Zamknięty wątek
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 78

Wątek: [Dyskusja] Event: Liga typowania

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Masakra strona po Niemiecku i innych językach Polski gdzie ? A po co niech Polaczki spadają na drzewo.
    Porażka moim zdaniem strona w innych językach nie każdy jest lingwistą zna języki.
    Jak już chcecie dać nam jakieś eventy to przypominam że to polski serwer i jak już coś dajecie to proszę po Polsku a nie zmuszać ludzi do bóg wie czego.
    Zresztą co wy potraficie zrobić dobrze ?? raczej nic bo nawet nie wystartowaliście z eventem o określonym czasie.
    PORAŻKA

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Strona po niemiecku i język polski.
    Żyjemy w takich czasach, że nieznajomością obcych języków (zresztą własnego też) nie ma się co chwalić. No ale jak się mówi o sobie per Polaczek, to widać gdzie się przedmówca próbuje zaszeregować. Poza tym to nie jest strona autorstwa BB tylko niezależna od nich platforma. Jeśli jest po włosku i hiszpańsku a nie ma w języku jednej z największych społeczności, to widać jakiś ku temu powód jest.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Ile dawać na dzisiejsze mecze? Bo nie wiem ile obstawić i na kogo

  4. #64
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Mexyk zapewne wygra, tylko kwestia z jaką przewagą ;p

  5. #65
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Tak się spytam bo nie mogę znaleźć czy zwycięzcy dzienni/ogólne są typowani z każdego: a) serwera b)kraju c)ogółu graczy TSO ?
    Znam producenta tej gry i wiem, że to odpowiedź c)... ale może jednak się mylę, i jest jakiś sens wchodzić na tą stronkę?

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    Odp.C mozesz to zobaczyc jak sie nie myle w tym miejscu co jest napisane co mozna wygrac na samym dole strony
    jesli nie jestes ciekawy ja jakim miejscu jestes to nie musisz tam zagladac

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    wstawiajcie swoje pozycje
    moja to http://brasil2014.thesettlersonline....y=gesamtpunkte

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wg mnie bezsensowne jest losowanie nagród; myślałem, że nagrody będą dzielone po równo na wszystkie kraje biorące udział w wydarzeniu, a nie 5 nagród do wylosowania ddla setek tysięcy uczestników...

  9. #69
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez janeczek_1 Zobacz posta
    wg mnie bezsensowne jest losowanie nagród; myślałem, że nagrody będą dzielone po równo na wszystkie kraje biorące udział w wydarzeniu, a nie 5 nagród do wylosowania ddla setek tysięcy uczestników...
    Przecież to jest indywidualny event dla graczy.
    Niby dlaczego ma być jakiś podział na kraje, lub na serwery? Zamiast lamentować, to zapisz się i typuj.
    Może i do Ciebie uśmiechnie się szczęście.

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też myślałem, że będzie wiecej nagród, zawsze miło jest zobaczyć jak ktoś z gildii dostaje 5000 expa albo 1000 rudy tytanu.

    Ubaw by był przez kilka dni

    Gorzej jak na Ciebie trafi

    Kara to czy nagroda ??

Zamknięty wątek
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.