Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Mecz towarzyski błędy koszmar

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Na zadanie "Pierwszy gwizdek" pomogla sama próba otworzenia innej przygody, przy otwartym wcześniej meczu towarzyskim.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzięki, pomogło.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kasparow08 Zobacz posta
    zaliczyło zadanie "pierwszy mecz", to teraz wisi mi zadanie "dokończ mecz towarzyski".

    Jak mam go dokończyć, jak już skończyłem!?
    ciąg dalszy problemów meczowych, też tak mam
    Ostatnio edytowane przez grabowczanin ; 14.06.2014 o 15:05

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kasparow08 Zobacz posta
    to jest jakaś żenada, na początku nie chciało mi zaliczyć zadania "pierwszy mecz" mimo tego, że był rozpoczęty, zrobiłem tak jak inni i po tym meczu zacząłem inną przygodę i mi zaliczyło zadanie "pierwszy mecz", to teraz wisi mi zadanie "dokończ mecz towarzyski".

    Jak mam go dokończyć, jak już skończyłem!?
    Jeden wielki syf!!!
    Ten sam problem u mnie

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez NattyNarwhal Zobacz posta
    to jest jakaś żenada, na początku nie chciało mi zaliczyć zadania "pierwszy mecz" mimo tego, że był rozpoczęty, zrobiłem tak jak inni i po tym meczu zacząłem inną przygodę i mi zaliczyło zadanie "pierwszy mecz", to teraz wisi mi zadanie "dokończ mecz towarzyski".

    Jak mam go dokończyć, jak już skończyłem!?
    też tak mam

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    WITAM ja zakończyłem mecz towarzyski ale teraz nie moge sie za to zalogowac na wyspe wyskakuje info że obszar wygasł

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez muszkieter_Tom Zobacz posta
    mam inny problem, nie zalicza mi ropoczęcia meczu, co robić, bo nie dostaje nowych zadań. http://scr.hu/213t/ip85d
    Podobny problem mam moja Mama, zaczęliśmy wczoraj i mieliśmy nie wykasowany poprzedni mecz
    mam ten sam problem. ZRÓBCIE COŚ Z TYM

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    sprawa ok po sprawie
    Ostatnio edytowane przez Teminatorek ; 14.06.2014 o 23:55 Powód: znam odpowiedz

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masakra Magazyn prowaintu sie zawiesił , kolejka stoj w miejscu, a co zatym idzie brak mozliwosci produkowania premi oraz osadników prosze o wsparcie techniczne.
    Sprawdzałem na rózne możliwości odświezanie usuwanie ciasteczeki inny komp sytuacjia taka sama .
    Pisz do supportu, bo tego forum nikt z bb nie czyta, no poza modem, który nie ma nic do spraw technicznych, najwyżej przyjdzie bany rozdać.

  10. #30
    Sciernisko
    Nie rozumiem jednego. Dlaczego wyłazicie przed szereg. W każdym ewencie było tak, że zadania prowadziły za rękę. Ale gracze widzę są mądrzejsi i zamiast trzymać się scenariusza, to wyłamali się z niego. A potem lament i płacz.

    Może BB dośle wam kody, tak jak to trzeba było robić w poprzednich ewentach. O?! Co już nie pamiętacie?! O jaka szkoda!

    Zadanie "rozpocznij mecz towarzyski" można zaliczyć zaczynając inną przygodę.

    A ci co się pospieszyli to mają problem.

    Ci co na planszy pomieszali, bo wiedzieli lepiej (z innych kont oczywiście) to mają problem.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.