Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Otwarta przygoda "mecz towarzyski" a reset eventu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Otwarta przygoda "mecz towarzyski" a reset eventu

    Witam, dzisiaj kiedy przez chwilę działał event, dostałem z kalendarza przygodę mecz towarzyski. Nie czekając długo uruchomiłem ją (było to konieczne do progresu w zadaniach eventowych). W tej chwili event został anulowany, nie ma jak tej przygody ukończyć, na nic nie opłaca się jej trzymać ponieważ blokuje wykonywanie innych przygód, które chciałbym zrobić póki jeszcze eventa nie ma (i znając grę pewnie jeszcze kilka dni nie będzie).

    Pojawia się poważne pytanie: czy jeżeli anuluję przygodę "mecz towarzyski", po uruchomieniu eventa dostanę tą przygodę z kalendarza eventowego ponownie ? Jeżeli tak - mogę bezpiecznie przerwać aktualny mecz i pograć sobie na spokojnie przygody, ale jeżeli nie dostanę ponownie przygody "mecz towarzyski" oznacza to że jestem zmuszony trzymać tą przygodę otwartą cały czas nie mogąc w ogóle bawić się na innych przygodach.

    Bardzo proszę o szybką odpowiedź kogoś poinformowanego co z tym problemem.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja już w dzień zadałem to pytanie, niestety standardowo zostało olane. O ile problemy techniczne potrafię zrozumieć to tak bezczelnego podejścia do klientów nie rozumiem. No ale ja nie muszę klejnotów kupować...

  3. #3
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po pierwsze po uruchomieniu ewentu kalendarz wystartuje od pierwszego okienka, wiec dostaniesz mecz.
    Po drugie wszystkie mecze będą u kupca w cenie rybki.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Po pierwsze po uruchomieniu ewentu kalendarz wystartuje od pierwszego okienka, wiec dostaniesz mecz.
    Po drugie wszystkie mecze będą u kupca w cenie rybki.
    skoro juz ktos kliknal w pierwszy dzien to po zmianie raczej nie powinien miec mozliwosci jeszcze raz "otworzenia" okienka
    na testowym mecze byly za rybke, a nigdzie nie ma info, ze mecze beda za rybe
    "Everybody lies"

  5. #5
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    ...
    Po drugie wszystkie mecze będą u kupca w cenie rybki.
    nie będą.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez KiełekWłaściwy Zobacz posta
    Ja już w dzień zadałem to pytanie, niestety standardowo zostało olane. O ile problemy techniczne potrafię zrozumieć to tak bezczelnego podejścia do klientów nie rozumiem. No ale ja nie muszę klejnotów kupować...
    Mam ten sam dylemat co ty - chodzi mi o uruchomioną przygodę byłoby super jakbyś podzielił się odpowiedzią jak już ją dostaniesz.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie spodziewam się odpowiedzi... Wyrównania strat również.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Napisałem w tej sprawie do supportu przez formularz kontaktowy ale nadal żadnego odzewu ...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Chyba dadzą nową, a przynajmniej mam taką nadzie bo zadanie "rozpocznij mecz otwarcia" mam, tylko przygody brakuje.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Mecz idzie zakończyć uywąjac gradu strzał lub skrytobójców

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.