Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: BB i jego EWENTY.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    BB i jego EWENTY.

    BB_Inoach czy jak ci tam co siedzisz u nas na Dżi Łan. GDZIEŚ SIĘ TERAZ PODZIAŁ ???????????
    Kozaczysz strasznie jak jesteś, a teraz jakoś cisza ... ot całe BB.


    1. Poszukiwacze poszli w teraz jak wystartował ewent. Wrócą z piłkami ? BB czekam na informację.
    2. Zaraz mi wyskoczą artefakty , czy będą z tymi z Eventu czy nie ? BB czekam na informację.
    3. Co z magazynem, który można było odebrać ? Zniknie czy nie i co wtedy bedą 2 za ewent ? BB czekam na informację.

    Leżącego się nie kopie, ale po tym numerze no nie wiem.... PEGI7 najważniejsze ?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Liczysz na odpowiedż , powodzenia

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Rozpocząlem przygodę "Mecz towarzyski", której nie mogę ukończyć bo nieprzetestowany event został wyłączony. Mam czekać w nieskończoność? Jak anuluję przygodę to będę mógł ją jeszcze raz rozpocząć? Ostatnio jak był problem to nie zamieściliście informacji, które były dostępne na serwerach w innej wersji językowej. Jeśli nie radzicie sobie z tłumaczeniami to wklejcie oryginalne wiadomości - damy sobie z tym radę.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi z krótkich wrócili to przynieśli te części i piłki też

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    To ja dorzucam swoje pytania:
    1. Wysłałam część odkrywców kiedy jeszcze przez moment był event - przyniosą piłki?
    2. Resztę wysłałam jak już wcięło event, bo ile można ich tak trzymać bezczynnie - przyniosą piłki?
    3. Zaczęłam 2 przygody - jedną własną, drugą ze znajomym - kiedy jeszcze przez moment trwał event. Specjalnie czekałam z rozpoczęciem na uruchomienie eventu. Wpadną z nich piłki? Bo specjalnie nie zamykam obu skończonych przygód ale mają ograniczony termin "przydatności do spożycia".
    4. Elementy kolekcji mi wskoczyły już 2x dzisiaj bo - jak widać bezsensownie - zalogowałam się zbyt wcześnie. Wszystko dlatego, że wczoraj nie doczekałam się odpowiedzi na pytanie, o któej godzinie i jak startuje event. Jeśli łaskawie uruchomicie ponownie event jeszcze dziś, to czy pojawią się po raz 3, w rozsądnej godznie (i juz z nowymi elementami) czyli do 20? Bo wskoczyły po raz drugi ze 2-3 minuty po tym jak event zniknął więc nic z nowych rzeczy nie było.

    BB, ja również czekam na odpowiedzi. Chociaż trochę szacunku się graczom należy. Będę was dręczyć i męczyć.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Z przygod zwyklych pilki NIE wypadaja i NIE MIALY wypadac to juz ci odpowiem

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta

    BB, ja również czekam na odpowiedzi. Chociaż trochę szacunku się graczom należy. Będę was dręczyć i męczyć.
    BB Ci nie odpowie , złapał kontuzje i niestety nie może pisać

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    BB olewa graczy jak zwykle. Jeszcze siedem konserw i event będzie działał od przyszłego piątku.
    Jako rekompensatę dadzą każdemu po 2 piłki.
    Zero komunikacji, zero konkretów. Kpina.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    XAARCIO ??????? odpowiedzi będą, przecież nie siedzisz i nie klepiesz kodu gry.

    No chyba że olaliście temat TSO i robicie ANNO i to co Poznańczyk wybrał.

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    The Settlers Online Polska Event zostanie ponownie uaktywniony już niedługo - wykryto błąd, który musi zostać poprawiony.

    Gdy tylko pojawią się dalsze informacje, dam znać.

    BB_xaar



    Na fejsie takie cos dodal

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.