Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Poszukiwacze zaginionych nagród

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja kliknalem tylko magazyn a reszty nie...

  2. #12
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Inaczej byś piszczał jabyś nie mogł być i nie kliknoł, może sam się kiedyś znajdziesz w sytuacji kiedy nie zostaniesz potraktowany uczciwie i sobie wtedy wytlumacz to w ten sam sposób.
    Raczej nie, byłem wykorzystałem nie byłbym nie wykorzystałbym! Po prostu 80% graczy było w właściwym miejscu i o właściwej porze i tyle!
    Nie mój problem tylko BB, uruchomili na chwilę gracze wychwycili i wykorzystali

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Raczej nie, byłem wykorzystałem nie byłbym nie wykorzystałbym! Po prostu 80% graczy było w właściwym miejscu i o właściwej porze i tyle!
    Nie mój problem tylko BB, uruchomili na chwilę gracze wychwycili i wykorzystali
    Zgadza sie, tylko w Twoim poście jest tyle arogancji że aż razi. Pisanie ze ktoś jest sobie winny bo nie ma czasu na siedzenie non - stop w grze, ma życie poza gra i obowiązki sa nietaktowne. Autor tematu zadał pytanie jak zamierzają rozwiązać sprawę tych którzy w pewnym senie zostali poszkodowani przez BB a nie oskrżał innych ze skorzystali z ewidentnego blędu firmy.
    Ciekawe skąd te wyliczenia że 80% skorzystało a nie na przykład 64%?? na podstawie Twojej gildi, znajomych czy masz jakieś konszachty z administracją??
    Duzo piszesz na forum, a mój mąż mówi o mnie pamiętliwa zołza.. jeszcze Cie przyłapię, kiedy Ty bedziesz tym poszkodowanym i przypomnę Ci Twoje słowa.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Fleotria, zawiało grozą z Twojego postu. :P

    To fakt, że niektórym się "poszczęściło" z tymi ulepszonymi magazynami, ale miejmy nadzieję, że BB rozwiąże ten problem w taki sposób, że wszyscy będą zadowoleni. Czasami zapominacie, że gra ma nam sprawiać przyjemność, a nie zaś stawać się polem do walk i wyzywania. Wiem, że trudno o spokój, gdy śledzi się na bieżąco politykę BB, ale może warto wziąć głęboki oddech, przewietrzyć się i pohamować zanim zaczniemy pluć jadem między sobą.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Może najlepszą solucją w tym przypadku dla BB jest zostawić możliwość odbioru głównej nagrody od razu - kto już klikną to następnej nie zdobędzie. A w ramach rekompensaty jakiś drobny upominek i spokój.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Evuchita Zobacz posta
    Fleotria, zawiało grozą z Twojego postu. :P

    To fakt, że niektórym się "poszczęściło" z tymi ulepszonymi magazynami, ale miejmy nadzieję, że BB rozwiąże ten problem w taki sposób, że wszyscy będą zadowoleni. Czasami zapominacie, że gra ma nam sprawiać przyjemność, a nie zaś stawać się polem do walk i wyzywania. Wiem, że trudno o spokój, gdy śledzi się na bieżąco politykę BB, ale może warto wziąć głęboki oddech, przewietrzyć się i pohamować zanim zaczniemy pluć jadem między sobą.
    Madra osoba z Ciebie

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Madra osoba z Ciebie
    Miło, że tak uważasz. Jednak ameryki, to ja nie odkryłam. Zdążyłam się przyzwyczaić do bycia zaskakiwaną przez BB. Wolę się skupiać na atmosferze w grze, niż walczyć o każdą jedną przysłowiową fasolkę. Ci co grają dłużej, to chyba i tak już wchodzą głównie dla poplotkowania i ewentualnego dopieszczenia wyspy, niż samej gry. Nie widzę po prostu sensu w szarpaniu sobie nerwów, heheh.

    A propozycja broda102 jest jak najbardziej warta rozważenia. Nagroda główna powinna pozostać odblokowana, by zadowolić tych "mających życie poza tso" (hihihi ), a drzwiczki i tak i tak sobie z chęcią pootwieram. ;-)

  8. #18
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie bardzo tu widzę bycie poszkodowanym.
    Owszem, ci którzy byli zalogowani podczas startu eventu skorzystali z "promocji", ale nie widzę celowego wyrządzenia szkody, dla tych którzy nie mogli/nie chcieli być o tej godzinie na tso. Magazyny, to nie była akcja typu: "proszę, masz od nas prezent, bo byłeś podczas odliczania", tylko gratisik wynikający z błędu gry, tak samo jak kiedyś mennice, studnie artezyjskie, generałowie biegnący na przygodę w 7 minut, czy multiplikowanie kociołków itd.

    Odblokowanie nagrody głównej na początku eventu, heh, chyba ktoś tego nie przemyślał? To po co w ogóle się starać, kombinować, szukać rozwiązań podczas eventu, skoro mogło by być na tacy? Po co w ogóle event?? Niech nam wyślą nowego grubaska pocztą
    heh...

  9. #19
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    jeszcze Cie przyłapię, kiedy Ty bedziesz tym poszkodowanym i przypomnę Ci Twoje słowa.
    Czekam, ale daleko szukać nie musisz, bo w którymś tam poście o ile nie został usunięty też mówiłem, że coś mnie ominęło! Teraz podchodzę do tego tak, uda się to super nie uda się to trudno, to tylko gra jest. Jak to mówią obecni wygranymi są, a nie obecni prawa głosu nie mają bo ich nie było, gdybym nikt im nie powiedział to nawet by nie wiedzieli co ich ominęło!
    Prosta sprawa jest tym co zgarnęli co nieco przez błąd BB nie zabiorą, a kalendarz i tak od nowa wystartuje chodź jestem zdania, że ci co zgarnęli nagrody drugi raz ich dostać nie powinni
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 13.06.2014 o 15:32

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Czekam, ale daleko szukać nie musisz, bo w którymś tam poście o ile nie został usunięty też mówiłem, że coś mnie ominęło! Teraz podchodzę do tego tak, uda się to super nie uda się to trudno, to tylko gra jest. Jak to mówią obecni wygranymi są, a nie obecni prawa głosu nie mają bo ich nie było, gdybym nikt im nie powiedział to nawet by nie wiedzieli co ich ominęło!
    Prosta sprawa jest tym co zgarnęli co nieco przez błąd BB nie zabiorą, a kalendarz i tak od nowa wystartuje chodź jestem zdania, że ci co zgarnęli nagrody drugi raz ich dostać nie powinni
    To fakt, wolałabym więcej tych magazynów, ale rzeczywiście uczciwiej jest bym ich więcej nie dostała. ;-)

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.