Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Znikajace patenty budowlane

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj

    Znikajace patenty budowlane

    Mamy event ale zniknęły mi patenty budowlane ,teraz mam na czerwono -3 i nic nie mogę wybudować.W sumie to tylko gra jakieś tam piksele ale potrafią podnieść ludziom ciśnienie i aż się prosi użyć paru slow na k itp. chociaż tyle mogę- nabluzgać do monitora.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam podobnie. Patenty wracają jak się zbiera piłki z wyspy.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie to samo teraz mam -4 i nie moge budowac kopalni, do dupy to

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Patenty znikają jeżeli na wyspie pojawiają się piłki do odszukania, po znalezieniu wracają

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Element kolekcjonerski but pobiera patent, dopiero po zebraniu go wraca patent problem zlokalizowałem i zgłosiłem do supportu.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam podobny problem - nie mogę odbudować kopalni miedzi, a jeszcze wczoraj miałem zapas patentów na kilka budynków

    Jeśli to jest trick by szukać kolekcji, jak piszą koledzy wyżej - to jest to KICHA nie trick


    PS.

    Potwierdzam: znalezienie piłek przywraca patent

    Niech wam będzie, ale jest troche wnerwiające hehehe
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 14.06.2014 o 09:42

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam mianowicie inny problem
    Zburzylem tawerne bo mialem jakis fiolet na calej wyspie Chcialem postawic od nowa a tu niespodzianka Za kazdym razem gdy ja wybieram i stawiam w danym miejscu znika mi patent do budowy nie dochodzi i znika kolejny patent Normalnie super bo tym sposobem stracilem ich juz 6

  8. #8
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    No tak, ale jak ktoś nie chce szukać przedmiotów na wyspie, dlaczego mają mi znikać patenty?

  9. #9
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Przemaks1 Zobacz posta
    Ja mam mianowicie inny problem
    Zburzylem tawerne bo mialem jakis fiolet na calej wyspie Chcialem postawic od nowa a tu niespodzianka Za kazdym razem gdy ja wybieram i stawiam w danym miejscu znika mi patent do budowy nie dochodzi i znika kolejny patent Normalnie super bo tym sposobem stracilem ich juz 6
    1. po co Ci tawerna?
    2. patent wraca jak znika budowa.
    3. wyloguj się na pół godziny z gry lub spędź ten czas na innej mapie (przygoda, znajomy)
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #10
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez Przemaks1 Zobacz posta
    Ja mam mianowicie inny problem
    Zburzylem tawerne bo mialem jakis fiolet na calej wyspie Chcialem postawic od nowa a tu niespodzianka Za kazdym razem gdy ja wybieram i stawiam w danym miejscu znika mi patent do budowy nie dochodzi i znika kolejny patent Normalnie super bo tym sposobem stracilem ich juz 6

    A czyszczenie przeglądarki zrobił? Porządne czyszczenie, najpierw przeglądarki a potem samego flash playera.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.