Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Mecz towarzyski błędy koszmar

  1. #31
    Sciernisko
    Człowieku, a ty nie wiesz gdzie masz pisać?! Co ma problem z meczem do twojego problemu sie....to.
    Utworzyłeś wątek osobny to tam czekaj na odpowiedź.

    Na 95% robisz upgrade budynku na wyższy poziom.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Odświeżam temat.
    Nie chce mi zaliczyć zadania dokończ mecz towarzyski chociaż go już skończyłem.
    Proszę naprawcie tego BUGA. Jeżeli jakieś zadanie jest do zrobienia tylko raz i nie da się go anulować to nie powinno być przypadku że można włączyć przygodę zanim pojawi się zadanie. Albo zadanie powinno być automatycznie zaliczane jeżeli skończyło się przygodę.
    Tłumaczenie że ludzie są nadgorliwi to nie jest rozwiązanie problemu. Wiele osób nie wiedziało że z przygodami będą dodatkowe zadania.
    Proszę o szybkie naprawienie błędu żeby móc odblokować kolejne zadania.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też mam ten problem - nie mogę dokończyć meczu towarzyskiergo - chociaz go skończyłem pozytywnie - posałem do supportu ale ... (tu brzydkie słowo)....:{

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Mecz zaczęty przy falstarcie eventu, ciągle wisi i wraca po relogu w księdze zadań.
    Trzeba w Księdze wybrać go kliknąć Wejdź - pomiele, pomiele i dumnie obwieści "Nie można wczytać strefy przygody. Obszar wygasł".
    Potwierdzamy i można działać.
    Oczywiście przy kolejnym logowaniu przygoda znowu wisi w księdze, także przed rozpoczęciem każdej następnej Przygody, wszystko apiać od nowa.

  5. #35
    Początkujący Osadnik Awatar FumaPL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co z tym odpalonym meczem towarzyskim. MAM GO ODPALONEGO no i nie zalicza zadania !!!!! BB może jakaś reakcja bo pisze do Was wiadomości i nic. Zaraz ewent sie skonczy.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    A ja miałem odpalone mecz towarzyski pierwszego dnia przed krachem no i od tego czasu cały czas mi się pojawia że niby mam do zrobienia, choć nie mogę w nią wejść. Na szczęście reszta chodzi ok
    Ostatnio edytowane przez HTDA ; 16.06.2014 o 13:36

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez somnus Zobacz posta
    Pisz do supportu, bo tego forum nikt z bb nie czyta, no poza modem, który nie ma nic do spraw technicznych, najwyżej przyjdzie bany rozdać.
    To jaki jest sens istnienia takiego działu na forum!!!!
    Kompletny bezsens. Ludzie piszą o błędach w nadziei na pomoc i po co??
    Chyba po to żeby się tylko wyżalić. Jeżeli nie czyta tego nikt kto może mieć wpływ na grę to istnienie takiego działu na forum nie ma sensu.

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oni nawet nie czytaja tego co zglaszasz bezposrednio do saportu Bo jakby czytali to zglaszaliby dalej celem poprawienia.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.