Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zablokowane zaproszenie do przygody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat

    Zablokowane zaproszenie do przygody

    W przygodzie korporacyjnej zaproszony nie odpowiedział przez 24h.Niestety nie mogę innego znajomego zaprosić.Cały czas"wisi"to zaproszenie mimo że osoba do której wysłałem zaproszenie już logowała się do gry.Czy tylko został suport?

  2. #2
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z przygodami "korporacyjnymi" nie ma żartów. Skoro kolega tak długo nie odpowiada na zaproszenie,
    zacząłbym ze strachem patrzeć na drzwi.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    ja po godzinie anulowałabym przygodę ;p sama przygoda prawie darmo, więc starta mała

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak to wiem bo mam ich pełno ale już w trójkę wszystko zrobiliśmy a jedno wisi. mimo że ten znajomy logował się w między czasie i nie miał zaproszenia.Weszłam na poczte w wysłane ale tam też nic nie ma.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.05.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    my mamy podobny problem na Krawcu.i tez chetnie sie dowiemy jak to rozwiazac

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety anulowałam przygodę nie udało się nic zrobić.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mamy podobny problem, ale nie da się tego rozwiązać w taki sposób jak napisane : " Kiedy zapraszasz znajomego do przygody, a on nie odpowiada na zaproszenie MUSISZ po 8 GODZINACH otworzyć okno poczty, dopiero wtedy otrzymasz możliwość zaproszenia kolejnego znajomego " chyba, że tak jak mowa w tej informacji o 8 godzinach i jeżeli się je przekroczy to kicha i nie da się już nikogo zaprosić.
    My robimy krawca, i koleżanka nie weszła pierwszego dnia gdy zostało wysłane jej zaproszenie, a gdy weszła drugiego dnia to zaproszenia nie było oczywiście, ale ta osoba, która zapraszała nie może do tej pory nikogo zaprosić na jej miejsce od 5 dni mimo, że wchodzi na swoją pocztę i ta pierwsza koleżanka też wchodzi, bo może się coś pojawi. Myśleliśmy, że może po przerwie konserwacyjnej coś się zmieni ale nic...

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.