Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 130

Wątek: znowu problem z wejsciem do gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Złota Góra

    znowu problem z wejsciem do gry

    od rana jest problem z wejsciem do gry(niebieska strona) nie pomagaja czyszczenia i inne tego typu bzdury,,czy ktos ma dzisaj ten sam problem?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Ja mam z tym problem do chwili obecnej!

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie od wczorajszego wieczoru zatrzymuje się na: "oczekiwanie na static14.cdn.ubi.com...", wyczyściłem pamięć podręczną, zainstalowałem inną przeglądarkę, przeinstalowałem flashplayera i jave, niestety bez rezultatu, problem jak widzę po forum nie jest nowy, ale informacji o możliwości jego rozwiązania nie znalazłem;/

    no proszę wystarczy napisać i wszystko zaczyna działać
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.07.2015 o 22:35 Powód: połączenie postów

  4. #4
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez podjaadek Zobacz posta
    no proszę wystarczy napisać i wszystko zaczyna działać
    Czy wyczyściłeś cache dla DNS? Nie. A jak to się robi? A niestety twój operator ma problemy z serwerem DNS, i zmiany w adresach po stronie dostawcy gry nie są widoczne u twojego dostawcy internetu i DNS zarazem. Sytuacja wróciła do normy na jakiś czas i po jakimś czasie znowu tobie wystąpi. Tak samo jak u mnie nigdy nie wystąpiła.
    Czy wyczyściłeś cache FlashPlayer? Nie, bo reinstalacja tego nie czyści, a przeglądarki też z tym sobie nie radzą a cache jest wspólny dla wszystkich przeglądarek.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam problem z wejściem do gry. Zaczęło się dzisiaj po 9. Albo nie mogę wejść na mapę, albo po chwili mnie wywala. Ktoś ma to samo czy tylko ja?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    też mam ten problem, jednak zanim nie wczytywało mapy, to nie chciało zaakceptowac wyslaniia geologów czy podnoszenia budynków (resetowanie)

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do gry jakoś się dostaję po wielkich trudach, ale przygody nie idzie uruchomić. Znowu im się coś zesrało, ale u nich to już jest norma, nawet nie ma się co denerwować

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam tez mam problemy z zalogowaniem się do gry... czyli nic nowego

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie mogę się również zalogować :/ A ludzie czekają, żebym przygodę skończyła.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak widać po postach na razie tylko czarci.

Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.