się że kolejny mecz z zielonego okienka będzie inny. Pierwsze zadanie brzmiało "rozpocznij mecz towarzyski", kolejne, te w którym ja utknąłem to "wygraj mecz towarzyski", więc wydaje mi się że to kolejne zadanie do 1szego meczu. Obym się mylił.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie zaliczyło wygranie meczu towarzyskiego po wygraniu meczu towarzyskiego, tego pierwszego który był na poczatku. Teraz w zadaniu mam mecz fazy grupowej.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja skolei rozpocząłem i zakończyłem mecz towarzyski zanim pojawiło mi się to zadanie. A jak już się pojawiło to mi nie zaliczyło . Będzie można jakoś zdobyć ten mecz?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Złota Góra
    a jak jest z tym narammienikiem,? czy trzeba go znalezc na wyspie czy grubas ma znalezc? bo widzialem juz sporo niedomowien ,isam nie wiem w co wierzyc i robic

  8. #8
    Osadnik Awatar nalezyszdostada
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MARIUSZ9920 Zobacz posta
    a jak jest z tym narammienikiem,? czy trzeba go znalezc na wyspie czy grubas ma znalezc? bo widzialem juz sporo niedomowien ,isam nie wiem w co wierzyc i robic
    Naramiennik zalicza z krótkich poszukiwań. Nie można go znaleźć na wyspie w kolekcjach.
    .

    Dziekuję Wszystkim znajomym za wspólna grę przez 2 lata na TSO.

    Nieszczęścia Polski są dowodem na istnienie Boga.

    ZBIÓR PORADNIKÓW PRZYGÓD

    Masz problem z poradnikiem. Nie zaśmiecaj tematu napisz PW.


  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Złota Góra
    dzieki

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam taki problem ze od trzech dni nie moge się dostac do siebie na konto, gra sie ładuje do pewnego momentu i koniec nic sie z tym nie da zrobic, macie jakies pomysy ??

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.