Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130

Wątek: znowu problem z wejsciem do gry

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    @Maxter1978
    W innych grach obowiązuje zasada, że jeżeli nie grasz dany czas, to kasuje administracja konto- kiedyś było tak, że padł dysk serwerowy z powodu przeciążenia serwera aktywnymi kontami- a było na tym koncie ok. 52.5k aktywnych kont, z czego ok. 10k było aktywnych w tym samym momencie- a jeżeli ktoś nie gra przez dłuższy czas (mam na myśli pół roku, rok w maxie), to oznacza, że gracz sobie na tą gre leje, a w tym przypadku trzeba by było usunąć to konto- jedno konto może nie obciąża serwera, ale juz około 10k kont już bardziej obciąża- a uwierz mi, że gra by chodziła lepiej, gdyby te 10k kont zniknęło.....
    A tak na poważnie- miałem pobudować kopy i mieliśmy się z kumplem powymieniać premiami- to pewnie serwer się rozlatuje i tyle......
    Ostatnio edytowane przez kondonx ; 29.06.2014 o 21:16

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przepraszam graczy których zapewne blokuje na przygodzie, wybaczcie ale od około godziny nie mogę się "wbić" w grę....

  3. #123
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    SAYWHAT?!?!?!- mojemu bratu, który teraz urzęduje na sąsiednim komputerze udało się wbić do gry, a ja ciągle mam problemy.....
    Ostatnio edytowane przez kondonx ; 29.06.2014 o 21:30

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    A premium kończy się o 22:00
    Ostatnio edytowane przez Mieszkonie1 ; 29.06.2014 o 21:39

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie tam w ogóle nie dziwi ze niema żadnego komunikatu ze próbują to naprawić, przedwczoraj bodaj tez nie było a tez był problem wieczorem. Oni po prostu pracują od 8 do 16 i wszystko chodzi wtedy w miarę spójnie, a nam się rypie wieczorem, to oni nie widza bo mecze w domu oglądają a najbardziej mnie rozwala że u mnie problemy się pojawiły zaraz po tym jak triumfalnie poinformowali na głównej ze problemy zostały rozwiązane :P Chciałbym wziąć premium odpalić, ale w takich warunkach to strach nawet myśleć o tym... Na szczęście pociesza mnie myśl o tych dosypkach marmuru +150 i kosze Cioci Irmy które nam być może dadzą jak odkryją że jednak coś się spsuło i nie działa :P co ja zrobię z tymi dosypkami i koszami sam nie wiem tak jestem podekscytowany

    P.S. idę pomłócić w battlefielda zanim być może kiedyś ruszą settlersy (http://battlefield.play4free.com/pl/) to się chociaż nie buguje
    Ostatnio edytowane przez Morlog ; 29.06.2014 o 21:42

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    @Mieszkonie1
    Ja ciągle mam problemy z dostaniem się do gry- a w kontekście usługiwania BB jako adwokat, to odpada taka opcja- mogli by się postarać nie wsadzać nam nowości, które zamulają i tak zamuloną grę, a by mogli popracować nad zmianami, które by przyspieszyły grę, bądź uchroniły ją przed takimi incydentami, jakie teraz nam funduje
    619 kont na raz chce się wbić na raz i jeszcze zamiast czas do dojścia do końca kolejki zamiast brnąć ku zeru, to się cofa- czuję się, jak Ibisz- takie rzeczy tylko tutaj xD
    Ostatnio edytowane przez kondonx ; 29.06.2014 o 21:45

  7. #127
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    najlepiej jakby wszyscy olali ich i przestali grać, może wtedy zatrudnią do pracy nad grą fachowców, a nie partaczy. ja bynajmniej coraz bardziej rozważam porzucenie te żałosnej wersjii gry /chociaż od 1 części setów polubiłem bardzo/. mam kumpla namawia mnie na WOT-a, im tam nic się nie knoci, gra sobie kiedy chce.

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    i znowu problemy.........
    ktory raz to juz w tym tygodniu ?
    moze juz pora dac graczom jakies zadoscuczynienie supporcie ?

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj maxbest,

    uprzejmie informuję, iż Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Odpowiedź na nie zostanie udzielona najszybciej, jak jest to tylko możliwe. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń jakie wpłynęły do nas w ostatnim czasie, może oznaczać to dłuższe oczekiwanie na odpowiedź z naszej strony.

    Support The Settlers Online pracuje w godzinach 9:00-19:00 od poniedziałku do piątku. Odpowiadając na naszą wiadomość email, bardzo prosimy nie zmieniać jej tematu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej udzielić odpowiedzi.

    W przypadku gdy powtórnie wysyłasz do nas zapytanie na temat zgłoszonego już wcześniej problemu, bardzo prosimy kontynuować zagadnienie, nie zaś wysyłać zupełnie nowe. Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy Twoje zgłoszenie mogłoby trafić do złej kategorii, a dodatkowo pozwoli nam na szybszą odpowiedź.

    Treść Twojego zgłoszenia:

    -----------------------------------------------
    Na stronie logowania napisaliście {Informacja: Utrudnienia [zakończone]}
    lecz widocznie coś jest nie tak jeżeli już ponad godzine próbuje
    się zalogować i wywala mi napis że serwer przeciążony

    Robicie co tydzien przerwy techniczne a gra i tak powoli chodzi może
    czas pomyśleć nad szybszymi serwerami??

    -----------------------------------------------

    Pozdrawiamy,
    Zespół The Settlers Online
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

  10. #130
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobra- na nowym świecie się poprawiła sytuacja- w końcu można grać

    to tylko chwilowe polepszenie- wyrzuciło już mnie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.07.2015 o 23:00 Powód: połączenie postów

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.