Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jutro rusza event ale jak?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Jutro rusza event ale jak?

    Sam z siebie się uruchomi, czy będzie jakaś konserwa? Próbuję coś znaleźć, doczytać się ale nie widzę informacji. Może coś przegapiłam. Chciałam zaplanować wysyłanie odkrywców i premie. ew. uśpienie budynków.

    Z informacji BB wyczytałam, że event został wgrany podczas konserwacji z poniedziałku na wtorek. Widzę, że w magazynie w zakładce "Wydarzenia" są nowe przedmioty do kolekcji. Skoro nie ma info o konserwie na jutro to znaczy, że obojętnie, o której się ktoś zaloguje, byle po pólnocy, i event już działa? Czy się mylę?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak zwykle BB ma nas głęboko w dupie event tuz tuz i żadnych info kiedy sie zacznie

  3. #3
    Osadnik Awatar nalezyszdostada
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Z tego co widziałem info na niemieckiej stronie jest opcja ze zostanie aktywowany jutro o godzinie 12:00
    .

    Dziekuję Wszystkim znajomym za wspólna grę przez 2 lata na TSO.

    Nieszczęścia Polski są dowodem na istnienie Boga.

    ZBIÓR PORADNIKÓW PRZYGÓD

    Masz problem z poradnikiem. Nie zaśmiecaj tematu napisz PW.


  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ma być aktywowany koło południa równocześnie na wszystkich wersjach językowych.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziękuję Faktycznie, przejrzałam inne fora i tylko na niemieckim znalazłam klarowną informację, że event zostanie uruchomiony o 12 w południe 12 czerwca.

    Swoją droga to ciekawe, że skrupulatni Niemcy są w stanie poinformować swoich graczy o takim drobiazgu. Nasi CM jak widać uważają, że godzina nie ma znaczenia, grunt, że podali dzień, a najważniejsze, że w ogóle podali, że będzie taki event.

    W tej grze strategicznej strategia polega głównie na grzebaniu po obcych forach, bo przynajmniej stamtąd można chociaż dowiedzieć się czegoś konkretnego. A nasi rodzimi przedstawiciele BB pewnie tak są zajęci typowaniem, że zapomnieli napisać, o której start.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pewnie sie dowiemyy 5 minut przed....

    Polecam profilktycznie przygotowac sie tak jakby miala byc konserwacja

  7. #7
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Sam z siebie się uruchomi, czy będzie jakaś konserwa? Próbuję coś znaleźć, doczytać się ale nie widzę informacji. Może coś przegapiłam. Chciałam zaplanować wysyłanie odkrywców i premie. ew. uśpienie budynków.

    Z informacji BB wyczytałam, że event został wgrany podczas konserwacji z poniedziałku na wtorek. Widzę, że w magazynie w zakładce "Wydarzenia" są nowe przedmioty do kolekcji. Skoro nie ma info o konserwie na jutro to znaczy, że obojętnie, o której się ktoś zaloguje, byle po pólnocy, i event już działa? Czy się mylę?
    Niestety nie Event zacznie się po restarcie gry ( od strony Servera ).

    Czyli jakieś od 2.00 w nocy do 8.00 or 10.00 lub jak coś by się zwaliło o 12.00 , co jest normą.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Pewnie sie dowiemyy 5 minut przed....

    Polecam profilktycznie przygotowac sie tak jakby miala byc konserwacja
    Optymista. Stawiam, że dowiemy się ze dwie godziny po rozpoczęciu...

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciąg dalszy olewania BB , ileż to już razy pisano na temat informacji , i co ? Sam sobie odpowiem : dupa.
    Dzisiaj ma ruszyć event , ale o której godzinie ? Oczywiście oficjalnej informacji nie ma .
    Po słynnej awarii ( pioruny strzelały , i coś narozrabiały ) 9.06 komunikat na stronie głownej zacytuje fragment :"[INastępne kroki:
    Sytuacja zostanie przeanalizowana. W razie pytań, prosimy o kontakt z Supportem. Dalsze informacje na ten temat pojawią się najprawdopodobniej jutro.

    Miłej gry!
    BB_xaar ".

    Dzisiaj mamy 12.06. , i gdzie te informacje i chociażby jakieś przeprosiny .
    To jeden z najgorszych błędów , brak komunikacji z graczami , brak lnformacji - błąkamy się po forach obcojęzycznych ....WSTYDŻ SIĘ PANIE BB_XAAR .

  10. #10
    Osadnik Awatar nalezyszdostada
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Na niemieckim forum tez nie maja oficjalnego potwierdzenia o evencie wiec. Nikt nic nie wie.
    .

    Dziekuję Wszystkim znajomym za wspólna grę przez 2 lata na TSO.

    Nieszczęścia Polski są dowodem na istnienie Boga.

    ZBIÓR PORADNIKÓW PRZYGÓD

    Masz problem z poradnikiem. Nie zaśmiecaj tematu napisz PW.


Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.