Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Poszukiwacze zaginionych nagród

  1. #21
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    JA tam wolę grę bez bugów i błędów niż jakieś tam nagrody, nagrody nie wynagradzają błędów jakie nam BB serwuje, a że na bugach ci co byli w grze skorzystali to bonus dla nich. Tak jak pisze niech nam oddadzą klejki za otwieranie okienek, magazynu ulepszonego niech nam nie dają i będzie uczciwie i tak jak miało być na początku

  2. #22
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Czytam, czytam i... łoczyskom swym własnym nie wierzę. To tylko magazyn, a afera, że hoho. Będzie, to będzie, nie będzie, to nie będzie. LUUUUUDZIE, to tylko gra jest.

    Chyba gram za krótko i się nie wczuwam, albo nie wiem o co chodzi. Aż tak żal ściska cztery litery, że jeden ma, drugi nie? Nie rozumiem, o co chodzi?
    Robita afere, jakby numery kont w banku pomylili i ktoś inny dostał 100mln, zamiast mnie/Cię/Was/ich/whatever.

    Mam nadzieję, że po roku gry, albo po dwóch - nie będę się 'trzęsła' tylko dlatego, że ktoś coś ma, a ja nie. Gra sie dla przyjemności, a większość z graczy niepotrzebnie nerwy traci. I po co to?

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hihihiena Zobacz posta
    Gra sie dla przyjemności, a większość z graczy niepotrzebnie nerwy traci. I po co to?
    No jak widać masa dorosłych ludzi nie gra w to dla przyjemności tylko nałogowo i się oburza tak że głowa mała X_x
    Mnie osobiście interesuje tylko tyle żeby cokolwiek ruszyło, bo aż szkoda czytać tej lawiny narzekania nie dość że na forum to jeszcze ciągle w nowych tematach tutaj
    Ostatnio edytowane przez Percival ; 13.06.2014 o 15:55

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ostatnio edytowane przez borafa_xXx ; 13.06.2014 o 19:44

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Wygląda za to że według BB nic się nie stało. Pewnie trudno było oczekiwać że w tym zamieszaniu tu akurat wykażą się refleksem, ale może ktoś w BB o tym pomyśli zanim zapomni zupełnie? Nawaliliście - i co z tym zrobicie? Chyba że faktem jest to co opowiadają o ich nieudolności, no ale ja w te wieści nie wierzę (jeszcze) na 100%
    Więc kto za kilkaset klejnocików (zwykłe okna chyba za 20 się otwierało?) opróżnił kalendarz ten będzie mógł zgarnąć 2 raz nagrody tym razem otwierając je po kolei. Przydały się te które sami wysłali do graczy A kto nie otwierał okienek a tylko zabrał główną nagrodę też dostanie to drugi raz, tym razem za miesiąc ponad-więc trzeba poczekać. Polacy nie grają na mundialu ale można zaśpiewać jak kibice mają w zwyczaju: BB nie się nie stało, BB nic się nie stało!
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 13.06.2014 o 21:10

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    A co sie niby stalo? Zal Ci duupsko sciska, ze ktos wyrwal magazyn albo 2? A tyłka Ci nie rozerwało jak z bajkowych mozna bylo wyrwac wiecej fasolek? A jak wprowadzili SC i limit czasu mozna bylo minac cofajac zegar windzie to tez tak płakałes? Ze pare innych przemilcze...

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    robson241 - może do twojej łepetyny (pewnie ciężko) trafi takie szokujący news, że w settlersów online graja nie tylko gracze na 50 levelu i dla paru setek-tysięcy graczy na tym serwerze ''bzdurki'' typu magazyn (a co dopiero dwa!) to atrakcyjna i warta codziennego logowania nagroda w czasie eventu? Więc twój bełkot na temat bajkowych przygód ma się jak pięść do oka Chyba że sam zanim wbiłeś level i wzmocniłeś gospodarkę ''trzepałeś'' krawców jak inni gracze banitów i czarnych rycerzy, to uwagi na temat fasolek i innych ''przemilczanych'' błędów możesz faktycznie pominąć.
    Ale czemu BB ma naprawiać-rekompensować swoje błędy skoro miedzy społecznością graczy jest wielu wychodzących z założenia że skoro ''ja'' się nachapałem, a ''ktoś'' przespał okazję do skorzystania z nieudolności programistów to NIC się nie stało - to znaczy, że faktycznie nic się nie stało w ocenie części graczy! Więc olać to, jest promocja na klejnoty i bawimy się dalej? Gratulacja dla osób krytykujących gdzie się da BB za nieudolność, a jednocześnie hejtujących graczy wytykających ewidentne błędy i dopraszających się odniesienia do ich skutków.
    No ale nic się nie stało! Oby nic podobnego nie spotkało 5-25-50% graczy następnym razem, a jeśli spotka to łatwo będzie skopiował paru geniuszy odnoszących się do tej sprawy, przykro im będzie czytać własne-skopiowane wypowiedzi. No ale trudno, kwestia przyzwyczajenia
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 14.06.2014 o 03:54

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    HOla Hola nerwusku. Przecierz dostana te swoje magazyny... Nikt im tego nie zabrał, więc nadal przez ciebie przemawia zwykla zawisc.. Ktos dostał a ja nie.. BB jest bbeeee. Zwykły malutki człowieczek ze ściskodupiem.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    hola-hola, a ty kto-wróżbita Maciej czy jego krewny? Dzięki takiej jak twoja postawa (''ja'' nachapałem się-nie ma sprawy, innym dowalę czym się da) BB może rozgrywać graczy jak chce, udając ze nic się nie stało, albo dając tygodniami czekać na odpowiedź innym razem nie ponosząc konsekwencji, bez choćby przeprosin za swoje błędy. Bo po co gracze mieliby trzymać sztamę ze sobą w obliczu spotkanych i wytykanych błędów, skoro ''ja'' na nich skorzystałem, prawda sobku? Trochę współczuję bo życie wróżbity-tyłkoliza nie jest pewnie proste, ale powodzenia w grze życzę - obyś w realu takich sytuacji nie zaznał. A może przeciwnie-i to ciebie czegoś nauczy? Cześć robson, duży człowieku zapatrzony w siebie i fusy na dnie szklanki.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.