Zamknięty wątek
Strona 15 z 36 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 357

Wątek: Gdzie sie podzial Event ??

  1. #141
    Osadnik
    Dołączył
    24.05.2014
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Cóż no mistrzostwa się skończą, Ci jeszcze nie naprawili. Tak to jest, no oni już wiele błędów porobili, ale tak zrobić, że się nie wyrobić przed mistrzostwami.Ile ten event potrwał 1 godzinę.

  2. #142
    Początkujący Osadnik Awatar WHEEL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Usunięcie eventu z błędem nie jest największą porażką. Ta dopiero będzie kiedy nie zabiorą fantów tym, którzy zdobyli je z wykorzystaniem exploita. Wszedłem sobie wieczorem a znajomi już mają wszystkie premie za kalendarz, nowych grubasów, kilkanaście tysięcy piłek i praktycznie wszystkie możliwe rzeczy co były do kupienia (tak, dało się to zrobić w 5 min).
    Gram tu wyjątkowo długo i zawsze były różne niesprawiedliwości i niedociągnięcia, przywykłem. Jednak zostawienie rzeczy w ten sposób byłoby wyjątkowo podłe i z pewnością oznaczać będzie zakończenie mojej 28 miesięcznej przygody z tą grą.

  3. #143
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po prostu pomylili eventy. Zamiast mundialowego wgrali event z okazji walki Gołoty, więc nie dziwcie się, że trwał 51 sekund.

  4. #144
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    WHEEL ! Ja również należę do tych, którzy nie weszli na grę w odpowiednim czasie. Jednak uważam, że niesprawiedliwością nie jest otrzymanie wymienionych przedmiotów ale ich nieotrzymanie na podobnych zasadach. Nie ma się co obrażać na graczy, którzy po prostu znaleźli się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Powinniśmy się obrazić na TSO jeśli nie otrzymamy tego samego na tych samych zasadach, czyli w 5 min (jeśli to prawda). Sam jestem ciekaw jak TSO załatwi ten problem a po cichu podejrzewam, że to właśnie jest błędem, który doprowadził do wycofania eventu.

  5. #145
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodajcie znów napis BETA do logo gry.....

  6. #146
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Akiliana Zobacz posta
    Sam jestem ciekaw jak TSO załatwi ten problem
    Jak to jak ? Zbanuje tych graczy ze wykorzystywanie buga w grze (jest taki punkt regulaminu)

  7. #147
    Początkujący Osadnik Awatar WHEEL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Akiliana Zobacz posta
    WHEEL ! Ja również należę do tych, którzy nie weszli na grę w odpowiednim czasie. Jednak uważam, że niesprawiedliwością nie jest otrzymanie wymienionych przedmiotów ale ich nieotrzymanie na podobnych zasadach. Nie ma się co obrażać na graczy, którzy po prostu znaleźli się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Powinniśmy się obrazić na TSO jeśli nie otrzymamy tego samego na tych samych zasadach, czyli w 5 min (jeśli to prawda). Sam jestem ciekaw jak TSO załatwi ten problem a po cichu podejrzewam, że to właśnie jest błędem, który doprowadził do wycofania eventu.
    Oczywiście, że jest to wina twórcy gry, BB, Ubisoftu, kogokolwiek chcemy tu przytoczyć. Skorzystanie z tego typu błędów przez graczy jest jak najbardziej naturalne, nie zrobienie tego byłoby nierozsądne. Jednakże abym mógł się cieszyć wydarzeniem piłkarskim należy te nagrody niestety zabrać, wszystkich wynagrodzić za kłopot i zacząć event od początku na równych zasadach. Jakbym miał teraz dostać wszystko za darmo bo oni spieprzyli to nie jest naprawienie sytuacji tylko brnięcie dalej w błoto.

  8. #148
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    cyt.
    Drodzy Gracze,

    uprzejmie informuję, że jutro (13.06.2014), na polskiej wersji
    gry The Settlers Online odbędzie się dodatkowa przerwa techniczna.
    Data: 13 czerwca 2014
    Start: około 13:00 czasu polskiego
    Czas trwania: około 4 godziny
    Ważna informacja
    Przerwa techniczna odbędzie się tylko jeśli wewnętrzne testy nowej wersji gry zakończą się sukcesem. Oznacza to, że przerwa ta może zostać odwołana lub/i przesunięta w czasie. Gdy pojawi się więcej informacji, dam znać.
    BB_xaar

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Przerwa i naprawa, a ja mam włączoną przygode mundialową - czas leci a na wyspie nie pojawiają się "gadżety" do zbierania niezbędne do wykonania zadań. Czy dostanę nową przygodę?

  10. #150
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    W piątek, trzynastego, o trzynastej . . . . . . HE HE HE HE

Zamknięty wątek
Strona 15 z 36 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.