Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 3 elementy.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat

    3 elementy.

    Gdzie są te 3 elementy co trzeba je znaleźć w queście. Nie ma ich nigdzie na całej mapie szukałem.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowy Świat
    Też nic nie znalazłem. Wykorzystałem nawet 'płomień wróżki'. Nic mi nie wskazało. Jest szansa, że to znowu jakiś błąd (powoli robi się to normalne).

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak wskocza kolejne kolekcje to jest szansa, że Wam się pojawią

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie wskoczy jest to błąd odkąd przerwali event, zadanie było jednym z 1 i był naramiennik na wyspie ale później awaria i nie zaliczyło tego, że został odnaleziony, a znając życie pojawił się tylko własnie 1 raz na początku aby zaliczyc zadanie więc jesli nie wrzuca tego zaś to nie zaliczymy tego zadania.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 elementy do znalezienia na wyspie i znalezienie naramiennika to całkiem odrębne zadania.

    Róg, pięść i but są jak najbardziej do znalezienia na wyspie trzeba tylko mieć farta i odrobinę cierpliwości, jak nie w tym to może w następnym spawnie kolekcji sie pojawią.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Naramiennik do zaliczenia zadania znajduje zwiadowca wysłany na krótkie i tylko krótkie poszukiwania skarbów. (sprawdzone)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cddarek Zobacz posta
    Naramiennik do zaliczenia zadania znajduje zwiadowca wysłany na krótkie i tylko krótkie poszukiwania skarbów. (sprawdzone)
    Najzabawniejsze że w opisie zadania jest tekst że trzeba wysłać zwiadowce aby podpatrzył przeciwne drużyny i przyniósł ciekawe zdobycze bla bla, a potem tekst żeby znaleźć naramy na swojej wyspie

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.